|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje v mrazu
26.9.2004 20:43:30   
vena
Živjo,

mene pa zanima kako ve dojite v mrazu, pozimi.meni se zdi kar hladno dvogovat majico?

hvala


:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dojenje v mrazu
26.9.2004 22:58:28   
willma
Ola,

tudi jaz sem razmišljala o tem. Kot vidim, prihajajo dnevi, ko se ne bova več mogla dojit sredi parka:(
Bomo pač našli alternativo;)

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu vena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dojenje v mrazu
27.9.2004 0:50:33   
Annny
Mogoče so rešitev kake majice za dojenje:zmeden:

(odgovor članu vena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dojenje v mrazu
27.9.2004 9:39:40   
malika
Jaz imam malega januarčka in sva se dojila sredi zime tudi zunaj na prostem.Sem pa vedno imela dekico zraven, da sem se malo pokrila tam kjer je koža ven gledala.
Včasih ne gre drugače.:)

(odgovor članu vena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dojenje v mrazu
27.9.2004 11:23:12   
mehurčica
Tudi midva sva se pozimi dojila zunaj. Za ven sem imela pač vedno eno mikico na zadrgo(+vse ostalo)ki je prekrivala križ. Ali pa sem si spodaj dala majico za dojenje-v tem je pa bilo prav prijetno.:)
Zaradi mraza pač ne bomo ostajali doma. Se bomo faj oblekli pa bo.:sloncek:

(odgovor članu vena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?