|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drča za tobogan?
18.5.2009 20:50:47   
mia-2
Kje bi jo dobila?Pa ne ravno za 200 evrov.Mal cenej.Rabimo pa samo PVC drčo brez lestve.Sem brala nekaj nazaj da ste jo nekatere našle v Obij-u poceni.A jo je katera mogoče letos vidla tam?Nismo namreč blizu nobenega Obija pa da se ne bi ravno zastonj vozli.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 7:58:08   
ninocka
Bauhaus ma, okrog 100 EUR. Na njihovi spletni strani si dol potegni katalog vrtnega pohistva, pa je na zadnji strani predstavljen sistem za gradnjo otroskih hisic in je tudi tobogan vmes. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 8:16:28   
muška
ROTA center jih ima!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 9:08:30   
moja malenkost
Mi smo jo kupili v OBI-ju za okoli 80 EUR, ampak lansko leto. Za letos je treba preverit, če jih imajo. Drugače jih ima pa tudi Neckermann, za približno enako ceno, vsaj lansko leto jih je imel, ko smo mi iskali.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 10:40:10   
Adelina
A katera ve, če se da kje dobit tudi zavit tobogan-tudi samo drčo?

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 11:22:24   
muška
http://www.roto.si/sl/katalog.asp?id_meta_type=1&id_stars=135

eh, prej sem narobe napisala, ROTO in ne rota user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drča za tobogan?
19.5.2009 16:28:53   
mia-2
Hvala vsem!LP

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?