|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   crocs
25.3.2009 8:38:17   
maja1488
Mala si želi nove crocse, ker so ji lanski premajhni. Ker nimam nobene poti v Ljubljano, bi naročila mami, da jih prinese. Zanima me, kakšne so številke. Cicibanove čeveljčke ima številko 26, copatke tudi. Bodo 26 OK al so številke drugačne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: crocs
25.3.2009 8:42:52   
moci
jaz sem jih naročila na ebayu, za pol cene pri nas. št. so angleške, pa sem u nulo zadela

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: crocs
25.3.2009 8:46:14   
maja1488
In kako si zadela številko? Nebi se rada nasrala, pa imela potem premajhne al pa prevelike doma.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: crocs
25.3.2009 8:50:02   
moci
spodaj je tabela s številkami.

http://www.crocs.eu/shop/product/dora_dance/

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: crocs
25.3.2009 8:51:59   
maja1488
Pa si naročila tako številko kot nosi drugače. Naj naročim 26, torej 6-7 angleško?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: crocs
25.3.2009 9:03:04   
moci
naročila sem eno večjo.
nosi 22 - 23, naročila sem šestko. pri nas so crocsi pozimi copati, poleti natikačiuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: crocs
25.3.2009 10:04:52   
lelaval
če ima normalno veliko nogico, lahko komot naročiš. Jaz moji najmlajši ne morem, ker ima ful široko nogico in visoko nart - za punčko skorajda "nenormalno"user posted image .
Sem ji lani sama kupila krokse - njeno št., pol sem jih pa 2x hodla menjavat, 3. pa sem jo zraven vzela - še prodajalka se je smejala in rekla, da ima res debelo nogico user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: crocs
25.3.2009 11:15:30   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: moci

jaz sem jih naročila na ebayu, za pol cene pri nas. št. so angleške, pa sem u nulo zadela

na kateri strani si naročila, kakšna je cena???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: crocs
25.3.2009 11:23:49   
moci
tu

naprimer tole

< Sporočilo je popravil moci -- 25.3.2009 11:28:05 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: crocs
25.3.2009 11:27:04   
moci
drek, link sem zafrknila


no, ravnokar sem dobila še zase ene user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: crocs
27.3.2009 13:36:18   
skuštrana
Me s prijateljico sva jih naročili iz Amerike, cena s poštnino 100e (4 pari, dva odrasla, 2 otroška), prišli so v 1tednuuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: crocs
30.3.2009 20:44:13   
vaney
kdaj pa je pravi čas za prve Crokse? Meni so super, možu tudi, kupila bi jih tudi sinu, pa se mi zdi, da bo poleti, ko bo star 1,5 leta še premajhen za njim, da mu bodo padli z nog? Kakšne izkušnje imate s tako majhnimi? So sploh varne za tako majhne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: crocs
31.3.2009 7:48:00   
ksenjak
Moja je stara 20 mesecev in jih doma nosi že vsaj en mesec. V nijh se super počuti.

lp

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: crocs
7.4.2009 11:21:30   
XNINČEKX
Hojla skuštrana

kje si jih pa ti naročila iz Amerike?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: crocs
10.4.2009 9:47:57   
romanac
Zivjo,
se vljučujem v debato. Kako pa se jih naroči iz Amerike? Preko katere spletne strani?
Hvala

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?