|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bel jeziček?
22.3.2008 10:19:09   
nky 23
moj deset mesecev star sin kašlja, ima zamašen nosek, vročine nima, sem pa danes opazila, da ima čisto bel jeziček. Ali je to znak česa? Katera ve?

hvala lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bel jeziček?
22.3.2008 11:06:13   
ThinkPink
Ima mogoče soor? Moja je pred kratkim imela isto bel jeziček, pa sem ji mazala z Daktarinom.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bel jeziček?
22.3.2008 11:08:39   
nky 23
ne ni sor, po mojem je razlog v prehladuuser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bel jeziček?
22.3.2008 11:30:28   
Naja31
MEni se zdi, da je bel jeziček tudi znak, da otrok ni zdrav,
Moj sinko je imel tudi nazadnje ko je bil bolan bel jeziček. Sem se prav spraševala ali ga ima vedno ali samo takrat. No, ko je ozdravel, pa je tudi jeziček dobil normalno barvo.

Pri sooru so bele oblogice ne samo na jezičku, ampak tudi po ustih in ko jih popraskaš zakrvavijo.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bel jeziček?
22.3.2008 11:34:27   
jaša2
jaz pri moji nisem opazla belega jezička med prehladom. user posted image  kaj pa veš, lahk da je res od prehlada - saj pri nas se tud že na jeziku pozna.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bel jeziček?
22.3.2008 21:12:46   
Anonimen
MEni se zdi, da je bel jeziček tudi znak, da otrok ni zdrav,
Moj sinko je imel tudi nazadnje ko je bil bolan bel jeziček. Sem se prav spraševala ali ga ima vedno ali samo takrat. No, ko je ozdravel, pa je tudi jeziček dobil normalno barvo.

Pri sooru so bele oblogice ne samo na jezičku, ampak tudi po ustih in ko jih popraskaš zakrvavijo.


Tako je mel tudi naš tamal. V lekarni so nam dali eno kremo na D. in pol sem ga peljala pa k dežurnemu in je rekla da ima bronhitis. Očitno so se ven pokazali znaki. Bel jeziček, pikice v ustih, kašljanje, smrkanje, ustnice so mu krvavele.

Ko je ozdravel je to vse izginilo.

(odgovor članu jaša2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj greste najraje na dopust
Spark



pozimi (7%)

poleti (85%)

ne morem se odločiti (7%)


Število vseh glasov: 260

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!