|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobro jutro........
19.11.2004 7:17:30   
TARA in MAJ
:zaspan: in pijem veliko dozo:kava: ker celo noč nič ne spimo našga:duda: tko matrajo te:hudicek: zobki da je groza imel je tud vročino s kremo pa sploh ne pusti da ga po dlesni namažem dala sm mu svečko tako da zdejle mal spi jes pa sm skočila na RR ker pol vrjetno nav časa
lp:zaspan::zaspan:pozdrav od tare
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobro jutro........
19.11.2004 7:36:00   
BARBARA R.
Ojla in hvala enako! Včeraj zvečer sem poskusila z vinom je tako začela vleči moj prst,da sem raje prenehala z zadevo.Da ne bo pijana :)-.Eden spodnji je lezel ven tri neprespane dni.Ko smo zmagali se je naspala za nazaj in naprej in sedaj "ponovi vajo".
Res so bogi te naši sončki, al' smo mi?

:muca:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobro jutro........
19.11.2004 7:50:27   
dory
O dobro jutro...pri nas smo se dones le malo naspali..na obroke sicer ampak je slo...sem mu v flaso zmesala mal medolina tko da je blo za nadaljne tri ure cist mir in tisina :)...se je revez tko najedu da je sam dol padu...mati pa tudi...

Pozdrav v vas konec ;)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobro jutro........
19.11.2004 8:01:11   
Erdbeere
JOj prov občudujem vas, kako morte tko kmalu vstat...jest pa Teja sva ko sem bila na porodniški vsak dan skor do desetih spale....matr sem zaspanka tamala pa tud

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobro jutro........
19.11.2004 8:23:49   
Shila
pozdravljeni!

Ko berem tole o zobkih in neprespanih nočeh se vedno spomnim naših prvih zobkov. Prav nič prijetno ne za male ne za starše. Zdaj pa imava eno super kremco Balsamo primeiros dentes in moram reči, da dela prave čudeže. Ta teden smo dobili prva dva zgornja zobka in še spodaj dvojkici pa smo komaj vedli, da rastejo zobki. Zdaj ne vem ali je bla kremca tista, ali smo imeli samo srečo.
Kremo sva kupili v lekarni.
Veliko sreče pri izraščanju zobkov tudi vam.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobro jutro........
19.11.2004 8:46:38   
analizapola
Tudi mi se bojujemo z zgornjimi zobki. Ze dva dni in dve noči jo matrajo, tako je kar precej po rokah. Dlesen je ze čisto rdeča in mislim da bo zob vsak hip zunaj. Sicer pa ze imamo spodnja dva, ki sta prav tako hodila ven 14 dni.
Uporabljamo le Calgel in mislim da pomaga. Bom pa poskusila še nasvet od Shile.
:muca:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobro jutro........
19.11.2004 9:12:31   
TARA in MAJ
analizapola naš ma dlesni na vrhu čist bele tako da se zobek vidi samo noče ta vn mamo kremo Calgel vendar nam nič ne nuca bomo probal še nasvet Shile
lp tara:muca:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobro jutro........
19.11.2004 9:17:49   
Anonimen
Mi pa sploh nismo vedeli, kdaj smo dobili zobke. Ko smo jih zagledali!

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobro jutro........
19.11.2004 9:24:04   
TARA in MAJ
Splišni sploh ne veš kok si loh srečna

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dobro jutro........
19.11.2004 10:07:11   
Anonimen
Kaj pa si probala da prst namočiš v rdeče vino in potem ga poribaš po dlesnih.....mojemu je to fuuul pomagalo, tista kapljica vina pa po moje tudi ne mora kaj škoditi...
Je potem vlekel prst ko nor :)- že zdaj..... :)-

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   dobro jutro........
19.11.2004 10:10:39   
TARA in MAJ
ja sm probala pr seb paše veš:)-:)- no pa še resno nisn probala pa tud mazat se mi ne pusti ker ga tko boli upam da bo čimprej zunaj ti praviš rdeče vino ene pa belo ker zdej pomaga po moje to ni važn vin je vin;)
lp :miska:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dobro jutro........
19.11.2004 10:24:07   
Pupica
...ti vsaj :kava: spije, jaz jo od 5.mesca :nosecka: ne pijem več, pa se zdej komi zbrihtam zjutri:ups:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dobro jutro........
19.11.2004 10:31:14   
TARA in MAJ
Ja brez :kava:bi pr men blo teško in zakaj si jo ti nehala pit pupica ?

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dobro jutro........
19.11.2004 10:35:12   
Anonimen
Ja če pri sebi probavaš, te pa ne preveč ne :)-
Meni so vsi govorili, da je treba rdeče, samo po moje tudi ni kaj dosti pomembno.....kot si rekle vin je vin :)-:)-

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   dobro jutro........
19.11.2004 13:35:14   
TARA in MAJ
VESELA NOVICA NAŠ MAJ JE KONČNO DOBIL ZOBEK. ŠKODA PA NISMO PROBAL VINA:)- UPAM DA GA NAV TREBA
LEP POZDRAV VSEM RR:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dobro jutro........
19.11.2004 14:06:15   
kimi
tudi naš ga neki serje ponoči samo te zobki kar nočjo in nočjo vn

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dobro jutro........
19.11.2004 14:10:52   
TARA in MAJ
kimi probaj z vinom mene je zobek hvalabogu prehitev
lp;)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!