|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   držanje glavice pokonci
2.12.2010 23:03:20   
žabica13
Mamice moram vas povprašat kako oz. kdaj so vaši user posted image  začeli dvigati glavico. Me začenja zelo skrbeti, ker naš user posted image  ki bo čez 10 dni dopolnil 4 mesece zadnje čase (je pa že znal) noče dvigniti glavice ko ga dam v položaj za pasti kravice. Probava večrtat na dan in ne verjamem da bi bil vedno utrujen. Enostavno se uleže in to je to. Včasih malo proba pa ne gre...začne z noskom riti po podlogi in ga moram skoraj jaz obrniti spet tako, da je z noskom prost. Pregled imamo šele čez 3 tedne, bom klicala če nas lahko prej naročijo in če bo potreba dajo napotnico za razvojno, samo do takrat bi pa vsaj kako mnenje rada prebrala, če je še kateri user posted image  pri tej starosti imel težave z glavico. Par dni nazaj sem bila na obisku pri dojenčku, ki ima šele 2 meseca pa je že držal popolnoma sam glavico.

Hvala vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: držanje glavice pokonci
3.12.2010 9:00:00   
Anonimen
pomoje ni to nč narobe..tut naša je začela šele pr četrtem mesecu glavco dvigovat ko je kravce pasla...tko da se nč ne sekiraj....vsak otrok je drugačen eni dajo prej drugi pa poznej

(odgovor članu žabica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.12.2010 9:00:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: držanje glavice pokonci
3.12.2010 9:00:00   
tix
moj pri 4m npr. pri potegu ni za seboj potegnil glave, čez dober teden je znal tudi to, sedaj pri 5m se veselo obrača iz hrbta na trebuh in čakam kdaj ga ne bo več treba obračat user posted image

Je pa pri vsakem drugače, upam, da bo s tvojim vse vredu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: držanje glavice pokonci
3.12.2010 20:31:47   
žabica13
metulj333 kdaj pa je tvoj user posted image  nato začel držati glavico? Ali sta morala hoditi v RA? Zdaj je vse v redu?

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.12.2010 10:11:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žabica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: držanje glavice pokonci
4.12.2010 14:44:00   
anya.xy
Žabica13 - naš Jaka tudi ni pri 4m še držal glavice gor...je glavo dal kr dol na pešičke in si jih je začel grist...no to je bilo vse do 4,5 meseca, ko smo bili na 2 cepljenju pa je pediatrinji vse pokazal...tak da sem bila full presenečena da sploh znauser posted image , je pač bolj lene narave, naš Miha pa je čisto nasprotje...zdaj že ovlada obrat hrbet-trebuh, to pa se seveda Jakcu še ne da, kaj čem, bo že čas....
Jaz bi ti svetovala, tak so nam v razvojni, da ga nekajx na dan daš kravice past za kakšno minutko, pravijo vaja dela mojstrauser posted image



_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (24%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (76%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!