|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah to uspavanje...
14.7.2006 12:18:44   
mml
...pa ne nočno, ampak dnevno. Ponoči je vse jasno...umivanje, masiranje, oblačenje, dojenje...potem pa ni važno ali je totalna koma ali pa povsem budna, gre se v posteljo in se tam zaspi , o tem sploh ni debate...
...problem je pa čez dan user posted image . Zaspi v vozičku na sprehodu, zaspi v avtu, če pa sva doma, je edina varianta da zaspi, da jo priklopim in malo odskra in potem zaspi, sicer ni variante. Sem že poskusila, da jo dam v njeno posteljo...tam se najprej vrti in vstaja, potem se začne pa jokat, če se vleževa skupaj na ta veliko posteljo se začne plazit, če jo držim, dobi skoraj živčni zlom. Če jo poskušam upsavat v naročju je spet jok in stok, potem sicer omaga, ampak spi samo dokler je v naročju...skratka nimam ideje, kako bi jo navadila, da bi doma čez dan zaspala brez dojenja. Tako da prosim za kašen nasvet. Hvala

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah to uspavanje...
14.7.2006 13:25:07   
renan
poskusi jo dati v lupinico, daj ji dudo, daj gor cd z uspavankami, poj oz. mrmraj zraven, zibaj jo z nogo.
pri nasem trenutno to pali! vcasih zaspi tudi v posteljici, najprej se igra, nato zajoce, potem mu dam dudo not. ce se ne zaspi, ga obrnem na bok, tako da gleda k robu posteljice in ga bozam po hrbtu.
najbolj vazno je, da je res zaspana.

lp, renan

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah to uspavanje...
14.7.2006 15:14:47   
Dejča
Pri nas je stvar zelo podobna - čez dan je možno uspavanje le v vozičku in avtu - drugače je histeričen jok. Najbrž smo krivi sami, ker je že od 3. tedna starosti spala vso noč brez hranjenja in potem uspavanju čez dan nismo posvečali toliko pozornosti - zaspala je na prsih. Zdaj jo dojim le še zjutraj in zvečer, pa seveda ne zaspi več zraven, čez dan pa ne. Včasih smo jo pustili v posteljici, čeprav je jokala, da je zaspala, zdaj pa pleza, se dviguje in tuli, tako da to ne pride v poštev. Sploh ne vem, kako bo v vrtcu - mogoče jo bodo pa tam navadili. Drugače je zelo pridna in spi cele noči, tole dnevno spanje oz. uspavanje je pa križ božji. Ko pa zaspi, je pa še zdaj sposobna spati 3 ure skupaj.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.7.2006 15:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah to uspavanje...
14.7.2006 15:44:10   
pat
Enako je pri nas!
tud mi smo pogruntali, da Rebeka rabi spanje vsaj 15 minut na vsake 3-4 ure. v vozičku ne zaspi več, ker je preveč radovedna, posteljica tudi na pride v poštev - ima notr telovadne vaje, pa še joka tako, da se sosedi križajo. tak da smo mi tud v podobnem položaju. zdaj ko sem nehala dojit pa je še večja kriza. mromo pet uspavake, pa flaška, pa dudica in včasih nam uspe. avto - to pa je čist druga zgodba.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah to uspavanje...
14.7.2006 22:09:16   
rainbow
Moja user posted image  je stara skoraj 16 mesecev, pa podnevi še zdaj rada zaspi na dojki. ne more sama zaspat v postelji, pa raje vidim, da spi ob neki normalni uri, kot pa da potem ne zdrži do večera.
Boste rekle da jo razvajam, ampak jaz sem srečna, da mi zvečer sama zaspi in spi vso noč (od 14-meseca). tak da podnevi ne kompliciram. Saj ne bo večno.user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu pat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah to uspavanje...
15.7.2006 9:31:43   
Katjusa
Zivjo!

Mi mamo isti problem! zvecer komot zaspi ga skopamo in nahranmo damo v posteljco in zaspi... cez dan je pa tecen in joka in ga ni mogoce uspavat no pa sem prejsni teden poskusla da sme ga dala v njegovo posteljco dudo v usta in v sobi nardiola temo in sla vstran! Vs cas sem poslusala kaj bo in malo je postokal se stisnil k okvtrcku in zaspal... zdej vedno k je utrujen nardim v sobi temo dam mu dudo in zaspi za kako urco in potem je spet nesmejan in pripravljen na nove izzive!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?