|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezžični baby video monitor
4.1.2007 9:47:30   
majda12
LP.Mene pa zanima če ima katera tale monitor in kako je zadovoljna z njim,prvo to,da vidim kaj boste komentirale,če je vredo bi ga kupila tudi rabljenega,ker drugače stana 16.000sit.LPuser posted image user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 10:18:43   
ona
če boš rabila,ga jaz lahko prodam,sporoči na zs!Imam pa novega!
Glede uporabe pa ga nisem uporabljala,tako,da ne vem ti povedat,če je ureduuser posted image Zgleda že fajn!user posted image

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 10:47:00   
majda12
LP.Jaz bi ga kupila,toda zakaj ga ne uporabljaš,in za kakšno ceno ga daš,če bo cena vredo bi te prosila,da ga odpreš in sprobaš,ker ga boš tako lažje prodala če veš kaj imaš,res bi rada vedela a je vredo,ker bo tamali spal v spalnici,samo v času njegovega spanja,ker imamo neprestano neke obiske in takrat nima mira za počitek tako,da moram vedeti kako100%deluje.PROSIM 

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 15:02:01   
ona
Oj,oglaševat ne smeme na forumu,zato več informacij o ceni na ZSuser posted image
Glede uporabe pa je tako,provala sem ga za firbec in zgleda že uredu,je v bistvu navadna varuška,le da ima kamero.Uporabljala pa jo nisem ,ker mi ne rabi in se mi je zdelo škoda uporabljat,zato sem se odločila za prodajo,ker nima smisla,da mi stoji v omari prav nova!
sem jo pa dobila za darilouser posted image
Če te res kaj več zanima mi pa sporoči,o uporabi pa še malo počakaj,morda ti še kdo javi,ki jo ima,če je zadovoljen in tako boš najbolj sigurna,da je uredu!user posted image

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 16:26:31   
Anonimen
Majda, mi ga uporabljamo dobrih šest mesecev. Imamo spalni del v enem, bivalni pa v drugem nadstropju. Tako mi Sara spi zgoraj, jaz pa spodaj kuham itd. in jo imam vseeno "na očesu". Brez tega mojega "tretjega očesa"user posted image  si ne znam predstavljat več....Mi smo zadovoljni

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 17:31:54   
Lunc_a
http://www.bolha.com/oglas1656838

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 17:47:26   
majda12
Bojka,mene zanima,katerega imaš a mogoče takšnega kot je prikazan v trgovini sonček.prosim,če pogledaš,se zahvaljujem za vnaprej dobljen odgovor.user posted image  

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brezžični baby video monitor
4.1.2007 19:16:25   
Lunc_a
Evo še en: http://www.gluhi.com/shop/page/detail/gitm/617/Brezzicni_videonadzorni_sistem_DENVER_SC_2/-/

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brezžični baby video monitor
5.1.2007 19:08:01   
Anonimen
Majda, tale na sončkovi strani je bolj modernega izgleda kot naš, je pa po ceni nekje primerljiv z našim. Mi smo ga kupili v OBIju in je ok.
Delovanje imata nekje enako.

(odgovor članu majda12)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brezžični baby video monitor
5.1.2007 19:38:28   
majda12
Potem pa bom kupila kar tistega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brezžični baby video monitor
6.1.2007 3:26:38   
leo17
Mi imamo takšnega:
http://www.soncek.si/si/page/detail/gitm/6524/Brezzicna_barvna_baby_video_varuska_SC_15/-/
in se mi zdi boljši, ker sta obe komponenti majhni in lažje prenosljivi, kar pomeni, da ju lahko vzameš seboj tudi na kakšne počitnice ipd.
Je pa dražji, ampak mi veliko hodimo okrog in se tudi tako zelo dobro obnese.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!