Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Tiste, ki imate poleg dvojčkov še kakšnega starejšega...
Zanima me ali ima katera bugyboard ali kaj podobnega, pritrjenega na voziček za dvojčke. Mi imamo Hartana ZX II in za enkrat nisem zasledeila nič nam primernega. Imamo pa 2,5-letnika, ki bi se na sprehodih kdaj pa kdaj malo spočil na takem pripomočku. Zdaj pogosto jemljemo še zanj voziček zraven ali pa ga tati nosi na ramenih.