|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine, izcedek in sledovi krvi
27.3.2007 11:09:59   
soncnica5
Pozdravljeni!
Vljudno vas prosim za nasvet. Stara sem 38 let in v 10. tednu prve nosečnosti. In kot vsaka prva nosečnica tudi jaz zmedena in kdaj prestrašena. Do sedaj nisem imela nobenih posebnih težav, brez velikih slabosti..., v nedeljo pa sem na WC papirju zasledila izcedek in sledove krvi (čisto malo), ki skoraj izgine, če se ne gibljem veliko. Pa bolečine v trebuhu imam tudi... Bolečine sem povezala z raztezanjem maternice. Rada bi vedela, ali te znaki sodijo k sami nosečnosti, kdaj pa je potrebno odit h ginekologu. Kakšni so znaki spontanega splava? Se začnejo na tak način ali so krvavitve takoj v hujši obliki? Nisem ena izmed tistih ljudi, ki bi za vsako malenkost leteli h G, po drugi strani pa se bojim, da ne bi kaj naredila narobe.
Upam, da sem bila dovolj razumljiva, za vaš odgovor pa se vam že vnaprej zahvaljujem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
27.3.2007 11:42:22   
coolbabe
bolečine v trebuhu in krvav izcedek so lahko znaki spontanega splava, vsaj tako je bilo pri meni prvič.
No ko se je pojavilo drugič v 9t sem šla takoj h ginekologu in bila tri dni v blnici na strogem mirovanju. Dobila sem tudi Dabroston za boljšo vgnezditev kot sem razumela takrat. Nosečnost je potem potekala normalno.

Glede na to da si verjetno v rizični skupini za prvo nosečnost (glede na tvoja leta) ti svetujem čimprejšnji (danes!) posvet z ginekologom.

Pa veliko sreče ti želim!


(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
27.3.2007 11:45:22   
siskamiska
Jaz bi šla na tvojem mestu takoj k ginekologu.
Držim pesti da bo vse ok.user posted image

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
27.3.2007 12:10:22   
Pingvinčica
Tudi jaz ne bi odlašala z obiskom pri ginekologu. Držim pesti, da se bo vse srečno izšlo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
27.3.2007 15:16:29   
pikica13
Takoj na gin. odd.! Tudi brez napotnice te vzamejo!!! Jaz sem prejšnji teden opazila kri, šla na gin. odd., kjer so me takoj vzeli, pregledali, naredili UZ, ampak za naš pikico je žal že bilo prepozno in so mi naredili abrazijo (čiščenje)!!!! Bila sem v 11em tednu in sem se zelo dobro počutila (brez kakršnih koli bolečin, slabosti,.....).
Zato ti toplo priporočam, da se kar odpraviš!!!

Morda pa ŠE ni prepozno!

Dosti sreče ti želim!!!

(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
28.3.2007 8:53:12   
soncnica5
Hvala vsem za nasvete in pomoč. Z veseljem vam povem, da je kri izginila, pa tudi bolečine so skoraj izginile. Res pa je, da sem bolj počivala...

Še enkrat hvala vsem in obilo zdravja!

(odgovor članu pikica13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
28.3.2007 17:16:23   
tinki_winki
soncnica5, odkrito ti svetujem, da če se pojavi izcedek ali bolečina pa četudi v najmilejši obliki pohiti takoj k G. Jaz imam slabo izkušnjo s tem, ko sem bila prvič user posted image  sem čisto malo zakrvavela in ker je bilo res malo temu nisem posvečala pozornosti. Toda čez dan so se pojavili še krči, najprej nežnejši nato pa že bolj moteči in niso se nehali, to me je prestrašilo in odšla sem na urgenco. Žal pa je bilo ugotovljeno, da se je zarodek nehal razvijati že v 5t, po izračunih pa nja bi bila noseča 8t. Odmrtje ploda se ne pokaže takoj.

Vsekakor si ti noseča že kakšen teden več in nevarnost ss se manjša. Želim ti vso srečo, da bi se tvoj user posted image  lepo razvijal . kdaj pa imaš naslednj pregled?

(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine, izcedek in sledovi krvi
28.3.2007 17:33:53   
soncnica5
tinki-winki hvala za tvoj nasvet. Bom pozorna za v prihodnje... Naslednji pregled imam 5.4. - po izračunih G je to v 12.tednu, po ZM pa 14. teden.

Danes sem bolj mirna, saj se je stanje bistveno izboljšalo. Sem pa precej utrujena in nemotivirana, zaspana,...

Lepo in zdravo nosečnost vsem želim.



(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?