|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dva babyfona v isti hiši
11.5.2008 14:31:14   
trobentica74
Mi imamo dva otročka v starostni razliki 18 mesecev. Starejša že spi svoj opoldanski počitek v svoji sobi, tamali pa spi v drugih sobah ali v vozičku in ker imamo trenutno en babyfon, ga ima kar starejša in potem hodim malega vsakih 5 minut kontrolirati ali spi ali joka, skratka dirkam non stop sem ter tja in ga potem po možnosti še zbudim user posted image , zato me zanima, če ima kdo izkušnje z dvema babfonoma v isti hiši, če to sploh deluje, ali se aparata med sabo motita. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dva babyfona v isti hiši
11.5.2008 16:25:48   
bskrle
Ne, sama ga nikoli nisem potrebovala, pač pustim vrata priprta. 

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dva babyfona v isti hiši
11.5.2008 21:25:08   
ajdaN
Mi jih imamo, pa je brez problema. Imamo pa 2 tako doma, kot na vikendu, pa tudi na morju smo jih lani imeli.

Naša dva se med sabo ne motita. Res pa nimamo teh novih "fensi" zadev s 100 funkcijami in lučkami in glasbo... Ampak je eden star že cca. 10 let, eden pa vsaj pet. Delata pa brez problema.

Je pa res, da na vikendu eden dostikrat ujame tiste postaje od "kamionarjev". Med sabo se pa ne motita.

(odgovor članu trobentica74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dva babyfona v isti hiši
11.5.2008 22:25:14   
Spark
Jaz imam enega, ki ima dve postaji A in B, in potem naštimaš na enega.  Ko sem ga dobila in ga vklopila sem slišala soseda iz sosednje hiše, kako nekaj govoriuser posted image . No potem sem prestavila. Verjetno so imeli enak babyfon. 

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dva babyfona v isti hiši
11.5.2008 22:39:12   
blak
Na dopustu smo imeli 4 babyfone-eh, 4 družine na dopustuuser posted image , pa se niso nič motili med sabo. 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dva babyfona v isti hiši
12.5.2008 9:31:46   
Pobalami
Kupi dva enaka in daš na različne kanale. moj ima 3 kanale.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?