|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dan-noc
12.12.2007 8:16:16   
bibabubabaja
Imamo zamik 6 ur: zjutra spi do sred dneva do 12, ok - vmesnim dojenjem, previjanjem. Tudi cez dan se kar lepo spi do 21, ko pa je potem tako buden, kot da se zacne dan. Po 1 mesecu nic bolje. Pa ne mi napisat, da ga naj dam vsako dan malo prej spat: ne gre, saj imamo kolike. Ko prenehajo -tam nekje ob 1h gremo spat.
Kaj predlagate? Vase izkusnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dan-noc
12.12.2007 8:34:34   
Freycha
boš mogla počakati, da koliki minejo. Še nihče ni našel čudežnega recepta, kako oblažiti kolike (vsaj jaz ne vem za njega). Ko bodo koliki mimo, bo tudi prej zaspal.

Če pa hočeš njega navaditi na dudo zaradi kolik, pa pomoje pozabi na to. Takrat največkrat NIČ ne pomaga, ali pa vsaj za nekaj minut joška. Sama sicer nisem imela izkušenj s kolikami, sem pa brala o bogih ženskah, ki so imele probleme zaradi malčkov skolikami.

(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dan-noc
12.12.2007 9:31:15   
Anonimen
ja nimaš kaj - počakat da mine, sicer je problem potem, ko kolike minejo, otrok je pa na tak ritem navajenuser posted image ampak to se potem rešuje...nam še ni uspelouser posted image še vedno do 11ih, polnoči galami, recimo da nam uspe jo nekak prepričat enkrat, da bi blo dobro prej zaspat...
ampak dokler so pa krči pa nimaš kaj- nosi ga in cartaj, to je vse kar lahko naredišuser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dan-noc
12.12.2007 10:45:48   
sergi
Pri nas je bilo isto. Do približno 2 mesecev je imela kolike in nismo nikoli šli spat prej kot med 24 - 1 uro, ne glede na to da sem probala vse mogoče načine uspavanja. Imela je pač tak ritem. Tam okoli tretjega meseca pa je ritem kar naenkrat spremenila in zdaj hodi spat nekje med 8-9 zvečer. Nimam kaj druga svetovat kot to, da počakaš da bo to obdobje minilo.

(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dan-noc
12.12.2007 10:54:35   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: bibabubabaja

Imamo zamik 6 ur: zjutra spi do sred dneva do 12, ok - vmesnim dojenjem, previjanjem. Tudi cez dan se kar lepo spi do 21, ko pa je potem tako buden, kot da se zacne dan. Po 1 mesecu nic bolje. Pa ne mi napisat, da ga naj dam vsako dan malo prej spat: ne gre, saj imamo kolike. Ko prenehajo -tam nekje ob 1h gremo spat.
Kaj predlagate? Vase izkusnje?

[/quote
Pri nas imamo isti ritem, pa je stara že  2. meseca (oziroma jutri bo).
Zaspi ob pol noči,  nato se prvič  zbudi ob 7 h, se najeva in previjema potem pa potegne do 11 h ali 12 h. Potem je pa več ali manj budna ob 17 h spet zaspi za kako urico, no nato pa smo pokonci do 24 h.
Imamo tudi kolike samo ne v hudi obliki, tako da kar gre.
Komaj čakam, da se njen ritem spremeni. Je čisto nasprotje prve moje pupe.

(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dan-noc
12.12.2007 10:55:26   
metkica1
Malo sem narobe citiralauser posted image user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Imena za fante
Tinca79

Katero ime Vam je bolj všeč?

Robin (46%)

Roben (9%)

Aron (46%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!