|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazen in hrana
7.7.2011 22:13:20   
mateyka
ok, glede na noro vroče vreme greva s tamalo to soboto na bazen Laguno (v Ljubljani). no in gledam ta njihov sajt in piše da ne smeš nobene hrane in pijače not nosit (tukaj) - mislim a zdaj pa ene banane pa eno plastenko vode ne smem nest not? user posted image a majo tržnico s sadnjem mogoče not, da lahko tamali kupim sadje? in zakaj za boga moram tisto blesavo plastenko, ki jo itak trogam sabo (ker je po poti žejna), vrčt stran pred kopališčem? user posted image

ok, bom nehala bentit in raje prešla na vprašanje:
zanima me če je kdo bil na Laguni in a so res picajzli okoli hrane al še smartisov, banane in barnija ne smeš met sabo? je kdo nesel kaj not in ali so mu težili ali ste VSE tam kupili ali kako? kakšne izkušnje glede tega?
vnaprej hvala za info user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazen in hrana
7.7.2011 22:40:07   
Brinčika
Smo bili ne ravno tam ampak na drugem bazenu, pa so ravno zagnjavili reševalci eno mladino zraven nas da je prepovedano, ravno ko so veselo lomili sendviče , enemu pa se je fanta polila pa so imeli dodatno delo čiščenja, pa so reševalci z vodo splahnjevali tisto fanto ko se jim je polila , ne dovolijo ker potem se trosi ta hrana in poliva pijača vsepovsod pa so razni fleki , madeži, druga stvar pa je če si žejen in nimaš nič s sabo, računajo da boš kupil pač tam in imajo tako več prometa. V večini bazenov pa ne komplicirajo če imaš navadno vodo, če se tudi polije je samo voda.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazen in hrana
7.7.2011 22:45:05   
*miska.mcc*
- otroci do 3 leta starosti morajo v bazenu obvezno uporabljati kopalke ali kopalne pleničke,


a starejsi so lahko pa brez? user posted image



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazen in hrana
7.7.2011 23:08:25   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

- otroci do 3 leta starosti morajo v bazenu obvezno uporabljati kopalke ali kopalne pleničke,


a starejsi so lahko pa brez? user posted image





itak, ker tisti se ne bojo mimogrede polulali ali pokakaliuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazen in hrana
7.7.2011 23:16:26   
mateyka
ah, prav - potem bomo pa samo vodo nesli sabo.. (ok še kak emergency snack, samo tega ne bomo notri jedli)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 0:36:12   
yellowcrystalstar
pejte na Ilirijo. super poceni karta, not lahko prineseš kar hočeš, gneče nobene. men je tam prav super.



_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 7:45:51   
arabela*
nevem, jaz ne bi šla, ker vem, da bi male na bazenu veliko spile, pa tud kaj pojedleuser posted image
Kupovala pa tam vsega sigurno ne biuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 7:53:58   
3jeMi
meni še nikjer nihče ni rekel (še manj pa grdo gledal), da ne smem glodat ali pa pit kar imam s sabo... itak sem pa sama toliko, da lepo pospravim za sabo in tudi malega učim tako...
jaz vedno vzamem s sabo vsaj 1,5 l vode, kakšen sok, jabolko, banano, smoki, ali pa žemljico... gremo pa tudi tam na kavo in sladoled... sploh ne kompliciram, pač hočem imet kaj pri roki za pojest, kwa? user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 8:30:20   
mateyka
ma ja, saj pravim, men je ful čudno da ne bi smel nič svojga jest in pit..

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar
pejte na Ilirijo. super poceni karta, not lahko prineseš kar hočeš, gneče nobene. men je tam prav super.


a majo bazen za male otroke? vsaj nekaj takega?
http://www.laguna.si/cache/si/core/docs/544/efe3dc3819a03a38681d0375eb41c91f.png

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 9:20:45   
Najaa
Nisem še slišala, da na bazenu težijo okol hrane in pijače? user posted image Če je tako, ma kam smo prišli no? Raje ne grem kot da tam vse kupujem.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 9:27:38   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, glede na noro vroče vreme greva s tamalo to soboto na bazen Laguno (v Ljubljani). no in gledam ta njihov sajt in piše da ne smeš nobene hrane in pijače not nosit (tukaj) - mislim a zdaj pa ene banane pa eno plastenko vode ne smem nest not? user posted image a majo tržnico s sadnjem mogoče not, da lahko tamali kupim sadje? in zakaj za boga moram tisto blesavo plastenko, ki jo itak trogam sabo (ker je po poti žejna), vrčt stran pred kopališčem? user posted image

ok, bom nehala bentit in raje prešla na vprašanje:
zanima me če je kdo bil na Laguni in a so res picajzli okoli hrane al še smartisov, banane in barnija ne smeš met sabo? je kdo nesel kaj not in ali so mu težili ali ste VSE tam kupili ali kako? kakšne izkušnje glede tega?
vnaprej hvala za info user posted image


Na strani 1nadan si lahko danes kupiš kuponček za vstop v laguno, cena 4,80€.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 10:15:00   
petruska
Danes imaš idealno šanso, da kupiš karte za laguno 70% ceneje. Izkoristiš pa jih lahko do konca avgusta.
Glede na to, da so cene vstopnine kar visoke, je tale cena res dobra, bomo tako šli večkrat.
Poglej na spodnjo internetno stran, jaz sem jih že nabavila:
http://1nadan.si/ponudba/Ljubljana

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 11:09:13   
Vilma
To pa je eno tako bazensko pravilo, ki bi ga jaz zagotovo kršila. user posted image
Pa naj vzame varnostnik tisto plastenko vode otroku z rok, če upa. user posted image  Al pa tisto jabolko, ki bi ga glodal...


(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 11:11:30   
Anonimen
Se ne spomnim, da bi bilo uradno kjerkoli dovoljeno jesti hrano ob bazenu, povod imajo table. Se mi pa še ni naredilo, da bi me kdorkoli opozarjal zaradi tega, mi imamo zmeraj s sabo vodo in sadje. In seveda tudi pospravimo za sabo (in smeti ločeno odvržemo, kamor spadajo user posted image ).

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 12:44:23   
mateyka
sej če jemo na travi (ne glih ob bazenu) in pospravimo za sabo, ni panike?

ker namreč majo travnat del in senco:
http://www.laguna.si/cache/si/core/docs/540/efe3dc3819a03a38681d0375eb41c91f.png

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.7.2011 12:45:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 14:57:07   
majčica1508
Prejšni vikend bili v Rimskih toplicah novi del....in je moja 3letnica normalno pojedla malico,se pravi sadje
pa mami je piškote glodala,pili smo pa vodo...reševačec je šel parkrat gor in dol pa tudi nič ni rekel

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 21:49:20   
josephine27
Se ne spomnim, da bi bilo uradno kjerkoli dovoljeno jesti hrano ob bazenu, povod imajo table. Se mi pa še ni naredilo, da bi me kdorkoli opozarjal zaradi tega, mi imamo zmeraj s sabo vodo in sadje. In seveda tudi pospravimo za sabo (in smeti ločeno odvržemo, kamor spadajo user posted image )
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

točno tako. za toplice povsod kamor se spomnim do zdaj je pisalo da ne smeš nosit hrane. mi  smo vedno kaj nesli. če ne druzga vsaj vodo in sok za pit pa kakšno sadje al pa prigrizek za malico pa ni nikol noben nič rekel. kolikor sem videla je veliko ljudi  ( vsaj tisti z malimi otroci) imelo kaj s sabo. res pa je da nikol nismo jedli čisto zdraven bazena pa tud nekih velikih piknikov se nismo šli.




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bazen in hrana
8.7.2011 22:02:24   
pelin
Ja to je mene tut vedno ful motilo, ker ponavad ne greš v bazen za eno uro, ampak smo mi radi precej dlje...naša dva sta pa tko kot kakšna termita, če sta neki časa v vodi...in tisto švercanje hrane mi je šlo vedno na živce, ker sem mela vedno občutek, da delamo kaj fuuul  narobeuser posted image ...Slabe izkušnje imamo s termami v Podčetrtku, kjer so bademajstri res tečni ( eni mamici , ki je zraven mene tamalčku dajala tisto mini roladico, so prav grdo opozorili), dočim pa vsaj do sedaj nismo bili nikoli kregani v Rimskih termah, pa v Moravskih...Sicer mi tut gremo na pijačko, sladoled ali celo na kosilo, če smo cel dan, samo naša dva sta res non stop z glavo v torbi , kjer iščeta kaj za prigriznit...kaj hočemo...voda zbuja volčji apetituser posted image

< Sporočilo je popravil pelin -- 8.7.2011 22:04:00 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bazen in hrana
9.7.2011 6:27:36   
**Tinkara78**
Nikoli, ampak res nikoli, nas niso opozorili na vnos hrane in pijače v razna kopališča, zdravilišča, terme. V Laškem Thermana se sicer od daleč vidi, da smo gostje hotela (halja, brisače), prav tako hoteli ob morju (npr. Histrion). Imamo pa s sabo vedno pijačo, suho sadje ali neko malenkost. Je pa res, da nismo prakticirali sendvičev. V Dolenjskih toplicah nobenih problemov (bi pa tukaj pohvalila zaposlene v gostilni na bazenu - res prijazni), prav tako Vivat, Banovci, Radenci, .... to, da pospraviš za sabo je pa itak osnovni bonton.

Meni je škoda denarja za pol litra pijače +/-2,30 eura.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bazen in hrana
10.7.2011 8:11:38   
**Tinkara78**
Tukaj bi še omenila, da ima Thermana Laško na bazenih možnost pogrevanja hrane v mikrovalovni za otroke. Sicer s pripombo, da ni namenjeno pogrevanju celega piščanca user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 10.7.2011 8:12:24 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bazen in hrana
10.7.2011 14:23:53   
majčica1508
Mi smo bili tudi včeraj v Laškem,pa jih je ogromno imelo hrano s seboj,sploh pa če greš za cel dan....
Pa na kosilo gremo ponavadi gor...ampak v bodoče nikoli več....bljak
pa vedno imamo kaj s seboj,no piščanca nimamo....je pa kak sok,piškoti,sadje

Ja pijača je pa draga....Je pa kepica sladoleda poceni in po velikosti ogromnauser posted image user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bazen in hrana
10.7.2011 14:28:11   
arabela*
zato pa se mi kar v Cmurek zapeljemo, je lepo, čisto,super za otroke, pa še hrana se lahko neseuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bazen in hrana
10.7.2011 19:19:33   
Anonimen
Glede na (ne)kulturo prehranjevanja ob bazenih, je takšna prepoved normalna.

Če se ne boš ravno razkomotila kot bi imela v košarici s seboj ravno pečenega in še toplega celega piščanca, skledo paradajz solate, in kilo svežega kruha, ti tudi za snack za otroka ne bo nihče težil, kot tudi za plastenko vode ne.

Jaz na notranje bazene vedno jemljem "prvo pomoč" za malo, ker mi je ocvrta hrana, ki smrdi že na daleč iz bazenske kuhinje - enostavno bljak. Do zdaj ni težil še prav nihče, gledam pa, da se ne drobi čez pol bazena, in da ne smrdi.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bazen in hrana
11.7.2011 6:58:30   
Kerensa*
Odsvetujem Atlantis in Laguno.

Sicer sta oba bazena fajn za pogledat'', ampak svojega denarja nista vredna. V Atlantisu je dnevna vstopnica za odrasle 14,6€, za otroke pa 12,3€ (ob vikendih 16,7€ in 14,5€), v Laguni pa 14€ za odrasle in 10-12€ za otroke (ob vikendih 16€ in 12-14€). In ja - na obeh bazenih je vnos hrane in pijače prepovedan - imajo pravico tudi pregledati nahrbtnik ob prihodu. A četudi vam že uspe prešvercati noter nekaj prigrizkov in kakšno plastenko, feeling pač ni pravi.

Jaz hodim na Kodeljevo. Imajo 3 bazene (različnih globin), "vodomet", tri tobogane, brisače si lahko razgrnete na betonu ali na travi, za 2€ si lahko najamete plastični ležalnik (drugače je ob bazenu nekaj lesenih), garderobna omarica vas stane 2€ (kavcijo 3€ za ključek vam ob izhodu vrnejo), imajo notranji lokalček pod senčniki, kjer so sladoledi po 1€, kava enako, pivo pa po 2€, zraven pa je še notranji del gostilne Jovo, kjer dobite vse, od čevapčičev do kalamarov in to za relativno normalne cene (kalamari so npr. 8€, spodobna porcija, za ostalo ne vem na pamet). Za hrano in pijačo ni prepovedano, da jo prineset_e s sabo, je pa prepovedano, da jo konzumirate ob bazenu. V praksi to pomeni, da se (po besedah varnostnika) umaknete nekaj metrov stran - torej lahko brez problema jeste in pijete na brisačah. Imate tuše, WC-je, sušilnik za lase je že tam, senca je tudi pod drevesi, ostalo so pa klasična bazenska pravila - ne skačite v vodo in v vodi se ne igrajte z žogo. Vam pa brez problema dovolijo vstop z otroškim vozičkom in tudi nihče ne bo nič komentiral, ko boste "vozičkale" po betonu okrog bazenov.

Aja, cena... med tednom 8€ (vikendi 9€) za vas in 5€ za otroke (vikendi 6€), ob ponedeljkih je pa neke vrste "dan odprtih vrat" in stane dnevna vstopnica (od 9-ih do 19-ih) tako za vas, kakor za otroke, cela 2€.

Od Ilirije pa letos, ko čaka na prenovo, žal ni veliko. Med tednom je odprta samo od 15-ih do 19-ih, za vikende pa je cel dan (od 9-ih do 20-ih) in je vstopnica za vas 7€, za otroke pa 5€ (se mi zdi). Je pa zaenkrat tam še vedno točno tako, kakor je bilo pred 25-imi leti, tako, da vam Ilirijo priporočam samo, če želite popoln mir - gneče ni nobene, potihem igra radio, imate en bazen, nobenega tobogana, nobenih omaric (sicer so garderobne kabine, ampak v obupnem stanju ter plačljive), stare (napol zarjavele) tuše in zelo načete lesene ležalnike. Hrane ne prodajajo nobene (razen čipsa), od pijače pa čisto osnovo (čisto možno, da ne boste dobili večine stvari, ki jo boste iskali).

V glavnem - priporočam Kodeljevo. Za ta denar dobite absolutno največ, v kolikor vam je bistvo, da greste plavat in se sončit.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 11.7.2011 7:03:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bazen in hrana
11.7.2011 10:46:52   
mateyka
zdajle mam nekaj popustov za Laguno (zato sprašujem)

- en kupček 30% popustov (mercator), to je cca 10€ za celodnevno karto (podobna cena kot Kodeljevo)
- in dve celodnevni karti za 4,80€ (ceneje kot karkoli drugega imo)

Kerensa ali kdorkoli drug, a kaj veste koliko so garderobne omarice v Laguni? nisem videla nobene cene nikjer.. a jih majo? če so fensi, bi moral met..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ali se kregate
zband

z partnerjen ali partnerko

dnevno (19%)

2x tedensko (11%)

1x tedensko (16%)

1x mesečno (29%)

1x letno (19%)

nikoli (7%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!