|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nošenje po stopnicah navzdol
5.8.2006 19:56:07   
eya
A se kateri dogaja, ko gre z user posted image  po stopnicah navzdol, da se ful napne? Žiga postane cel rdeč in se ful napne (če ga nesem pokonci). No, če ga nesem v leže, pa ni problemov...

Sem že nekaj mamic vprašala, če so to opazile pri svojih user posted image , pa so me vse čudno gledale...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
5.8.2006 19:57:59   
Anonimen
Ne, jaz tudi nisem tega opazila, nimam pojma, zakaj bi to bilo tako.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
5.8.2006 21:03:13   
livia
Eya,
sem ti že včeraj napisala odgovor, pa ga ne vidim. Bog ve, kam se je zgubil. user posted image user posted image

V glavnem, da se ponovim:
Tašča mi je pravila, da je njena hči vsakič, ko je videla stopnice jokala ali pa ni hotela dol po njih. Šele po parih letih so ugotovili, da gre za strah pred višino. Zadevo so rešili tako, da so jo postopnicah nosili in sicer močno stisnjeno proti sebi. Še danes (stara je 35 let) jo je strah višine, ne mara hribolaziti, kolesariti, smučati, drugače pa živi normalno.

Mogoče je tudi tvojega user posted image  strah višine. Opazuj ga in mu pomagaj ta strah prebrodizi. Pa veliko sreče.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
6.8.2006 20:20:14   
Bonnie_RR
Naš user posted image se čisto normalo obnaša, ko gremo z njim po stopnicah (v vsakem položaju).

Pojma nimam, zakaj bi se otrok napenjal na poti po stopnicah navzdol.
Mogoče ga pa nevede stiskaš za trebušček? Ne vem...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
6.8.2006 23:01:22   
natalia
pri nas je isto. zdaj ko je starejša, pa je tega vedno manj. jaz mislim, da je to od strahu pred višino, ki pa ni nujno, da jo bo spremljala celo življenje. mogoče je prehodno. predlagam ti, da jo neseš tako, da ti gleda čez ramo - nazaj.

lep pozdrav

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
6.8.2006 23:23:34   
Anonimen
Naša se nič ne napenja. Kaj pa vem, mogoče je pa res strah pred višino.

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nošenje po stopnicah navzdol
22.8.2006 16:51:12   
kincapika
Pozdravljena!
To reakcijo sem opazila tudi pri mojem Gašperju... napne se, rokice odroči, kot bi hotel poletet... kar pa se mi zdi zelo podobno moji reakciji v dvigalu s preveliko hitrostjo ali prostim padom v kakšnem zabaviščnem parku... torej nima rad hitrega spuščanja (pritisk), kar pa sva rešila tako, da ga po stopnicah nosim počasi, v ležečem položaju, obrnjenega proti meni... 
... pa sva oba zadovoljna!    user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Berete?
Lilita

Ste ta teden že brali kakšno knjigo?

Da (46%)

Ne (54%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!