|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazen
4.10.2006 15:07:35   
Salina
a lahko grem z mojo tri mesečno punčko že v bazen,al ji lahko samo nogice namakam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazen
4.10.2006 15:16:19   
Petraa
Plavanje v bazenih se priporoča od  4 meseca naprej,tako da počakaj do takrat.
nogice ji pa lahko namočiš,samo pote bo hotela cela notriuser posted image

(odgovor članu Salina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazen
4.10.2006 19:54:44   
pat
mi smo plavali v atlantisu od dobrih 3 mesecev kr celi. pojdite pozno zvecer ali zgodaj zjutraj, ko je voda malo cistejsa. uzivajte.
lp, pat


_____________________________

http://rebeka.moj-album.com
ugodno oblačila na http://rebeka-prodaja.moj-album.com

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazen
4.10.2006 22:38:12   
sarazan
Odvisno v kakšen bazen greš.

Termalne vode niso primerne za dojenčke, ker so preobremenilne za user posted image  telo.
Pa temperatura vode mora biti vsaj 28 stopinj, še bolje, če je 32 stopinj. user posted image  se namreč hitreje ohlaja kot odrasel človek.

Predvsem je pa pomembno, kdo se namaka v vodi, kakšna je higiena kopalcev. Verjetno veš, da kloriranje vode preprečuje razmnoževanje nekaterih bakterij, sigurno pa ne glivic in trdovratnejših bakterij, ki povzročajo uroinfekt ter podobno.

Torej, presodi sama ali je za tvojega user posted image  bazenska voda primerna.

(odgovor članu Salina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazen
5.10.2006 10:40:53   
viv_
Mi smo bili prvič v toplicah ko je bila stara 3 mesece, pa mislim, da je šla tudi cela v vodo, ampak bolj po malo. Bolj nogice v otroškem bazenčku... Bili smo pa v Podčetrtku.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazen
5.10.2006 10:43:07   
KODA
Namakanje nogic,ne bi smelo škoditi.Naš je bil star 5 mesecev,ko je bil prvič v bazenu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazen
5.10.2006 13:12:49   
mml
Mi2 sva začele hodilt na plavanje dojenčkov, ko je bile user posted image  stara 3 mesece in 3 tedne in se je povsem dobro obneslo, sva bili pa prvič v vodi samo 20 minut, potem smo pa podaljševali vsakič po 5 minut

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!