|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celo noč
16.12.2007 21:38:20   
nemrak
user posted image user posted image ,
zanima me kdaj so vašiuser posted image  začeli spati celo noč.
Naša ta prva, ko je bila stara 2,5 meseca (  21-8h)
Ta druga je pa stara malo manj kot 2 meseca, pa tudi že kdaj potegne po 9, 10 ur.
Upam, da tako ostane.

Kaj pa vaši user posted image ???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celo noč
16.12.2007 21:41:58   
MiRaNi
Stara je 4,5 mesece in še ni prespala noči.user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celo noč
16.12.2007 21:43:50   
K_a_t_i
Naš je do zdaj 2krat prespal brez zbujanja 9-10 ur. Sem zelo zahtevna user posted image  ampak zame to ni vsa noč - če gre spat ob 20h in se zbudi ob 5h, se meni zdi, da je to zbujanje sredi noči user posted image (tudi zanj je še noč, ker takrat ne vstajamo).
Star bo 10m.

Me pa nič ne moti, če se enkrat zbudi, se pocarta/naje in spi dalje do jutra. Problem nastane, ko ga kaj matra in ne zaspi nazaj.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celo noč
16.12.2007 22:19:20   
MissLady
Moj 2,5 mesečnik gre spat ob polnoči in spi do 6:30. Potem se podojiva in spi do 9h, 10h. Men se zdi to super, se tudi jaz lahko lepo spočijem. 

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celo noč
16.12.2007 22:20:21   
malecka
Zdaj bo eno leto in še nisem doživela tega, je pa to moja velika želja. Upam, da bo v kratkem.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celo noč
16.12.2007 22:26:50   
baja*
Malecka, tudi jaz sem na čakalni listi za prespano nočuser posted image . Čakam že 6 mesecev, ampak saj veš kako pravijo: kdor čaka, dočakauser posted image .

Nemrak, tebi pa čestitkeuser posted image  pa kr tak naprejuser posted image

< Sporočilo je popravil baja* -- 16.12.2007 22:27:22 >

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celo noč
16.12.2007 22:46:49   
ninaintomaz1
NAŠA GRE SPAT OB 20IH IN SPI DO 6 ZJUTRAJ NATO SE PODOJIVA IN SPIVA DOPRIBLIŽNO10 URE STARA JE 5 MESECEV .TAKO SPANČKA OD 2MESECA NAPREJ- PRIDNA JE

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celo noč
16.12.2007 23:07:22   
kšpela
nasa pa spi drez bujenja od 9-11 ur od slabega tretjega meseca.zdej je pa stara dobre 4 mesece.

(odgovor članu ninaintomaz1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celo noč
16.12.2007 23:16:29   
simona76
Ko je bila moja stara nekje 2, 3 mesece se je zbudila le 1-2x na noč. Sedaj (stara 6,5m) se je stanje zelooo spremenilo in se kar naprej zbuja. Kje je vzrok pa ne vem. Tako da prespana noč - kaj je že to? user posted image
Ampak se sploh ne sekiram, tudi to bo, baje da če ne prej, ko bo šla v šolo user posted image .

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celo noč
16.12.2007 23:34:31   
Anonimen
Ko sta prešla na flašo, ko nisem več niti delno dojila. Tavelika pri 3,5 mesecih, mali pa pri dobrih 2 mesecih.

(odgovor članu simona76)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: celo noč
17.12.2007 7:33:47   
jessy@
Moja bo stara 11 mesecev, pa še nismo spali celo noč. Zdaj se zbudi 1-2x na noč in ji dam mal čaja pa zaspi nazaj. Se je pa od 6 m-do 10 zbujala včasih tudi pa 10x na noč.user posted image user posted image
Spat gre ob 20 h in spi nekje do 1 h pol pa se zbudi še 1x do 7h zjutraj.
LP

_____________________________

28.1.2007 se je rodila naša princeska Lia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: celo noč
17.12.2007 7:45:22   
bačko
Naša je stara 5 mesecev in še ni prespala cele noči.Pomoje bomo bolj dolgo čakali.Ko pa bo celo noč prespala ji dam pa nagrado.Samo še ne vem kaj!user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: celo noč
17.12.2007 8:45:41   
ZARA
Od točno 5 tedna dalje spi vse noči. Stara je 3.5 let.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
17.12.2007 8:49:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: celo noč
17.12.2007 8:53:13   
Marogica
Mi smo se kar dolgo "matrali"user posted image  Ta večji je prespal noč nekje po 6. mesecu, ta mlajši po 5. 

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: celo noč
17.12.2007 9:16:01   
Bonnie_RR
Moj tamali je na dan, ko je dopolnil 3m prvič prespal celo noč (nekje od 21h-6h). Od takrat naprej spi celo noč, edino intervali so se sčasoma spremenili. Kmalu je začel hodit okrog 19h spat, vstajat pa nekje okrog 7h zjutraj. Okoli 1 leta pa se je to spet malo spremenilo. Začel je hodit spat okrog 20h in se zjutraj zbujat okrog pol 7h - je treba v vrtec. Tako je še zdaj, pri 22m.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: celo noč
17.12.2007 9:39:22   
felicia
ah ja včasih se mi zdi, da še ene 6 let ne bom spala celo noč, če mislim imet še kaj otrok.

moj 6 mesečnik še ni nikoli prespal cele noči in vačasih ponoči tudi nazaj težko zaspi. Bo pa to državni praznik ko bo prespal celo noč heheheheh

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: celo noč
17.12.2007 10:52:34   
Jasmina82
mi smo stari 7m in se nismo prespali cele noci... se mi kar joka ko berem vase odgovore.........

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: celo noč
17.12.2007 11:33:28   
kawasakica
naš je star slabe 4 mesece in jeva na 1,5 ure. Jaz sem že ko zombi... vmes je imel fazo na 2 uri in en teden na 3 ure- to je že bla amerika.
Zdaj spi vragec, ko jaz ne moremuser posted image

(odgovor članu Jasmina82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: celo noč
17.12.2007 11:38:42   
mišk
Naša je stara dva meseca in že kake tri tedne spi ponavadi od 22.30 do 7:00.
Včasih so te ure malo zamaknjene. V glavnem spi od sedem do devet ur v enem kosu.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: celo noč
17.12.2007 11:52:44   
alesha
Naša je stara 6,5 mesecev. Od začetka smo imeli krče, tako da zaradi tega nismo spali. Potem sta se zgodili celo dve noči (pri 5 mesecih), da smo spali neprekinjeno od 20.30 do 8.30. Potem se je pa spet začelo, ne vem mogoče zobki, nimam pojma. V glavnem ponoč se zbuja na eno uro... se mi bo zmešalo. Včasih ji dam samo dudo, včasih vmes tudi za pit, če je pa reees kriza pa tudi za jest. Upam, da bo to obdobje nespanja čim prej minilo, ker jaz ne morem več. Upam vsaj, da ko bom spet začela hodit v službo, da bomo normalno spali, če ne ne vem kako bom funkcionirala. 

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: celo noč
17.12.2007 12:02:55   
Klarita
Naš fant se je pri dveh mesecih zbujal 1-2 x na noč, pred prvim cepljenjem je prespal par dni že celo noč, po cepljenju pa se je začel spet zbujat. Jedla sva sicer samo 1-2 x, ampak je včasih ful jokal predenj je dobil flašo. Sedaj pri skoraj štirih mesecih pa mu je ratalo, da že 3 ali 4 dni spi celo noč. Upam, da bo tako ostalo, ampak jutri imava spet cepljenje in me je že strah, da se bo spet začel zbujat. Bomo videli in upamo na najboljše.

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: celo noč
17.12.2007 13:52:46   
mateyka
Upam, da bo tako ostalo, ampak jutri imava spet cepljenje in me je že strah, da se bo spet začel zbujat. Bomo videli in upamo na najboljše.


ko smo mel mi cepljenje, mi je babica, ki je cepla, rekla, da naj ji dam preventivno zvečer en baby paracetomol v ritko zarad vročine. da bo bolš spala in ne bo se slabo počutila. in res. ni blo nobene spremembe v ritmu spanja in počutja user posted image

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: celo noč
17.12.2007 14:07:46   
N _ B
user posted image  10,5 meseca
user posted image  sedaj je star 6,5 meseca in še nismo prespali cele noči. "rekord" je od 19.00-5.00

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: celo noč
17.12.2007 14:19:13   
Felicity
Okrog 2 meseca starosti je 1ič prespala celo noč.



(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




radovednost
symba

karere plenice uporabljate'

enkratno uporabo (86%)

pralne (14%)


Število vseh glasov: 73

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!