|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:09:07   
ninica04
Pozdravček. Kot najbrž veste sem morala danes iti v bolnico na čiščenje (plod se ni razvil, oz. je odmrl...). No v glavnem pridem tja, me pogledajo, povem da mi je test pokazal + šele 22.10. Pa me skor mal čudno gledajo, češ zakaj pa se nisi tega s svojo gin. zmenila že prej... Mislim v tistem šoku ko mi je rekla da moram na čiščenje sem se pa jaz glih spomnala kdaj mi je test pokazal + in da mislim da sem kasneje zanosila.... No saj ni važno, pošljejo me še na ultrazvok in tam se pokaže čisto druga slika kot v petek. Bil je viden mehurček!!! In mi reče da moram počakat do konca tedna, nato ponovno v bolnicol pa bojo še enkrat pogledali če je že kaj več. Ploda se še vedno ni videlo, ni pa blo čisto prazno tako kot v petek.
In zdaj sem ful na trnih, ali bo vse ok, ali se bo razvilo, se ne bo, še vedno me boli križ (ki me že kar ene 14 dni) pa špika neki v jajčnikih.... Čist sem na tleh, sploh se ne upam veselit, da ne bom v petek spet ful razočarana. Pa zdaj me še skrbi če sem slučajno kaj škodila otročku zdej ko sem dva dni jokala, kadila ko turk.....
A ma še katera od vas kako tako izkušnjo za sabo, prosim pomagajte! user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:14:20   
koala
ninica žal mi je da moraš skozi vso to torturo, jaz takšnih izkušen havla bogu nima, zate pa držim pesti na rokah in nogah, da se stavri iztečejo tako kt se morajo.
Glede joka in cigaret pa tako, sem prepričana da takšna izpostavljenost malemu zakladku ni škodila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:14:27   
mala pikica
Podobne izkušnje na srečo nimam. Imam pa predlog; umiri se, čimveč počivaj, ne kadi in pozitivno razmišljaj do petka. Vem, da je lažje govoriti, vendar nagrada je lahko potem prečudovita-malo bitjece.
Zaenkrat mislim, da nisi nič škodila otročku. Upam na najbolje zate user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:18:03   
Katina
Držim pesti, da se bo tale živčna vojna končala z najlepšim rezultatom in ti pošiljam user posted image za srečo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:25:23   
mml
ninica, če si zanosila kasneje, je čisto normalno, da se plod še ne vidi...pri meni se je v 8. tednu videl samo mehurček, v 10. tednu je bil pa user posted image  že tam in je veselo migal. Tako da držim pesti, da boš v petek videla vsaj večji mehurček, če že ne user posted image . Poskusi misliti pozitivno. Kakšne hujše škode pa v zadjih dveh dnevih user posted image  sigurno nisi naredila, tako da nikar ne skrbi še zaradi tega

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:37:29   
ninica04
Hvala vam punce, res ste zlate ko me spodbujate. Tudi jaz upam da bo vse ok.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:46:30   
nana35
Ninica,držim pesti za petek,upam da se bo dobro izteklo.Pa tri user posted image user posted image user posted image za srečo pa še kakšnega user posted image !!

_____________________________

:))


(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:48:40   
Anonimen
Držim pestiuser posted image Naj bo vse ok,naj se iz pikice razvije večja in večja pikauser posted image

(odgovor članu ninica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 20:50:26   
lindy
Ninica meni se v 5-6 tednu na urgenci tudi ni videlo nič, čez dva dni majhen mehurček, čez en teden pa že mala pikica z utripajočim srčkom, tko da misli pozitivno in ti želim, da se vse dobro izteče!user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 21:00:57   
lojzika
Živjo

Meni je rekla kolegica da se ji kmalu po zanositvi ni videl srček na UZ in da je tudi bila na poti za splav ampak se je odločila da bo počakala in sedaj ima eno letnega fantička Nisem pa nikoli drezala v njo kaj točno je bilo. Samo to da se ni videl srček.  Večkrat pa reče da je vesela da se takrat ni odločila za splav. In glavo pokonci upam, da bo tudi vse OK

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 21:01:55   
špelin@
Pred nekaj leti sem na drugem forumu s podobno tematiko spoznala (tudi osebno) eno mamico, ki se ji zgodilo zelo podobno. Njen G na UZ ni videla ničesar in jo je poslal na abrazijo. V KC pa so ji naredili UZ in videli mehurček. Čez en teden je šla na kontrolo in našli so plod ter tudi utripajoč srček - zdaj ima doma živo in zdravo malčico.
 
Srčno si želim, da se enako pokaže tudi pri tebi, pošiljam ti ogromno pozitivne energije in velik user posted image
 
Otročku pretekla dva dneva nisi nič škodila user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 21:47:58   
baja*
Ninica držim pesti zate!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:04:58   
Anonimen
Upam, da se razvije tak lep, prisrčen mehurček, noter pa tak micen user posted image .

user posted image user posted image user posted image  še dobro, da so nekateri tako optimistični in počakajo, če se to da. Počivaj, počivaj, počivaj...

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:14:48   
K_a_t_j_a
Tudi jaz držim pesti zate!!

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:19:29   
ninica04
Punce res ste zlate. Ste mi kar vlile malo upanja. Tk da upam da bo tudi moj mehurček v petek že kar velik mehur. 

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
3.12.2007 22:31:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:37:25   
nicnic
Ninica04, jaz sem ti že tri dni nazaj tukaj povedala, da te je G prehitro poslala na čiščenje. Poznam pa precej podoben primer kot špelin@.

Držim pesti, da bo vse OK.


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:48:07   
Peli
Ninica - jest sm bla že prpravljena na čiščenje, ker se je vidla prazna vrečka, pa bi me čistil drug gin., ta pa je zahteval še en UZ, tam pa se je pokazal srček - danes mam pa 21 mesečnega fantka!!!

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 22:49:45   
Anonimen
Držim pesti za zate, da bo v petek vse v redu.

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dobra ali slaba novica????
3.12.2007 23:30:43   
lelaval
Ninica, jaz tudi držim pesti, da se bo v petek videl tvoj user posted imageuser posted image
Pikici pa tudi nisi škodila pretekla 2 dneva, le zdaj naprej se ne sekiraj več, skai pa tudi manj. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dobra ali slaba novica????
4.12.2007 5:14:20   
Eva2008
Glede na povedano, se mi zdi, da imaš velike možnosti, da bo vse ok in se bo user posted image  razvil. Ker je bilo najbrž res prehitro. Hvalabogu, da obstaja še kakšen oziroma kakšna g.,  ki se je pripravljen malce bolj posvetiti in počakati. Mogoče bo pa res vse ok. Glavo pokonci in poskusi misliti pozitivno. Sproči takoj ko kaj izveš. GOOD LUCK!!!

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dobra ali slaba novica????
4.12.2007 11:10:22   
Svet
Držim pesti!

(odgovor članu Eva2008)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dobra ali slaba novica????
4.12.2007 11:18:58   
TamaraJ
Ne obupaj! Res se splača počakati. Mogoče so se zmotili in si res kasneje zanosila. Močno držim pesti, da je vse OK in da se boš kmalu lahko iskreno veselila prihajajočega otročka. Dajte mu možnost, saj hiti rasti. Res, ne obupaj. Jaz bi počakala, saj nima kaj biti. Meni je plodek v začetku tega leta res odmrl na začetku in sem čakala skoraj mesec, da se mi je začelo pucat samo. Mislim, da ni problema, če počakaš dlje kot do petka. Naj bo 100% da je odmrl in potem pucaj. Upam s tabo!

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dobra ali slaba novica????
4.12.2007 11:23:24   
Anonimen
Nikar ne obupaj user posted image

Eno user posted image da se vse dobro izteče.. user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dobra ali slaba novica????
4.12.2007 11:39:03   
Anonimen
ninica držim pesti!!

pa ginekologa tudi zamenjaj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime za hčero
mag3

*

Naja (21%)

Neli (20%)

Lina (22%)

Hana (37%)


Število vseh glasov: 463

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!