|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvo rezanje nohtov
11.8.2006 10:35:53   
pearl
Kdaj ste prvič porezale nohte svojim user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 10:36:41   
Andra
po enem mesecu

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 10:43:13   
dskubin
Hitro potem, ko smo prišli iz porodnišnice. SIcer jih je veliko svetovalo, naj počakamo 1 mesec, ker so itak mehki, pa sami se lomijo,... ampak naš se je cel popraskal. Pa sem vprašala patzronažno zakaj naj bi se toliko časa čakalo in je rekla da zgolj zaradi tega, da dojenčka ne poškodujemo, ker je njegova koža,... še tako nežna. Pa smo jih takoj (previdno) postrigli in rešili praske po obrazčku.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 10:47:33   
Maxica
Pri nas jih je prvič postrigla patronažna, mislim da po prvem kopanju. Potem sem jih pa sama, previdno, po potrebi.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 10:48:59   
CIPRESA
Mi tudi tam približno po enem mesecu, največkrat takrat ko je spal ker drugače ni bil nič pri miru. Ko je zaspal pa sem vedela da bo pol ure spal ko top tudi če še tako šarim okrog njega. 

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 12:19:05   
Ninica
Naši user posted image  so pa morali že v porodnišnici, ker je imela zelo dolge nohtke, drugače pa ji je doma patronažna, ko je prvič prišla.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 12:49:38   
Eva MT
Po prvem kopanju jih je hotela patronažna, pa ni imela kaj za rezati, ker so se  kar sami lomili. Na rokah smo ji porezali nohte po drugem mesecu starosti, na nogah še ni bilo treba.

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 18:18:00   
Bonnie_RR
Tam približno pri enem mesecu sem mu 1. postrigla nohtke. Meni je patronažna rekla, da je čas za to, ko zraste že precej belega dela nohta in je že malo daljši. Upam, da sem dost razumljivo povedala...

Glede praskanja po obrazu... Itak se skor vsi novorojenčki popraskajo po obrazu zaradi natrganih (ne pa predolgih) nohtkov. Jaz sem svojemu v bolnici včasih rokave čez rokice potegnila, doma pa sem mu na začetku dajala gor majčke z malo predolgimi rokavi. Tako smo se izognili praskam na obrazu.

Nekateri pa naredijo svojim user posted image tud take tanke rokavičke iz tetra pleničke. Sem to videla že v porodnišnici...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Eva MT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvo rezanje nohtov
11.8.2006 22:17:42   
teta beta
Po dveh mesecih. Prej sem jih previdno odtrgala ali odgriznila.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvo rezanje nohtov
12.8.2006 0:13:44   
eya
Tud po enemu mesecu. Prej je pa tanke rokavičke nosil (to je bilo aprila).

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvo rezanje nohtov
12.8.2006 9:36:05   
Lara28
Mi smo na rokah tudi strigli pri približno enem mesecu, na nogicah pa po dveh in pol. prej ni bilo potrebe. Na rokah mu pa blazno hitro rastejo in strižemo vsakih par dni.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvo rezanje nohtov
12.8.2006 9:52:43   
lstand
Tudi mi smo pri obeh nohte ostrigli nekje po prvem mesecu. user posted image  strižem nohte  kar dvakrat na teden, ker rastejo relativno hitro, na rokah seveda, na nogah pa mogoče na dva tedna, ker ni takšne potrebe.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Katera od naštetih lasnosti vam je pri igrači najmanj pomembna?

funkcionalnost (21%)

dizajn (26%)

estetika (16%)

varnost (8%)

zmerna cena (20%)

kvaliteta (9%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!