|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazina za v stajico
3.11.2010 12:03:54   
NANA123
Mene zanima kakšno blazino ste dali v stajico da se otrok ne udari  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazina za v stajico
3.11.2010 14:19:04   
kristinaj
in kam naj bi se udaril... stranice so mrežaste, mehke, na dnu pa je mehka podloga

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazina za v stajico
3.11.2010 16:21:12   
NANA123
Pri meni na tleh v stajci je trda podloga mogoče pri tebi je mehka in se lahko komot udari z glavo nazaj.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazina za v stajico
3.11.2010 21:33:17   
livia
Nikoli nismo imeli stajice. Sem dala kar puzle po tleh in eno deko gor, pa je blo.
Mi sploh ni jasno zakaj bi denar metala stran za stajico. Jaz je nisem nič pogrešala. A to je kao uporabna reč, al kaj?

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 6:48:29   
Hope2
Ja, zelo uporabna reč, če imaš psa recimo. Sem v miru lahk šla na wc, v skrinjo po meso, po sesalec, pripravit kosilo, pojest.....

Mi smo imeli mehko stajico, torej iz mreže. Obložit je nismo rabili, spodaj je imel podlogo od stajice. Če imaš to zložljivo stajico, je tal epodloga čist ok, mu ne bo nič hudega, če se bo udaril. Če imaš leseno, pa lahko v obiju kupiš peno.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 7:15:52   
ledenaa
nana spominjaš me na tisto drugo uporabnico,ki je s svojimi neumnimi vprašanji zakupirala cel rr user posted image   Bože mili,pa saj imaš  doma kakšno deko pa jo daj notri,zakaj komplicirašuser posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 9:13:27   
NANA123
joj ledenaa zmeraj si tolk pametna in zmeraj se druzga ne znaš kot kregat po rr

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 11:25:18   
nananaja
Sam res no, kot da res nimaš ne povštra ne deke...
Če pa hočeš stilsko, pa sešij ali daj šivilji zašit.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 12:17:46   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: livia
A to je kao uporabna reč, al kaj?

za odlagat igrače zelouser posted image

< Sporočilo je popravil cimi -- 4.11.2010 12:18:37 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazina za v stajico
4.11.2010 16:33:18   
pixma
Če ne pa daj notri bombažno oblogo za stajice, ki jih najdeš na igrariji.com npr. http://www.igrarija.com/otroska-oprema/otroske-stajice/bombazna-obloga-za-kvadratno-stajico-herlag.html . Odvisno kakšno stajico imaš, ker nisi nič napisala. Imajo oblogo za šestkotno, kvadratno stajico in vzmetnico za potovalno posteljico.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?