|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bos ali s čevlji
7.6.2008 11:17:11   
Nacka
Zanima me, ali imate svoje user posted image  bose ali obute v čeveljčke, ko greste na sprehod, po trgovinah... S tem mislim na tiste, ki še ne hodijo in se ne spenjajo na nogice. Mi imamo bosega ali v nogavičkah. Se mi zdi trapasto omejevati ga s čeveljčki samo zaradi izgleda, ko pa še niso funkcionalni. Ampak ko sem bila zadnjič po nakupih, sem malo opazovala otročke in so bili vsi v čeveljčih (tudi manjši od našega), pa sem malo pomislila, ali bi res morali malo več dati tudi na videz???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 11:19:46   
lemavrica
Naš je bos ali v štunfkih. Me ne zanima kaj si drugi mislijo, ker je itak zmeraj lepo oblečen in čist.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 11:20:48   
ursi
Mi smo oba imeli v štumfkih, pozimi pa v pletenih čeveljcih. user posted image  Ne zdi se mi smiselno kupovat prav neke čevlje. No, vsak po svoje.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 12:46:32   
metkica1
Jaz še moje male nikoli nisem imela samo v štumfih, razen seveda doma. Ne vem no ne morem, ker mi je to grdo.user posted image  Kupim ji ponavadi kakšne patike,  balerinke, v h&m imajo lepe, ima pa tudi kake najkice za afnarijo.
Pač vsak po svoje.

< Sporočilo je popravil metkica1 -- 7.6.2008 12:49:15 >

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 12:48:15   
metkica1
Aja še tole, res pa nikoli nisem polagala pozornosti kAj imajo otročki obuto ko so v vozičku.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 12:52:25   
nananaja
naša je pretežno v štunfkih, ker so ji edini copatki, ki jih ima, premajhni, novih pa še nismo kupili. Itak ima pa še tako hitro potne nogice. Pozimi smo ji obuvali pa pletene copatke. Se mi pa zdi lepše, da je otrok bos, kot pa da ima napol slečene nogavičke (naši je vlečenje nogavičk glavna zabava trenutno).

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 13:09:08   
nuala
Bog te živi, Nacka, glavno je, da imaš zti dravo pamet v glavi, česa boljšega si otroček nebi mogel želet.
Na videz boš pa kasneje tudi še lahko dala, čeprav meni so bosi otroci najlepši.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 13:18:20   
Lantea
Tudi jaz mislim, da je vseeno, kaj si drugi mislijo. Le da jaz sem imela pomisleke, da bi jo imela le v nogavičkah ali celo boso zato, ker se mi je zdelo, da zna biti to včasih malo hladno. Je pa res, da sem sama med bolj zmrzljivimi in ni nujno, da je tak tudi otrok. Jaz če le nekje sedim, mi hitro postane premrzlo v noge (če sem le v nogavicah).

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 14:36:24   
Naja30
Moja dokler ni začela na sprehodih malo hodit (tako da sem jo ven vzela), ni imela čevljev, ampak samo nogavičke. To je bilo do cca 11m. Takrat je dobila prve prave čevlje.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 15:18:07   
mateyka
valjda. bosa al pa nogavice. ok, je mela parkrat gor ene superge, ker smo jih dobili. samo je pa toook zoprno to natikat na noge tamali, ker ma tok mlahave ko se to spravim delat, da jih komaj spravim čez peto. + skoz si jih potem dol vleče in meče iz vozička, da sem dostikrat hodila po isti poti nazaj, samo da sem jih našla user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 16:50:46   
sandra85
zdaj ko je tako toplo je doma bos, drugače je samo v nogavičkah.
ko pa gremo vn pa mu dam poletne sandalčke. če pa je ful vroče mu še te sezujem. hočem pa, da se navadi na čeveljčke, da jih ne bo pol skozi dol vlekel, ko jih bo moral imet.

vseeno mi je kako imajo ostale mamice svoje user posted image obuteuser posted image ker js se ne oziram na to in delam po svoje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 18:03:05   
ThinkPink
Jaz pa jo dam v H&Mjeve balerinke, samo pri temperaturi 30 stop.C je ne bom obula niti v te, bo kar bosa.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 18:16:37   
Duškica
Moj je v nogavičkah, ali bos.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 20:32:16   
tintin
Če je toplo je bos, če je zmerno toplo v nogavicah, če je malo hladneje v nogavcah in usn. copatkih.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 20:36:39   
vaney
Moj je v vročini bos, doma, ko je hladno, je še v nogavičkah, zunaj pa je bos ali v nogavičkah+usnjeni copatki na vezalke iz BC. Če ima samo nogavice, jih v minuti ni več na nogah, pa še lepše mi izgleda, da ima copatke.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 20:53:28   
annie
V nogavičkah ali bos. Je pa ne dolgo nazaj dobil za darilo poletne sandalčke in jih je do sedaj smo ene 2x imel obute, ker si jih itak sam dol vrže user posted image Sama pa mu jih ne bi prej kupila, dokler jih ne bo resnično rabil...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bos ali s čevlji
7.6.2008 21:44:00   
poka1
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

zdaj ko je tako toplo je doma bos, drugače je samo v nogavičkah.
ko pa gremo vn pa mu dam poletne sandalčke. če pa je ful vroče mu še te sezujem. hočem pa, da se navadi na čeveljčke, da jih ne bo pol skozi dol vlekel, ko jih bo moral imet.

vseeno mi je kako imajo ostale mamice svoje user posted image obuteuser posted image ker js se ne oziram na to in delam po svoje



_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 7:26:36   
thumbelina
Štumfi, če je vroče, bos.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 7:32:30   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina

Štumfi, če je vroče, bos.


Isto pri nas...

Zadnjič sem ji hotla mal za "šminko" kupit ene Geoxx-ke pa mi je celo prodajalka rekla zakaj hočem že zdej takšno majhno nogico tiščat v čeveljčke,sploh pa zdej ko je toplo, je rekla da je fajn (dokler ne hodijo) da so čim dlje brez, da se nogica lepo razvija...

Sej včasih ji dam balerinke gor pa si jih itak sname pa jih pol prežvekujeuser posted image




_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 9:21:43   
frutka_
Saj pa vsa "obutev" ni trda.user posted image Jaz sem imela za malega platnene teniske iz H&M-a. Pa pozimi ene mehke debele flis copatke. Pa recimo Robeez so full luštna "obutev" za tamale. Saj to splon ni podobno čevljem. Bolj nekim mehkim copatkom.
Ko je vroče pa valda bos.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 9:23:30   
Anonimen
Doma je v nogavičkah, al pa bos. Ko gremo kam pohajat, pa ga obujem sandalce od Pediped. Full mehke! V vozičku je tudi ponavadi v nogavičkah. user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 10:29:13   
Sunny Morning
Jaz jo imam tudi najraje v nogavičkah ali pa boso. user posted image pa skoz teži, da ji moram obut copatke.user posted image  Pa saj je stara komaj 5 mesecev.
Sem ji pa tudi nabavla Pediped copatke za kasneje.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bos ali s čevlji
8.6.2008 11:35:15   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Naš je bos ali v štunfkih. Me ne zanima kaj si drugi mislijo, ker je itak zmeraj lepo oblečen in čist.


enakouser posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najpogostejše podarjena darila
Porodne zgodbe

Kaj najpogosteje podarjate svojim bližnjim in najbližnjim?

Predmete za osebno nego in kozmetiko. (24%)

Reči za dom in gospodinjske zadeve. (13%)

Romantična darila. (1%)

Nenavadna in izvirna darila. (12%)

Bone za razne dogodke, doživetja. (41%)

Drugo. (KAJ?) (9%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!