|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in zobki
22.6.2005 10:12:38   
Wahoo RR
Oj

Mogoče se je o tem že kej pisalo...ampak vseeno...

Kako je z dojenjem ko so zobki zunaj ? Že brez zob znajo fajn stisnt z dlesnijo...kaj pa pol ?

Namreč...zakaj to sprašujem..jest sem moji mamici pri slabem letu...zobke sem mela že zunaj ( 4 zobke )odgriznila bradavico..tako da se je samo malo še držala. Hvalabogu ni bilo nič...nekaj si je čez nalepila...in se je sčasoma samo zacelilo...Nikamor ni hodila...Imela je srečo, saj vem da bi bilo lahko veliko hujše...Tako pa se ji tudi nič ne pozna...
Vem...grozno se sliši...mene kr v bradavicah zaskeli, ko samo pomoslim na kaj takega....

No, kaj mislite ?

Hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dojenje in zobki
22.6.2005 10:21:17   
Anonimen
u hudo! k sreč sem nehala dojit preden je dobila zobe :)

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   dojenje in zobki
22.6.2005 10:28:04   
Wahoo RR
Hehe...ja...danes se smejim...veramem pa da je svinjsko bolelo...:)

Sej drugače nisem vedno taka zver, hehe :)

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dojenje in zobki
22.6.2005 10:32:25   
ana1
Naša me je grizla, ko je dobila prva dva zoba pri petih mesecih. Ko je ugriznila sem jo tako odstavila, od užaljenosti je tulila. Ko je dobila pri 10 mesecih 4 zobe pa ni več poskušala gristi, tako, da se še vedno dojiva kljub zobkom.

Sem pa prejšnjega otroka odstavila pri 10 mesecih, ker je grizel do krvi in ni šlo več.

lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dojenje in zobki
22.6.2005 10:49:42   
sky
Tudi mene je moja mami odstavila pri šestih mesecih zaradi zobkov (oz. že kar čekanov, ker baje ni bilo več za zdržat). Tako da mislim, da je treba kar paziti, kako se :duda: obnaša, ko ji začnejo rasti zobki ;).

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dojenje in zobki
22.6.2005 11:19:34   
m jana
Jaz sem dojila sina 7,5 mesecev in je imel ze nekaj casa 8 zobkov in me ni niti enkrat ugriznil!
Hcera pa je tudi imela pri 4 mesecih 6 zobkov in sem jo dojila 10 mesecev! Pa me tudi ni niti enkrat ugriznila razen enkrat ko je utrujena mami sred noci zaspala z otrokom na zizi in sem se zbudila in ustrasila v tistem pa se je ustrasila tudi mala paparica in me tako ugriznila da sem zvezde videla! Sicer pa je slo ok!
Ne boj se, otroci to znajo, ampak moj nasvet: pazi pri odstavljanju!

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dojenje in zobki
22.6.2005 13:10:07   
Skabi
Mene tudi to zanima.
Naš mulček je star 6 emsecev in ima zunaj obe enki spodaj. Med samim dojenjem me (še) ne grize, ga pa včasih kar nenadoma prime in full potegne bradavico. Takrat pa ti mali zobki tako bolijo, da čutim bolečine po celem telesu.:((:(( Če rečem, da ne sme, začne nabirati in jokati. Včeraj pa potem sploh ni več upal sesati. :ups:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!