|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do katerega meseca/leta
20.2.2010 21:31:02   
J.L.
ste vozičkale svoje navihančke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 21:38:33   
TomTaylor
ta prvo sem vozičkala do enega 8 meseca, pol je pa samo še v nahrbtniku zdržala, dokler ni shodila. Pol smo pa tut ostali začeli tečt..V grobem je bil voziček aktualen do cca. 8 meseca. Pa na morju nam je prišel prav, da smo vso kramo za na plažo gor naložili. Tamala je pa itak že sama šibala.

Zdaj s ta drugo pa "bolj švoh kaže", pa še hipertonična je po vrhu, pomojem bomo kar nekaj časa v vozičku.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 21:51:58   
JB
Do leta in pol,sicer smo še čez poletje vzeli voziček sabo na morje ampak se ni hotel nič vozit, tako da smo ga pri dveh letih pospravili.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 22:06:46   
Jessy
Pri letu in pol sem pustila voziček doma in sva se le sprehajali. Voziček smo potem vzeli še na morje, ko je imela 2 leti, potem pa smo zaključili.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 22:09:07   
Capyka
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ta prvo sem vozičkala do enega 8 meseca, pol je pa samo še v nahrbtniku zdržala, dokler ni shodila. Pol smo pa tut ostali začeli tečt..V grobem je bil voziček aktualen do cca. 8 meseca. Pa na morju nam je prišel prav, da smo vso kramo za na plažo gor naložili. Tamala je pa itak že sama šibala.




Tudi pri nas je bilo tako.

lp

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 22:10:22   
eva1
Ko so dobro shodili smo se nehali vozičkat-recimo tam okoli 15 m!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
20.2.2010 22:41:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do katerega meseca/leta
20.2.2010 23:13:59   
rija
pri nas pa ravno kontra: do enega leta se ni maral voziti, potem pa do 3,5 bi sedel pol dneva v vozičku. pa še zdaj pri 4 se je prejšnji teden spravil v zappa in sem ga morala voziti po kletiuser posted image ....če bo po njegovo, bomo na morje še šlepali zappičauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 7:08:15   
n.nati
Moj bo tudi star 2 leti pa ga še peljemo na kakšen sprehod

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 8:12:30   
mojčika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

pri nas pa ravno kontra: do enega leta se ni maral voziti, potem pa do 3,5 bi sedel pol dneva v vozičku. pa še zdaj pri 4 se je prejšnji teden spravil v zappa in sem ga morala voziti po kletiuser posted image ....če bo po njegovo, bomo na morje še šlepali zappičauser posted image



Tudi pri nas se bi ta velika še vozila, če ne bi bilo ta majhne :-).

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 8:35:30   
ledenaa
vozičkali smo zelo malo. mama je bila zakon.
prvi do cca 12 mesecev,drugi je bil mogoče vsega skupaj 4 mesece v vozičku.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 8:58:45   
CatJa
Prvega redno do 18. meseca, do 2. leta še zgolj občasno, drugi se pri 21 mesecih še vozi, je bolj lene sorte.
Sicer pa čist tako, če hočeš kam prit, ga naložiš in pelješ, če imaš čas, pa pač vztrajaš, da se potrudi in hodi user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 9:36:14   
ZARA
Po 15 mesecih, ker se ni hotela več vozit.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
21.2.2010 9:36:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 9:50:31   
J.L.
saj se mi tudi več ne vozimo, pa razmišljam o prodaji, po drugi strani pa si mislim, kaj pa če vseeno poleti pride vozek v poštev? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 10:34:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

saj se mi tudi več ne vozimo, pa razmišljam o prodaji, po drugi strani pa si mislim, kaj pa če vseeno poleti pride vozek v poštev? 


nam je prišel ful prav - gor smo naložili brisače, blazine, ležalke, armaflex, zaščitni šotorček, čolniček, kopalke, igrače, ribiško palico, plavutke,maske,kanglice,lopatke,knjige,fotoaparat, lubenico, hladilno torbo z malico, sokovi in pivom...in ostale malenkosti. Ko je tamala na plaži zaspala, sva jo spečo dala v vozek in sva jo vzela v bar, da sva v miru spila pivo....mater je blo fajn..Prav pride voziček na morju, jauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 11:34:14   
Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

saj se mi tudi več ne vozimo, pa razmišljam o prodaji, po drugi strani pa si mislim, kaj pa če vseeno poleti pride vozek v poštev? 


Ja, poznam to user posted image Po 10 mesecih sem voziček pospravila, ker sem dokončno obupala, da se bo mala kdaj z užitkom peljala v vozičku, to je bil živi obup....ampak še vedno sem razmišljala tako kot ti, kaj pa če kdaj pride prav, tko da ga čez poletje nisem prodala, celo s sabo smo ga vzeli na morje, še ena navlaka več, ker ni prišel v poštev, ampak moram pa povedat, da naša mala je bila neumorna kar se tiče hoje, ne vem v tistem času bi šla po moje tudi peš na Triglav, nikoli ni bila utrujena...
Voziček sem pa potem le prodala.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 13:30:33   
ksenija12
Ta starejši se je vozičku odpovedal pri 15 mesecih, ker je dobil bratca on pa buggy board-pručko za na  voziček, ta mlajši pa pri dveh letih..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 16:53:13   
lukec
Pri enem letu, ko je shodil, pa mi je še danes žal, da nisem vztrajala dlje - zaradi svojega komforta seveda :)

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 17:00:46   
Splišni
Naš se nikoli ni rad vozil v vozičku, tako da smo kmalu prešli na uno kolo s palico, tams e je pa rad vopzil. Tako smo potem to imeli namesto vozička, od kakega dobrega leta dalje.

Je pa marela prišla prav na morju, ker je bil sprehod do mesta kar dolg in če greš še bolj proti večeru, otrok res ne more več hodit takrat. Je nazajgrede vedno zaspal v vozičku.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 17:03:07   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Pri enem letu, ko je shodil, pa mi je še danes žal, da nisem vztrajala dlje - zaradi svojega komforta seveda :)


Enako.

Ko je shodil, ga v voziček nisi spravil, pa če se mi je mudilo ali ne.

Za morje smo imeli eno lahko marelo in smo jo vzeli s seboj pri enem letu in tam smo jo res izkoristili - noter je spal, ko smo zvečer šli na sprehod in je omagal (ja, smo bili pozno zunaj, user posted image ), z anjegovo animacijo na plaži, ko jo je vozil sem in tja, pa seveda smo z njo prevažali vse pomembne stvari za na plažo.
Marelo smo s seboj vzeli tudi leto kasneje, ko je bil star 2. Uporabili smo jo le enkrat.

lp

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 18:26:57   
mateyka
trenutno 2,5 leti pa še kar ne zgleda da bomo kmalu nehal.. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 18:58:14   
K_a_t_i
Po tistem, ko je shodil (14m) smo ga imeli samo še za na morje (pri 19m) pa ene dvakrat za ven. Na igrišče smo ga potem kar s triciklom vozili. Jst bi rekla, da do ene 2h let je kr dober imet shranjenega - nikoli ne veš kdaj prav pride. Je pa verjetno tudi precej odvisno kdaj otrok shodi. Al pri 10m al pri 17h...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: do katerega meseca/leta
21.2.2010 21:46:24   
skuštrana
Naša prvorojenka se je zelo rada vozila, sem ga uporabljala do nekje leta in pol sigurno, potem pa občasno ( ko sem bila noseča, ona pa ni hotela hodit mi je bilo najlažje vzet voziček), ta srednji se ni nikoli rad vozil, bi komot preživeli brez vozička, rad se vozi šele sedaj pri 2,5letih, ko bi naj v vozičku bil najmlajši...user posted image user posted image
Mi na potovanjih vedno uporabljamo vozičke, lani smo imeli duota s seboj in je zelo prav prišel, sedaj tamlčka vozimo v malo boljši mareli, ampak duota pa še vedno ne bom prodala, ker bo na poti spet prav prišel ( smo ponavadi cele dneve kje zunaj in voziček prav pride za zaspat, itd...). Če druga ne pač stvari noter naložimo.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: do katerega meseca/leta
22.2.2010 8:44:38   
koala
Redno do nekje leta in pol,zdaj je star 2 leti in ga posedem v voziček če morava kam hitro priti. Drugače pa zelooooooo rad hodi.
AJa pa če smo vsi trije in gremo peš v trgovino ga vzamemo s seboj da peljem nakupljeno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?