|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlajeno oko
24.7.2006 20:44:16   
metaa
Naša punčka ima že mesec ali dva prehlajeno eno oko, kar pomeni, da ima ful rosnega, se ji skoz solzi, včasih pa  ven priteče malo gnojčka. Vmes se za 2 dni stanje izboljša, potem pa jovo na novo. Vmes sem teden dni mazala z mazilom Tobrex, pa se mi zdi, da je blo še slabše in sem nehala (imam pa tudi nekakšen predsodek proti dajanju česarkoli v oko). Testiranje na klamidijo je bilo negativno, so mi rekli, naj spiram le s kamilicami , pa malo mojega mleka naj dam not. Vse to delam, pa nič ne pomaga.
A ima katera s tem izkušnje in kako to rešiti? Bom pa čez teden dni , ko imamo redni pregled vprašala tudi drugega pediatra, zakaj se ponavlja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlajeno oko
24.7.2006 20:58:38   
cmokec
Jaz sem prišla s Pio domov z vnetim učkom. So mi svetovali, da lahko spiram s kamilicami, samo , da naj bom previdna, ker vsi dojenčki nanje ne reagirajo dobro. Če vam ne pomaga, jo raje opusti. Kupi fiziološko, pa umivaj uček s tem. Nam

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlajeno oko
24.7.2006 20:59:07   
cmokec
Je šlo prehitro. user posted image

Nam je pomagalo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehlajeno oko
25.7.2006 7:40:51   
Mateja82
Prvič sem spirala s kamilicami pa ni bilo nič boljše se je vleklo ene tri tedne, potem sem pa poskusila s fiziološko pa je kmalu  pomagalo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehlajeno oko
25.7.2006 8:24:17   
Anonimen
Če ne pomaga Tobrex in kamilice ter fiziološka, potem ima mogoče punčka zamašen solzni kanal. Vprašaj še o tem pediatra.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehlajeno oko
25.7.2006 12:40:06   
irena111
moj user posted image je imel 4 mesece vedno solzno ocko pa malo gnojcka in je imel zamasen solzni kanal (bila pri okulistki). in sma hodila na izpiranje (kar 4krat) in je sedaj koncno v redu. si probala masirati?

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehlajeno oko
1.8.2006 23:00:42   
na
Moja bebi je tudi imela stalno gnojnega učka, pa ni nič pomagalo. Začela sem ji po 5x na dan masirati ob nosku (ob očesnem kotičku), pa ji je fajn pomagalo. Poizkusi še ti.

_____________________________

NARA

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?