|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za triletnika
27.8.2011 17:35:40   
alenkica
Moj mlajši sinček bo imel že tri leta. 
Rada bi mu kupila kakšno didaktično igračo, glede na to, da ga avtki, pa take reči ne zanimajo.
S čim se vaši otroci najbolj zamotijo in s tem tudi kaj naučijo. 
Ko sem bla jaz majhna sem imela zelo rada tablico (za pisat, risat), pod njo pa je bilo računalo s kroglicami. A bi se dalo to še kje dobiti?
Hvala vsem za predloge. 
L.p.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.8.2011 21:42:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za triletnika
27.8.2011 22:04:51   
sončnica24
Moj bo tudi letos star tri leta in razmišljam o legicah, no drugače pa je nor na traktorje in vse mogoče pripomočke, ki spadajo zraven

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za triletnika
28.8.2011 13:25:55   
katy83
meni so full všeč kakšne lesene sestavljankeuser posted image
kaj takega:
http://www.otroska-trgovina.com/products/Sestavljanka-%252d-vlak.html



(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za triletnika
28.8.2011 14:40:29   
alenkica
Pa ni ta vlakec za mlajše otroke, se mi zdi, da bi se verjetno dolgočasil z njim, ali ne? 
kaj so to legice - lego kocke? jih že imam, sem jih kupila v Soaru z nalepkami, pa ne vem, so mu boljše Duplo, kot une tamale. Duplo jih je pa malo noter. In se ne da nič kaj lepega zložit. 



(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za triletnika
28.8.2011 14:57:00   
mamamajča
Sestavljanke! Kakšne lažje. Midva sva kupila eno škatlo, je notri 7 različnih sestavljank, 7 različnih težavnosti. Prav za tretji rojstni dan. Se ti zdi mogoče, da triletnik tega še ne zna, ampak boš videla, da v momentu osvoji. Lego kocke so ok, ker se zamoti z njimi in za domišljijo tudi. Ampak da zraven malo misli, uporablja možgančke, razvija logiko, povezuje, its. itd., so sestavljanke zakon.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za triletnika
28.8.2011 14:58:45   
mamamajča
Evo, eno ima točno tako
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=205804

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.8.2011 15:10:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za triletnika
29.8.2011 7:31:18   
Tutan
Lesene sestavljanke - abeceda, številke...
Navadne sestavljanke - za 3 letnika tam okoli 30 kosov (odvisno od tega, kako jih je navajen od 20-50kosov, ker sem pri našem ugotovila, da ko mu 2x, 3x  malo pomagaš, se dejansko naučijo na pamet sestavljanko in 50 kosov sestavijo v parih minutah).
Kakšne delavnice? Recimo lesene? Mi smo jo kupili sicer za 1 roj. dan, pa je še danes aktualna (4,5let) - kjer lahko dela, smo mu kupili še potem dodatke za sestavljanje, pa 'šraufanje'.... v glavnem za fantka user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za triletnika
29.8.2011 8:13:40   
Luns
Pri nas se najbolj obnesejo legice oz večno so aktualne. Rabiš pa najprej nek osnovni koplet npr. http://www.eigrace.com/product_info.php/info/p1767_LEGO-DUPLO-kocke-80-kosov.html/XTCsid/dbad0402884898b6d6072f9628a18902 
potem pa zraven kupiš kake manjše komplete ki so v šparu v akciji.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za triletnika
29.8.2011 14:51:23   
ksenija12
V Ljubljani in Mariboru (mogoče pa še kje) obstaja v mestni knjižnjici izposojevalnica igrač imenovana Igroteka. Gre za odlično (predvsem pa brezplačno!) stvar - igrače ( vse  - od lego kock do lesenih sestavljank itd..) se da izposoditi - sistem je enak kot za knjige. Otrok pač mora biti včlanjen. Vse je brazplačno. In če ne kupuješ igrače za neko posebno priložnost, bi bil moj nasvet, da si jih izposodita,pa vidiš, kaj ji je že všeč, kaj mogoče še ne.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za triletnika
29.8.2011 15:07:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Evo, eno ima točno tako
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=205804


S tem ne moreš zgrešit. Sicer imam punčki pa vseeno. Takšne igrače so najboljše darilo, pa tudi lego kocke so super. Kakšnega plastičnega sranja pa ne maram.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!