|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dlake
24.8.2006 13:05:26   
Anonimen
oj.a ma še kera nosečnica dlake po trebuhu...?men so se kr razširle....pa mi gre na živce??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dlake
24.8.2006 14:47:58   
Anonimen
user posted image  meni tudi!!!  user posted image

12tuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dlake
24.8.2006 15:32:36   
borovnička
Po mojem je to kar normalni pojav. Jaz sem jih tud dobila po celem trebuhu. Sicer so mičkene pa tanke pa svetle, ampak jih prej ni bilo. Hormončki delajo svoje. Ne se sekirat.user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dlake
24.8.2006 16:15:40   
DOLAR
Tudi jaz sem bila kot medo.Nekaj mesecev po porodu so same odpadle.Ni skrbi.Hormoni pač!user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dlake
24.8.2006 18:44:47   
Bonnie_RR
Joj, jaz sem imela prav tako črto dlak navpično po trebuhu (po linei negri). Sem mislila, da bom znorela, tako so mi šle na živce!user posted image
No, potem so pa kak mesec, dva po porodu kar naenkrat izginile...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dlake
16.9.2006 13:10:40   
sp
jaz tudi

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dlake
16.9.2006 13:12:42   
Anonimen
Jaz sem jih tudi dobila.So pa bile in so še vedno črne,sem kot kakšen kosmatinec user posted image
tudi po hrbtu sem jih dobila
meni niso nič odpadle

(odgovor članu sp)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dlake
16.9.2006 15:19:37   
neisha
Mam feeling da sem medo. Ne sam po trebuhu, tud po hrbtu mi rastejo. Upam, da po porodu res izginejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dlake
18.9.2006 10:18:02   
Anonimen
Tudi jaz sem tak kosmatinec... Se mi zdi, da so vse telesne dlake postale močnejše in temnejše, pa drugače nisem imela nikoli problemov s poraščenostjo-nasprotno. Imela sem tako malo dlačic po nogah, da se še briti nebi rabila (ampak sem se, ker so se vse kolegice user posted image ) Sem pa v 17 t. Upam da bojo pol šle dol.

P.S. A je katera dobila take daljše dlake okoli prsnih kolobarjev bradavičk? user posted image Bljakk! Js si jih kr ven spipam s pinceto.

(odgovor članu neisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dlake
18.9.2006 11:14:50   
Anonimen
A res? Meni pa vse počasneje in manj raste. Je bilo poleti super.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dlake
18.9.2006 11:43:30   
brundi
v prvi nosečnosti sem imela jaz tudi "temno črto"in bolj kosmato-od sramne kosti do popka ali pa malo čez..takrat je ponavadi-fant..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
18.9.2006 12:22:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brundi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Partner in porod
M_mojca

Je bil vaš partner z vami pri porodu?

Da (82%)

Ne (18%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!