|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhamo
24.4.2008 16:39:23   
TinKiCa1
Ojla!
Mam še ne mesec in pol staro beybo user posted image dons kadarkol jeva in jo hočem dvignit, da bo kupčka podrla, zbruha vs mlek! zdele se že več k dve uri z njo matram in jo futram, da bo mal zaspala, da lohk še kej nardim..in več sreče prihodnjič! Trikrat je vse zbruhala! Kakšen bi bil lahko razlog tega?
Se kateri to tudi še dogaja?
Je mogoče fiziološka lahko razlog? (sicer ne vem zakaj) Pucam ji nosek, ker ma sinuse čist zabasane in to se ravno zdej dogaja, ko sva ugotovile, da mava čist zabit nos!
Prosim, če mi lohk kera mal več pove, ker jst nimam pojma user posted image
Hvala..user posted image



_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhamo
24.4.2008 17:02:54   
pavlyna
ja pri nas se je to dogajalo že od rojstva,pa tja do 4.meseca starosti.vmes so sicer bla krajša obdobja,ko je blo mal bolše,...
sam naša ni,da bi bruhala v loku,ampak polivala ---ima namreš refluks,ki pa ni prav nevem kako močno izražen.

če se to pri vas prej ni dogajalo,pa ti nebi vedla prav dobro svetovat.lahko,da gre za virozo,...ki je pač povzročila tudi bruhanje.če je bruhanje v loku in imaš občutek da manj pije in res veliko izbruha,pa ti svetujem,da jo pelješ k pediatru,da ne bi prišlo do dehidracije,saj je punčka še zelo majhna.



lp in upam,da se bo vse dobro izteklo

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhamo
24.4.2008 17:42:42   
kaya2007
lahko je več stvari, tudi intoleranca na mleko, če sta na AM? če ne bo bolje, res pojdi do pediatra, čeprav ni nujno da bojo ugotovili razlog, ampak dehidracija je res lahko nevarna!

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhamo
24.4.2008 17:53:01   
emaa
Bruha lahko zaradi zamašenega nosa, a je po bruhanju lačna? Če ni, bodi pozorna na znake dehidracije.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhamo
25.4.2008 8:51:05   
TinKiCa1
ojla!user posted image
Hvala za odgovore! Ja po bruhanju bi ona še kr jedla..valda in ji dam, kokr pač še lohk! Se pa dojiva in nič ne dodajava!Čeprov zdele zjutri pa ni bruhala! Ko je pojedla s prve sm jo počas cartala in je plunla vn samo sor, pol sm jo dala še na drugo, pa je zaspala zravn, samse je kmal zbudla in sm misnla, da ne bo zaspala, čeprov ji je ratal..ni se tok ornk najedla! Tko da ne vem. Bruha pa ne v loku, vse samo steče..to je najbolj včeri delala. Ene trikrat sm jo preoblekla, pa ne vem kok tetra planic ponucala. Nisem ji mogla niti kupčka podret. A kupčka vi vedno podrete?
refluks? ne vem čist točno kaj to je!user posted image
A dihidracija je tko, da bi pol še jedla al da ne bi?
Ker ubistvu mava full probleme z noskom, tko da jo tud to vrjetno iizsuševa, ker ji skoz vn vlečem..
Pediatri pa itaq pojma nimajo..morš ti njemu razlagat, kaj je narobe in on pol samo potrdi ali pa ne
lp user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhamo
25.4.2008 9:24:49   
pavlyna
ja nažalost je pri pediatrih res velikokrat tko kot si ti napisala.

ja če je otrok dehidriran je ponavad bol apatičen,zaspan,ni dobre volje,pa noče kaj velik pit,jest.če ne bruha v loku,in rada pje,pol nič ne skrbi,sploh če je danes spet lepo pila.
ja našo sem jst zaradi refluksa (ohlapna mišica,ki zapira želodec,da prepreči vračanje hrane nazajv požiralnik,...) do 4.meseca preoblačila tud po 5xna dan,...pa da o tetra plenicah sploh ne govorim,...naša je polivala po vsakem obroku,tud dve uri po hranjenju,ni nblo nobenega pravila,bli smo pobruhani vsi in vse okoli nje---pa kaj čmouser posted image user posted image user posted image

lep dan in srečno

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhamo
25.4.2008 10:00:41   
TinKiCa1
Aha..tko gre to! Ne vem, je le moja prva :) Jedla bi skoz, tko da že kr mislm, da sm brez mleka :) Niti ni slabe vole, razn če je res lačna še, drgač se mi pa smeje, posluša me, carta se..vse, sam kr ornk pač poliva. Zaenkrat je vredu, sicer spi trenutno, bomo pa naslednjo rundo vidl.. se mi zdi, da je vedno rajš pokonc in ona sploh ne bi nch spala!user posted image Ja upam, dabo vse vredu..hvala za razlago. Verjetno si bla dostikrat pri pediatru user posted image Samo da se je uredilo.
Koliko so kaj vaši otroci bili oz. so pokonc pri mesecu in pol?
Še enkrat hvala in lep dan še naprej user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bruhamo
25.4.2008 10:33:47   
BAMBINA_
Med polivanjem in bruhanjem je razlika. Če kar steče ven, potem poliva, če pa se pri tem matra ali če je obilno, potem bruha. Polivanje ni nevarno, če res ni pretirano; lahko je znak refluksa, morda pa se punčka prenaje. Bruhanje pa je lahko znak viroze ipd. Lahko pa, da je izbljuvala sluz, če praviš, da ima zamašen nosek. Če je tako, potem je to kvečjemu dobro.
Če do sedaj ni imela težav s polivanjem, potem dvomim, da je to. A vročine nima? Morda bi se vseeno bilo dobro pokazati pediatru, če se bo še ponavljalo.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bruhamo
25.4.2008 10:37:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Morda bi se vseeno bilo dobro pokazati pediatru, če se bo še ponavljalo.



brez veze, če pravi, da pediatri itak nič ne vejo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bruhamo
25.4.2008 10:45:04   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Morda bi se vseeno bilo dobro pokazati pediatru, če se bo še ponavljalo.



brez veze, če pravi, da pediatri itak nič ne vejo.

IZVIRNO SPOROČILO: TinKiCa1

Pediatri pa itaq pojma nimajo..morš ti njemu razlagat, kaj je narobe in on pol samo potrdi ali pa ne

Aha, na tale stavek sem šele sedaj postala pozorna... Ej, TinKiCa1, saj pediatri niso jasnovidci, da bi vedeli, zakaj si pripeljala otroka. Valda je treba povedati kje so težave. Saj se tudi ti, ko greš k zdravniku ne vsedeš, molčiš in čakaš, da ti postavi diagnozo. Ali kakouser posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bruhamo
25.4.2008 12:09:27   
kaya2007
no, tole s pediatri ima vsaj deloma prav, še vsakemu do zdaj (tudi v KC) sem morala jaz težit kaj naj naredi in katere preiskave naj opravi...drugače pa samo čakajo na najbolj očitne znake, da se bo pokazalo kaj je otroku...ampak kaj čmo, še vedno jih potrebujemo in brez njih ne moremo...

do dehidracije pa lahko pride tudi če je otrok lačen in hoče jest oz. pit, potem pa vse zbruha.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bruhamo
25.4.2008 12:20:07   
TinKiCa1
Moja punčka poliva v zelo velikih količinah. Sluzi ni bilo, da bi bil to razlog. Če se pa preveč naje, pa ne vem pol, zakaj bi to vsakič nardila, ko je! Zdejle bomo jedl, pa bomo vidl, če je kej bolš. Polivala je 2 dni. Ko sva podrle kupčka je to že vse lilo ven. Vročino sva tudi merili, pa je nima, tko da je vredu. Bomo vidl, upam, da bo vse vredu in se bo to nehalo.
Kar se tiče pediatrov..ni pač letelo na vse, ampak bile sva trikrat pri pediatru in to pri dveh različnih, zaradi tega ker težko diha. To sem nonstop govorila in ponavljala, da se ne naje, ker ne more dihat. Rekla sm, da se tko sliš, kot bi bilo nekje nekaj zabito in sem misnla, da najprej ne more požirat, ker se je to full čudn slišal, pol so pa rekl, da to vsi otroc delajo in da pri njej ni nič. Par dni nazaj sm pa mal hitrej fiziološko stisnla v nosek, pa se je kr nazaj vn odbila! Šele tko sm vedla v čem je poanta. Tko da..nisem hotla ravno tko žalt pediatre vse po vrsti, sam se mi je res zamal zdel, da sm jo vozila od enga do druzga..
Zaenkrat hvala za pomoč..bom se oglasila, da povem, kako sva se najedle user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bruhamo
25.4.2008 12:23:02   
TinKiCa1
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

no, tole s pediatri ima vsaj deloma prav, še vsakemu do zdaj (tudi v KC) sem morala jaz težit kaj naj naredi in katere preiskave naj opravi...drugače pa samo čakajo na najbolj očitne znake, da se bo pokazalo kaj je otroku...ampak kaj čmo, še vedno jih potrebujemo in brez njih ne moremo...

do dehidracije pa lahko pride tudi če je otrok lačen in hoče jest oz. pit, potem pa vse zbruha.


Upam, da do tega ne prišlo..kar se tiče pediatrov sm pa razložila v čem je bla fora..trikrat, pa noben nič..najbolj očitne znake čakajo..pri dojenčkih se vidijo samo, ko noče več jest al pa ma vročino..Tko je men patronažna razlagala..
lep dan user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bruhamo
25.4.2008 14:09:43   
pavlyna
oj!
ja to glčede pediatrov je res kriza.eni so ful uredu,eni pa trmasti k hudič!
mi smo bli najmanj 10x pri P zaradi res obilnega polivanja,---če je nebi držala čez dan skoz na rokah pa pokonc,ji nebi nič ostal v želodčku,in...sam naša P pravi---TO JE NORMALNO PRI DOJENČKIH!!!!halo---k bi jo ona vidla,...
 
je polivala še po 3h urah po hranjenju,pa tud če je pojedla full mal,...tko da--nevem no
 
 
zdaj se je pa k sreči to uredilo!

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bruhamo
25.4.2008 15:33:33   
TinKiCa1
sam ene parkrat jim je treba povedat pa težit zgleda..sej je men tud tko reku.. eni to mal bolj delajo drugi mal manj- da težko dihat, ker jo je slišu kaj dela! Zaenkrat sva se ponovno nafutrale, pa je neki clo not ustal..vn je plunla le sor, ostalo je pa notr ostal, je pa res, da sm jo mela kr dost časa pokonc..uuu..zdj je pa zmatrana, tko da je šla spat :)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bruhamo
25.4.2008 15:37:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

oj!
ja to glčede pediatrov je res kriza.eni so ful uredu,eni pa trmasti k hudič!
mi smo bli najmanj 10x pri P zaradi res obilnega polivanja,---če je nebi držala čez dan skoz na rokah pa pokonc,ji nebi nič ostal v želodčku,in...sam naša P pravi---TO JE NORMALNO PRI DOJENČKIH!!!!halo---k bi jo ona vidla,...
 
je polivala še po 3h urah po hranjenju,pa tud če je pojedla full mal,...tko da--nevem no
 
 
zdaj se je pa k sreči to uredilo!


ja no, saj potem res niič bilo. Če zdaj ne poliva več. Očito je morala prerasti, kot veliko otrok.

BTW, moj je tudi polival do ENEGA leta po vsakem hranjenju, pa nisem nikomu nič težila. Pa je nehal sam po sebi.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bruhamo
25.4.2008 15:59:54   
TinKiCa1
BTW, moj je tudi polival do ENEGA leta po vsakem hranjenju, pa nisem nikomu nič težila. Pa je nehal sam po sebi.
[/quote]

Dobr da te ni nch skrbelo, sm pa vesela, da je nehal..men pač to ni blo čist normaln, da to cel dan pač počne! In rajš tuki prašam, k da jo km vozm za brezveze!


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bruhamo
25.4.2008 18:25:59   
pavlyna

[/quote]

ja no, saj potem res niič bilo. Če zdaj ne poliva več. Očito je morala prerasti, kot veliko otrok.

BTW, moj je tudi polival do ENEGA leta po vsakem hranjenju, pa nisem nikomu nič težila. Pa je nehal sam po sebi.
[/quote]


ja ni vse tko enostavno veš!
ne naša ni nič prerasla,le to je izboljšalo stanje,da sedaj jemo že kašice in pijemo zgoščeno mleko AR
ko pa ji dam čaj,al pa mleko,ki ni AR,IN DA LE TEGA POPIJE VEČ KOT 20ML NA ENKRAT PA POLIJE VEN ŠE KAŠICO,KI JO JE POJEDLA PREJ (SEVEDA NE VSE,AMPAK ŠE VEDNO)
tko,da moramo zelo paziti kdaj pije čaj,in da ga res popije samo par požirkov naenkrat.

in mislim,da to,da želodčna kislina nonstop zahaja nazaj v požiralnik in ustno votlino,je vseprej kot uredu.---normalno

seveda veliko otrok poliva,vendar je razlika v tem koliko polivajo
in kdaj polivajo.a je to takoj po hranjenju,al je to še več ur po tem,ko je otrok jedel,...

pa brez zamere

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bruhamo
25.4.2008 18:29:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna




ja no, saj potem res niič bilo. Če zdaj ne poliva več. Očito je morala prerasti, kot veliko otrok.

BTW, moj je tudi polival do ENEGA leta po vsakem hranjenju, pa nisem nikomu nič težila. Pa je nehal sam po sebi.



ja ni vse tko enostavno veš!
ne naša ni nič prerasla,le to je izboljšalo stanje,da sedaj jemo že kašice in pijemo zgoščeno mleko AR
ko pa ji dam čaj,al pa mleko,ki ni AR,IN DA LE TEGA POPIJE VEČ KOT 20ML NA ENKRAT PA POLIJE VEN ŠE KAŠICO,KI JO JE POJEDLA PREJ (SEVEDA NE VSE,AMPAK ŠE VEDNO)
tko,da moramo zelo paziti kdaj pije čaj,in da ga res popije samo par požirkov naenkrat.

in mislim,da to,da želodčna kislina nonstop zahaja nazaj v požiralnik in ustno votlino,je vseprej kot uredu.---normalno

seveda veliko otrok poliva,vendar je razlika v tem koliko polivajo
in kdaj polivajo.a je to takoj po hranjenju,al je to še več ur po tem,ko je otrok jedel,...

pa brez zamere


NObene zamere, samo mene pač ni skrbelo, ker mi je sestra, ki dela v LJ por. rekla, da to ni nič takega. Je pa tudi polival ali takoj po hranjenju ali pa čez dve uri. Kr neki. Je pa minilo. Aja, tudi gosto hrano itak da je bruhal, res pa je, da ni nikoli nobenih čajev tankal.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bruhamo
25.4.2008 18:44:49   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
ja no, saj potem res niič bilo. Če zdaj ne poliva več. Očito je morala prerasti, kot veliko otrok.

BTW, moj je tudi polival do ENEGA leta po vsakem hranjenju, pa nisem nikomu nič težila. Pa je nehal sam po sebi.

Moram tole komentirati. Prekomerno polivanje NI normalno. Refluks je zelo nevarna bolezen, premalo se jih tega zaveda. Tudi meni je pediatrinja v posvetovalnici zamahnila z roko češ to nič ni, v smislu, da jaz pretiravam. Pa mi mali zaradi tega lepega dne ni prišel do sape in sem ga morala oživljati! Na PeK so potem potrdili refluks (in še druge težave), zaradi katerega je jemal Ranital do 10. meseca, še vedno pa je voden na PeK pri gastroenterologu in bo najbrž še nekaj časa. Zaradi prekomernega polivanja, lahko (zaradi želodčne kisline) pride do vnetja sluznice požiralnika, če to ni zdravljeno pa tudi do trajnih poškodb požiralnika, lahko pride tudi do aspiracije. Zaradi refluksa lahko med spanjem prihaja do resnih dihalnih premorov... Ma, moj namen še zdaleč ni, da bi koga strašila. V večini primerov polivanje res ni bolezensko ali nevarno. Ni pa vedno tako. In take izjave, češ, saj to ni nič takšnega, me zelo pogrejejo, ker smo mi mdr. tudi zaradi tega prestajali zelo hude čase. Pa je tudi pri njemu ta bolezen v izvenevanju. HB. Skratka Tinkica, svetujem ti, da morda dvigneš vzglavje ležišča.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bruhamo
25.4.2008 19:08:14   
TinKiCa1
Uff..tole je pa blo ja. Vrjamm, da ni čist nič luštno. Si sploh kej spala ponoč? Jst ziher ne bi, k že zdej bol tko u izzy. Takoj jo slišm! Ja sm ji s5 dvignla vzglavje! Dons zaenkrat je vredu, bom pa spremljala naprej kaj in kako bo!
Upam, da ne bo imela česa podobnega ali pa da bo še kaj hujšega!
user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bruhamo
25.4.2008 19:14:22   
suzolinka
Se kar strinjam z Bambino. Refluks še zdaleč ni nedolžen. Dokler je v mejah normale je ok, kar je pa več, se je pa treba it pokazat. Lahko se zgodi, da dete ne napreduje na svoji teži, lahko ga začne pečt zgaga in bo zato veliko jokal, lahko se razvijejo številne druge bolezni (med njimi tudi bronhitis, za ostele se pa ne spomnimuser posted image ).
Mi smo bili zaradi refluksa v bolnici, sicer bolj zato, ker sem jaz paniko zagnala in so mi te stvari tam povedali. Povedali so tudi, da se pojavi okoli 1. meseca starosti, tako da ni nič čudnega zakaj ti je šele zdaj začela polivati.
Drugače pa dvigni ležišče (ne samo vzglavje, ker otrok ne sme biti prepognjen!!!), previdno in obvezno podiraj kupčka, pravijo tudi da je dobro otroka še pol ure po obroku nositiuser posted image pri nam to ni palilo, polil je tudi 3 ure po obroku. Le navadil se je ujčkanjauser posted image Dokler ti pa tako lepo je, pa ni panike. Mi smo se kljub polivanju resnično redili user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bruhamo
25.4.2008 21:49:28   
prolet
Jaz bi šla na tvojem mestu k pediatru, če ne drugega vsaj zato, da jo stehtajo, da vidiš če napreduje na teži.
Lana je imela 4 mesece težave s polivanjem, bila so obdobja, ko je bruhala v loku po trikrat na dan. Bil je grozno, sebe in njo, sebe in njo sem preoblačila po desetkrat na dan. Hvala bogu je normalno napredovala na teži in to kar je polila ni smrdelo po kislem. Sedaj, ko gledam za nazaj, kakšne boje sva imeli z dojenjem in kasneje s flaško, mi postane kar tesno pri srcu, ne bi šla več nazaj, vesela sem, da je to že za nami.
O refluksu je bilo že veliko napisanega, tako da malo pobrskaj.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bruhamo
28.4.2008 10:51:55   
TinKiCa1
ojla..je nehala polivat. Dva dni je polivala, zdej pa sam sor vn pluva..tko da je hvala bogu vse cool! Hvala vsem..bom pa vseen pozorna user posted image lp

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bruhamo
5.5.2008 10:55:39   
BUBICA17
Kaj je to sor?
Moj user posted image  star 18 dni je danes začel ogromno polivat. Do zdaj je le občasno..mogoče vsak drugi dan enkrat po malo. Danes pa to počne že od petih zjutraj v veliki količini. Dojila sva se že nekajkrat, ker išče za jest. Pa samo dojiva se..brez drugih dodatkov. A je možno, da se prenajeda...ker sem ga že drugič previla in je bila planica čist polna. Sam ne vem, kaj naj, če hoče jest...zaspi pa za nekaj muinut pol pa v spanju začne polivat nato sledi jok in iskanje hrane. Kok hitro se men obnavlja mleko...mislim nastaja...da mi ga ne bo zmanjkalo za popoldan.
Hvala za odgovore...mogoče se vam bo zdel moj problem brezvezen sam to je moj prvi otrok in se še učim.
A bi bil lahko psihičen izvor, da poliva?

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Dodatna ponudba
Janci F

Katero izmed ponujenih storitev bi izbrali, če bi vam vaš vrtec ponujal:

- Varstvo otrok na domu, ko je vrtec zaprt (renta varuška) (21%)

- Prevoz otrok na želeno lokacijo (baby taxi) (8%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, med dnevnim varstvom (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (39%)

- Dodatne aktivnosti za otroke, po zaprtju vrtca (različne delavnice, učenje tujih jezikov,..) (18%)

Organiziranje rojstnih dnevov in drugih praznovanj (5%)

Nobena od ponujenih storitev me ne zanima (10%)


Število vseh glasov: 275

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!