|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dopust
7.7.2006 11:49:34   
Anonimen
Kam na dopust z dojenčkom, starim dva ali tri mesece? Prosim za kakšen nasvet, opozorila, izkušnje.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dopust
7.7.2006 11:51:36   
Anonimen
lahko greš vsepovsod, odvisno koliko komliciraš...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dopust
7.7.2006 11:59:58   
Anonimen
nismo take sorte, da bi kompliciali. radi bi morje. par dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dopust
7.7.2006 12:09:58   
irena111
predvsem nekam ko je senca. pa ne v vrocini na pot. pa naj vam bo lepo

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dopust
7.7.2006 14:24:33   
Darči76
Mi smo šli s 3 mesečnikom v Zadar (maja). Vožnja 4 ure, ko greva sama, sedaj 4,5-5 ur,ker smo se ustavili in bolj počasi vozili.
Šli smo ob 6 zjutraj na pot, ker user posted image  običajno spi do 8h in smo hoteli, da čim več poti prespi. Pa je spal do 9h user posted image ! Ustavili smo se po 3 urah vožnje, ga previli, nahranili in šli naprej brez problema. Tudi domov smo krenili na pot ob enaki uri in je bilo b.p.

Drugače pa ga imej v senci, oblečenega v bombažne lahke stvari, klobuček in seveda naj dosti pije. Pa ne v največji vročini ven! Šli smo zjutraj in do 11h, pa potem spet po 4-5h uri  ter do 7-8h. Takrat je najboljše, ker ni gužve na plaži.
Mi smo ga tudi mazali z Eucerinom po rokah in nogah in obrazu....

Sicer pa maleki zelo lepo spijo na svežem zraku - ful lepo je spančkal v vozičku in v šotorčku....

Pa uživajte!


(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dopust
8.7.2006 11:07:33   
Nattka
Darči76, a to ste šli po avtocesti al kje? Tudi mi se letos odpravlajmo na tisti konec, zato me zanima.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dopust
8.7.2006 11:15:10   
Primoza
Ljubi moj anonimni, ali ste si že pogledali repertoar:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=865435 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?