|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 19:31:40   
nusi
Ali katera ve kje bi lahko kupila brezrokavnik za dojenčka št 80? Ne potrebujem debelega za ven ampak za doma, se pravi bombaž ali pliš, na gumbe ali zadrgo?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 20:18:59   
K_a_t_i
Mi imamo enega iz H&M ter enega iz Leclerca - ampak oba že iz leta 2007 user posted image . Je pa ideja kje pogledat!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 20:20:51   
nincy29
jaz ga imam taki kot plis je.je od lumpija.kakšne barve potrebuješ?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 20:51:22   
nusi
za barvo mi je vseeno, samo ne bi ravno roza, ker imamo fantka user posted image

A ti si ga v mercatorju dobila?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 21:43:47   
K_a_t_i
Nusi, se tole dodam - sploh ne rabiš brezrokavnika. Tamalem lahko čez dolg bodi oblečeš tudi majčko s kratkimi rokavi. Pa še frajersko je user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 22:02:40   
ribica.
jaz sem jih ta teden vidla v C&A, bombaž, karo vzorec.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 22:07:13   
Najaa
Nam jih babici pleteta, imamo ima tud enga kupljenega in sicer iz Kika. Aja, pa ta kupljen je bombaž.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brezrokavnik za dojenčka
6.1.2011 23:43:21   
nusi
kati men je to z majčko ful všeč, samo je ne moreš odpet spredaj brezrokavnik pa lahko, amoak sploh nisme pomislila, evo jutri mu bom majco čez navlekla - oz. moram najprej eno kupit user posted image

hvala za info glede trgovin - bom šla na lov


< Sporočilo je popravil nusi -- 6.1.2011 23:44:02 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brezrokavnik za dojenčka
7.1.2011 11:11:47   
Ninush

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Nusi, se tole dodam - sploh ne rabiš brezrokavnika. Tamalem lahko čez dolg bodi oblečeš tudi majčko s kratkimi rokavi. Pa še frajersko je user posted image


Jaz tudi to delam. user posted image Pa še majčke porabiš, ker jih drugače ne moreš zaradi zime.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




spol, nuhalna svetlina
utripek

Kaksne so izkusnje pri dolocitvi spola otroka pri nualni svetlini? Pri dr. Kudrovi.

pravilna (86%)

zmotna (14%)


Število vseh glasov: 71

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!