|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   duda
30.11.2010 20:58:29   
lipikica
pozdravljene.

zanima me kakšne dude imajo vaši otroci? moja je včiraj prvil probala dudo- kar uspežno, mam lateks. nekje sem prebrala da mora biti cucelj okrogel, da je podoben bradavici in da ga sam otrok oblikuje, vendar jaz take dude nikjer ne vidim. vse so že ploščate- ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: duda
30.11.2010 21:18:19   
Katy78
Naš je imel (no za podnevi za zaspat  ima še vedno user posted image ) NUK-ovo dudo. Okroglih dud oz. dud z okroglim cucljem pa jaz v trgovinah nisem videla, smo pa eno po pomoti iz porodnišnice domov prinesli user posted image  ampak jo je imel samo dokler nismo nove kupili, ker je bila že precej uboga.

O tem, katera duda je najboljša, so različna mnenja, jaz sem probala od MAM, ki je ploščata, pa mu je ves čas iz ust ven padala, NUK-ova mu je bila pa ok, ker je imel tudi NUK-ove cuclje.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: duda
30.11.2010 21:21:30   
zaspancek1
Glede dud še pedontologi nimajo enotnega mnenja - nekateri zagovarjajo ortodontsko obliko, drugi pa čisto navadno okroglo oz. vsaj ovalno, ki se potem prilagodi ustni votlini.
Obstajajo tudi okrogle dude - čisto navadno lateksovo imajo v Muellerju (baby nekaj, je pa v vrečki), v BC pa dobiš tudi takšno:
http://www.nuby.com/en/nuby/pacifiers/5929
KAj bo otrok sprejel, boš pa videla sama.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: duda
30.11.2010 22:59:26   
ribica.
vzameš tisto, ki jo otrok sprejme. Moj otrok je bil velik dudar, ampak veljala je samo ta od Nuby-ja, kot ena prej link prilepila. Dugi pa ima od Mam, nuk mu ni potegnilo, avent tudi ne. Od Mam so pa ravno prav mehke in mehke bradavici podobne oblike. Skratka, ni pravila.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: duda
1.12.2010 8:20:31   
Hope2
Začel je z aventovo ( če me spomin ne vara je bla okroglauser posted image ), po cca 2 mesecih pa je prešaltal na nuk, po cca 19 mesecih na DM-ove (so iste kot nuk, le 3x cenejše, zato mi je žal, da nismo že prej prešaltali na DM-ove), pri cca 21 mesecih so romale vse v smeti.

Se strinjam, daj tisto, ki jo sprejme. Naš je vse sprejel, sam da je lahk dudlaluser posted image . Aja, samo silikonske dude je maral, lateks je sovražil

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.12.2010 8:24:54 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: duda
1.12.2010 8:25:36   
pomar*ANČA*
mi smo v porodnišnici dobili aventovo in je tudi kasneje vlekel le to.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: duda
1.12.2010 11:51:11   
anya.xy
Mi imamo Aventove, smo probali Nukove(ker imata cuclje na flaškah nukove) pa so jima ven padale, Aventove vsaj v ustih ostanejouser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: duda
1.12.2010 16:43:42   
j.b.
Jaz sem okroglo dudo dobila za darilo, je pa od chiccota. Naš je nemara, ker je navajen aventovih, ploščatih.
Ta oseba ki mi jo je prinesla, je to dudo dobila v eni specializirani trgovinici za razne kreme, šampone, ... nekej podobnega lekarni - le da to ni. Drugače jih tudi nisem opazila. Lipkica,če jo želiš, mi piši na zs, pa ti jo lahko pošljemuser posted image , žal bo drugače romala v smeti.

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: duda
1.12.2010 20:31:42   
mayci
Naša ima že od začetka Mam dudo user posted image , smo ji hoteli podtakniti Tommee Tippee, ker so bolj sploščene oblike z ene strani, ampak ni šlo..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: duda
1.12.2010 20:54:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

zanima me kakšne dude imajo vaši otroci? moja je včiraj prvil probala dudo- kar uspežno, mam lateks.
Od vsega začetka je sprejela samo MAM dudo, zadnje tedne jo pa tudi z DMovi prelesičimo, ker so kar podobne.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: duda
1.12.2010 23:31:43   
izgubljena_ovcka
Mi imamo NUK-ove dude, vse ostale so mu non stop padale iz ust in je bil ves živčen. Na začetku smo imeli silikonse, zdaj pa samo lateksove, ker silikonske pljuva iz ust odkar mu rastejo zobje.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




tampon ponoči?
muška

pri šibki menstruaciji

da (26%)

ne (74%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!