|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva oči
19.8.2005 14:27:16   
katarina j.
Ali se katera spomni kdaj se mlckom spremeni barva oči iz tiste novorojenckove temno modre v tisto pravo -podedovano barvo? Mojemu mesec in pol staremu Andreju so se oci do zdaj samo malo posvetlile!
Lep dan vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   barva oči
19.8.2005 14:34:20   
SISI25
Moja dva imata oba še vedno plave, pa sta stara skoraj 9 mesecev. Ne vem pa če bodo ostale, glede an to, da midva nimava plavih. Imajo pa jih v družini.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   barva oči
19.8.2005 14:40:09   
Anonimen
Naši so se po mojem začele obarvati pri kake 3 mesecih.

(odgovor članu katarina j.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   barva oči
19.8.2005 15:16:22   
Gina
To je pa odvisno od otroka do otroka. Naši bejbi so se kmalu začele zelo na temno modro barvat, potem je imela kake 3 leta čisto modre, kot morje, zdaj pa ji že 3 leta spet svetlijo in ima čedalje bolj svetle - modre.

Naš Dan je imel najprej modre oči - še pri enem letu ali dveh. Potem so se mu začele svetlit in je imel 3 leta čisto svetlo modre oči. Pri kakih 5. letih pa so mu začele zelenet. Zdaj ima zelene.

Mali ima pa od rojstva pa do danes enako barvo oči - rjavo. Ni nič svetlejša in nič temnejša kot je bila.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   barva oči
19.8.2005 15:19:46   
Anonimen
Menda se barva oči spreminja vse življenje. Jaz naj bi pri rojstvu imela temno modre, potem so mi pri pol leta al kdaj ratale zelo temno rjave, potem pa so se mi postopno svetlile na bolj svetlo rjavo, danes imam pa že zelene. Mogoče pridem do sive, kakršne ima moj oči.:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu katarina j.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   barva oči
19.8.2005 18:55:35   
katarina j.
Super Ankica- si me prepricala, da se to res dogaja lahko celo zivljenje, torej pustimo se presenetiti, a ne!
Nisem vedela, da se to tako lahko spreminja, odkar vem zase imam iste oci.
:);)

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   barva oči
19.8.2005 19:52:40   
Bela
Našmu se je tam okoli 6. meseca

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   barva oči
21.8.2005 13:50:38   
mammy26
sinu je ostala modra barva oči, saj jo ima tudi moj mož in tast. Medtem ko ime starejša hči modro - zelene, najmlajša pa ima še modre, bomo pa seveda videli če bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?