|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celovec - trgovine
11.8.2006 10:37:55   
ribicau
Pozdravljene!

Moram u šoping, pa me zanima, če se v Celovcu v trgovinah npr. h&m in c&a da kupit kej nosečniških cunj? Kje v Celovcu bi se jih dalo? Hvala za odgovore! Aja pa še to, kje je h&m v Celovcu?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 10:40:16   
klavdyk
hm to tut mene zanima. čeprav še nikol nism bla v celovcu. a mi lahk kira mal svetuje pot, kje se naj pelem.

hvala

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 11:20:08   
yennika
Klavdyk, ti svetujem, da greš v MB v H&M po nosečniška oblačila. Imajo kar velik oddelek za nosečke, predvsem pa so cene dokaj ugodne!

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu klavdyk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 11:42:07   
klavdyk
aja-a tej se mi ne splača v celovc-no ja sej mrem tk it v mb bom se še pa tam ustavla

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:21:22   
Anonimen
Do Celovca gres cez Ljubelj, potem pa je najlazje, da se peljes kar do centra. Na trgu stoji spomenik zmaja, spodaj je tudi (pregresno draga) parkirna hisa. Ko stojis na trgu, takoj vidis C&A (na vogalu). H&M je pa tocno na drugi strani trga, kot je C&A. Oz. v tisti smeri. Ce stojis s hrbtom obrnjen proti C&Aju in gres cez trg, prides do ene ulice s trgovinami, gres po njej in potem desno, kjer se odpre se sirsa nakupovalna ulica. Table H&Ma itak ni za zgresit.

Drugace pa preveri, kje imajo nosecniski oddelek, otroskega vem, da ni vec v centru, ampak samo v Südparku or. Arkaden centru.

LP, Ribica

(grem na drug racunalnik, imam tam zemljevid Celovca).


(odgovor članu klavdyk)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:25:54   
ribicau
ribica RR hvala za informacije! A misliš nov oddelek tam v novem centru pri Hoferju? Ko se pelješ proti Kiki?

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:32:51   
Anonimen
H&M Mama imajo samo v Südparku.

Potem ti moj opis kako do H&Ma ne koristi nic user posted image

Opis poti do Südparka pa posici z iskalnikom - je bilo na RR ze velikokrat napisano.


Lp, Ribica RR

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:35:48   
Anonimen
Pojma nimamuser posted image  Südpark je 'nov' ze od leta 2004.

Vem, da pri McDonald'su zavijes desno.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:50:15   
mtina
Hej!

V Celovcu se ti tak ne splača it kupovat v H&M-a, ker je pri nas cenejši. Če naletiš, imajo tudi v Celju dobro založen nosečniški oddelek.

LP, Tina

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:54:19   
svetlana1
Pozdravljene,
H&M Mama se nahaja pri Mcdonalcdsu zaviješ desno potem pa sam naravnost in so table za Sudpark.
Ni pa res da v Celovcu H&M dražji, ker imajo poleg cen v evrih tudi cene v sit in niti tolarja niso dražje.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:55:37   
Nina06
Ja, to je tisti nakupovalni center, kjer v semaforju  zaviješ desno proti Hoferju, naravnost greš proti Kiki in Toys are us, levo pa proti njemu. V tistem HM-ju imajo veliko lepih stvari, v C&A pa tudi (sicer manj modernih).

lp  Nina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:58:35   
mtina
Svetlana1, preračunaj si naše in njihove evre pa boš videla.


LP

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Nina06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 12:59:46   
Strawberrie Cherrie
H&M v Celovcu in v Grazu ima popolnoma identične cene kot pa pri nas v SLO, s tem, da še veliko raje nižajo - pri njim dobim cunjice tudi za 3 eur, pa gatice in te zadeve po 1 - 2 eur, kar pri nas NIKOLI IN NIKDAR...drugače pa ja - od Orsaya greš naprej pa si tam - Orsay je pa nasprot C&A - kar se pa otroških oblekc tiče, pa se mi zdi, da je KIK super poceni, sicer morš ful 'šnofat', ampak majo ful poceni bodye pa mako majčke in te zadevice - prav luštne! C&A v Celovcu ima pa itq ogromn oddelek za froceke, pa dobiš tut štramplčke pa te zadeve pakirane skupi po 1eur al pa 2 - super lepi motivi, pa kvaliteta je tut OK!

(odgovor članu svetlana1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celovec - trgovine
11.8.2006 16:45:54   
ribicau
Punce super ste, hvala lepa! Jutri grem tja, pa vam povem poročam. Jaz zdaj potrebujem cunjice najprej zame, user posted image  pride kasneje na vrsto. Upam, da me kaj ne premami....


Pozdravček in lep (ne tako deževen) vikend vam želim!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celovec - trgovine
14.8.2006 11:29:38   
dolgolaska
ŠE MENE NEKI ZANIMA??
A V LJ. V H&M-U IMAJO NOSEČNIŠKE COTKE???????????

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celovec - trgovine
14.8.2006 13:20:31   
ribicau
Ojla!

V C&A sem kupila kavbojke, v H&M pa dve majčki. Izbira ni velika, tko da če imate namen v Celovec OK, ampak samo zaradi teh stvari se vam ne splača. Izbira ni velika, cene pa pomojem take, kot pri nas.

LP

V LJ baje nimajo nosečniškega oddelka.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?