|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božičkova kapa
5.12.2005 11:41:43   
reina
Kje naj kupim božičkovo kapo za dveletnico?? Rabimo jo za nastop , tam kjer sem gledala imajo samo velike !Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božičkova kapa
5.12.2005 11:45:10   
pravljica
kaj pa če kupiš normalno in jo sama prirediš? odrežeš po šivu in nazaj zašiješ...če je samo za nastop pa bi držalo nekaj sponk zadaj po šivu

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu reina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božičkova kapa
5.12.2005 14:07:32   
anckabancka
Jaz sem jo kupila na štantih, na tržnici v Ljubljani. Imajo različne velikosti in S je ravno pravšnja za mojega petmesečnika. Se pa lahko raztegne, tako, da bo še za drugo leto.  Še trakce za zavezat pod bradico ima. Stane pa jurja.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu reina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božičkova kapa
6.12.2005 10:13:20   
reina
Hvala!!!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božičkova kapa
27.11.2011 5:02:18   
maxmami
Oživljam temo, da ne bo treba iti na tržnico in tam zmrzovat.  Ful sem vesela, da nasla božičkove kape za naše malčke. Zaradi všite elestike take univerzalne od 2 -12let:
http://www.mybaby.si/index.php/default/oblacila/oblacila-za-otroke-od-rojstva-do-14-let/kape-za-dojencke-in-otroke.html



(odgovor članu reina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?