|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazen
1.11.2007 13:09:18   
Pinkyca
Ali mi lahko svetujete kateri bazen ali toplice so najbolj primerne za 4-6M user posted image ? Nekje sem videla seznam najbolj čistih oz. priporočljivih bazenov v SLO zdaj pa ga ne najdem več. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazen
1.11.2007 16:20:42   
ajna12
Če mene vprašaš, pa delam v zdravstvu NOBENE! V bazenih lahko dobiš veliko gljivic in drugih stvari in to že odrasli, tako majhnih otrok pa jaz ne bi nikoli izpostavljala.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazen
1.11.2007 16:25:52   
bskrle
Kvečjemu nogice notr za pomočit ... mogoče OLImje, kjer imajo res toplo vodo. Za user posted image je naboljša banja polna vode.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazen
1.11.2007 17:40:13   
Anonimen
Pri tej starosti, ko je koža še porozna, nobeden prav preveč.

Če boš šla, je večina (ali vsi) notranji redno čiščenih in kontroliranih. Moraš pa vedeti, da še taka higiena ne prepreči vstopa v vodo ljudi z zelo različnimi kožami, lulanja nekaterih otrok,....Lahko, da tvojemu otroku nič ne bo škodilo, lahko pa da ja, nikoli ne veš.

JAz sem o tem vprašala P, pa mi je svetovala edini plavanje za dojenčke na Dif-u. Mi je bila njena zgornja razlaga logična. Pa itak ima Mičica vode več kot dovolj in nismo prehiteveli :).

(odgovor članu Pinkyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazen
1.11.2007 17:55:23   
kaya2007
Mi hodimo v avstrijo v toplice, tam ne komplicirajo toliko in imajo povsod lepo urejeno tudi za najmlajše. Pogledam le toliko, da je voda čim bolj topla, ker nam je vsem bolj všeč topla (okoli 39 stopinj user posted image ). če greš malo pogledat njihove spletne strani, imajo vsake toplice objavljeno analizo vode. obstajajo pa tudi toplice za dojenčke, edino malo daleč so za en dan http://www.sonnentherme.at/
v glavnem, mi se imamo vedno super v termah, tamala full uživa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazen
1.11.2007 18:35:05   
fantekj
mi imamo strega 9 mesecev pa smo do sedaj plaavali že v x-toplicah in bazenih(bohinj, rogaška, olimje, čatež, snovik)....in preživeli :)

No vsak po svoje!


(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazen
1.11.2007 19:38:40   
N _ B
Sem nekaj iskala in sem slučajno našla tole.

http://med.over.net/forum5/read.php?46,4360030 

Sedaj mi nič več ni jasno. Nekateri tako, drugi spet drugače.
Meni npr. je pediater odsvetoval kopanje dojenčka do 7.-8. meseca v termah zaradi možnosti uroinfekta. Znankina hčerka je ravno zaradi uroinfekta, ki ga je staknila v toplicah pristala v bolnici.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bazen
1.11.2007 19:43:57   
viv_
Mi smo bili z obema pri 3 mesecih v toplicah pa je bilo super. Obakrat smo bili v Olimju.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bazen
1.11.2007 19:57:04   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Sem nekaj iskala in sem slučajno našla tole.

http://med.over.net/forum5/read.php?46,4360030 

Sedaj mi nič več ni jasno. Nekateri tako, drugi spet drugače.
Meni npr. je pediater odsvetoval kopanje dojenčka do 7.-8. meseca v termah zaradi možnosti uroinfekta. Znankina hčerka je ravno zaradi uroinfekta, ki ga je staknila v toplicah pristala v bolnici.


mi smo tudi pri devetih mesecih staknili uroinfekt....v moravskih toplicah...sicer nevem ali res od bazena samo 3 dni po kopanju je urin smrdel in je dobila tamala uroinfekt. Zdej smo stari ravno 1 leto pa nevem...meni se ful lušta...pa tamala je takrat zlo uživala...sam se kr mal bojim da nebomo spet jokaliuser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bazen
1.11.2007 20:47:37   
Naja30
Jaz ne bi reskirala. Sem dobila v enem slo bazenu glivice in od takrat, se ne kopam v bazenih.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bazen
1.11.2007 21:11:41   
r1ta
Terme Olimia in ne Olimje punce! Olimje je samo majhen kraj blizu Podčetrtka, kjer je zelo težko čofotatiuser posted image . Niste krive ve, kriv je ta novi direktor, ki je spremenil ime...user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bazen
1.11.2007 21:15:18   
Putka
V Atlantisovemu termalnem delu imamo tečaj plavanja za dojenčke. Voda je čista, topla in manj klorirana.

Tudi Balnea v Dolenjskih toplicah je fajn, čisto in toplo (32st).

Preverili oboje. Za 15-20 minut greste komot v vodo.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bazen
1.11.2007 21:59:08   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Če mene vprašaš, pa delam v zdravstvu NOBENE! V bazenih lahko dobiš veliko gljivic in drugih stvari in to že odrasli, tako majhnih otrok pa jaz ne bi nikoli izpostavljala.


se strinjam, sama jih iamam in se jih ne morem losat, za v bazen pa sploh nisem.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bazen
1.11.2007 22:54:37   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Če mene vprašaš, pa delam v zdravstvu NOBENE! V bazenih lahko dobiš veliko gljivic in drugih stvari in to že odrasli, tako majhnih otrok pa jaz ne bi nikoli izpostavljala.



jaz tud tak mislim...

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!