|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakker nagrade?
3.3.2011 10:22:41   
Binny
ponujajo nagrade v lesenem zaboju-ali je kaj na tem ali je nateg?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 10:39:00   
mamamajča
50.000eur je mojih, to kar pozabi user posted image

Ja, kaj točn je že zdaj? V glavnem, tisto, kar ti piše, da ob naročilu dobiš zastonj, res dobiš. Zdaj ne vem, a ni mlin na veter, tak lesen, pa neka palma?

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 10:52:48   
RoZala
Nedenarne stvari sigurno dobiš, zna biti presenečenje le ob velikosti le-teh. Misilm, da so miniaturi. Celo na mojem malem vrtu bi se izgubili user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 11:01:06   
anckabancka
Jaz teh srebrnih, zlatih, hudo vabljivih kuvert sploh ne odpiram več.
Sem dobila enkrat kar 5 nagrad, ja user posted image Tako kot je rekla Rozala - so bile hudo miniaturne nagrade in tudi hudo neuporabne user posted image Made in china, neka neuporabna plastika...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 11:17:38   
Freya88
Js sm dobila digitalni fotoaparat... full hudo... necak ga je samo prijel pa je razpadu:) Smo pa dobili neko leseno samokolnico za roze... tista je pa simpaticna... velika cca. 25x20x15
Js jo sicer zdaj uporabljam za stare baterije, ki jih potem nosimo v solo... ampak ok...:)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 11:28:18   
Anja25
Tudi jaz sem dobila danes Bakkerjevo kuverto s ponudbo za leseni zaboj. Tudi mene zanima sli je nateg al je res kaj na tem. Ker se mi zdi res čudno, da bi take nagrade kar povprek pošiljali. Ne vem no, čakam na mnenja.

LP

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 11:33:19   
ZARA
Ja, meni so že nakazali 25 čukov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 11:52:00   
madona77
Vse je res, kot pravi Ajdemi Popuši user posted image user posted image
Ne nasedajteuser posted image

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 13:37:30   
ona
Se strinjam z vsemi predhodnicami!

take kuverte kar v smeti,ni druge...jaz jih niti ne odpiram...pač trgovina kot vse ostale,se trudi kaj prodat.....


Moja mama je enkrat nekaj dobila kar so obljubili zraven za darilo,nek vodnjak z pipico in seveda je bilo to zelo miniaturno,kot je že ena prej napisala...dobiš vse zraven,če naročiš,le v miniaturni velikosti user posted image
Sej mi je prav smešno....

Pa rastline so tudi boge....

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakker nagrade?
3.3.2011 21:33:30   
picola1
Sam, a ni nobene inšpekcije, ki bi takim firmam mal stopila na prste??????? Pa sej to niso ene anonimne firme...
Al pa uni Rider's  Digest, uni tut ponujajo ne vem kolk keša...In če ni nč na tem, potem se res čudim, da nobeden ne ukrepa...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 6:04:12   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sam, a ni nobene inšpekcije, ki bi takim firmam mal stopila na prste??????? Pa sej to niso ene anonimne firme...
Al pa uni Rider's  Digest, uni tut ponujajo ne vem kolk keša...In če ni nč na tem, potem se res čudim, da nobeden ne ukrepa...



kaj pa točno je tuki ilegalnega? mislim, darilo dobiš; če pa ne prebereš drobnega tiska (kjer je običajno kej več napisano) ali zraven slike piše 'slika je simbolična' je to to, kar se tiče legalnosti. je legalno. nihče jim nič ne more.
RD (in druge) slej ko prej objavijo sliko 'nagrajenca'... a je to res nekdo al samo igralec ne vem, ampak maš 'dokaz' da je denar nekdo dobil. yet again...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 6:45:17   
Freya88
No, ce ste na kuverti prebrale velikost zaboja... je prov smesno, ker na sliki zgleda ogromen!
Spodi pa pise (ne me za besedo jemat, moja kuverta je ze v smeteh)... cca. 20_x_20_x_20cm tak da... kaj lahko spravis tu notri... poleg unga pokajocega papirja nevem:) Mogoce boljse da ne:)

Drugace pa tudi js nisem zadovoljna z rozami...:S

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 8:08:16   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sam, a ni nobene inšpekcije, ki bi takim firmam mal stopila na prste??????? Pa sej to niso ene anonimne firme...
Al pa uni Rider's  Digest, uni tut ponujajo ne vem kolk keša...In če ni nč na tem, potem se res čudim, da nobeden ne ukrepa...



kaj pa točno je tuki ilegalnega? mislim, darilo dobiš; če pa ne prebereš drobnega tiska (kjer je običajno kej več napisano) ali zraven slike piše 'slika je simbolična' je to to, kar se tiče legalnosti. je legalno. nihče jim nič ne more.
RD (in druge) slej ko prej objavijo sliko 'nagrajenca'... a je to res nekdo al samo igralec ne vem, ampak maš 'dokaz' da je denar nekdo dobil. yet again...



Nisem mislila kar se tiče predmetov, ki jih dobiš, ampak denarnih nagrad. Sej se da preverit ali ta oseba res obstaja in ali je res dobila denar. Če sploh objavijo nagrajenca. Pa sej se ne gre za 10 €, ampak za velike vsote denarja. Pa tut ni tukaj štos v tem, da bi to potekalo nekje čist tako, tukej se grejo neke igrce celi Sloveniji na očeh.
Po moje oni točno dobr vedo, kje so luknje v zakonu in jih s pridom izkoriščajo...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 8:26:57   
tejci1981
Moji doma pridno sodelujejo v tej nagradni igri za 50 čukov,....že več kot eno leto,....user posted image
Zadnjič sem bla ravno pri mami, ko je šla po pošto in v njej ta kuverta,...jao kaka panika,...je treba takoj odpret in prebrat in nazaj poslat, ker piše da je treba TAKOJ nazaj poslat,...sem ji rekla, da naj pazi da nebo prepozna, ker drugače nebo nič z 50.000 €

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 9:08:18   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

50.000eur je mojih, to kar pozabi user posted image

Ja, kaj točn je že zdaj? V glavnem, tisto, kar ti piše, da ob naročilu dobiš zastonj, res dobiš. Zdaj ne vem, a ni mlin na veter, tak lesen, pa neka palma?



mojihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 9:56:35   
RoZala
Če se ne motim, potekajo nagradne igre po vse Evropi. Torej, teh 50.000 €, ki jih zdaj oglašujejo, lahko dobi ena Inge iz Nizozemske user posted image user posted image .  Tukaj http://www.bakker.si/Catalog/Theme.aspx?categoryname=775 se vidi, kako uspešni smo Slovenci kar se tiče denarnih zneskov  user posted image user posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 14:05:19   
sončnica24
V drobnem tisku je vedno vse napisano in sicer te velike nagrade so vse po en kos, potem pa za temi npr. piše vsi ostali prejmejo: npr. budilko. Tako da je vedno treba vse prebrat do potankosti pa takoj vidiš kaj boš dobil

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 19:37:19   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

Če se ne motim, potekajo nagradne igre po vse Evropi. Torej, teh 50.000 €, ki jih zdaj oglašujejo, lahko dobi ena Inge iz Nizozemske user posted image user posted image .  Tukaj http://www.bakker.si/Catalog/Theme.aspx?categoryname=775 se vidi, kako uspešni smo Slovenci kar se tiče denarnih zneskov  user posted image user posted image


No, to je pa druga stvar. Vse legalno, torej...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 19:56:59   
Alfabeta
Ko ste že glih pri Bakkerju. Kako ste pa zadovoljne z rožami in ostalim?

Jaz sem kar nekaj naročil oddala, ker nismo imeli v bližini nobene večje trgovine s tem. Eno vrtnarijo in to je to. Potem je pa prišla Kalija in sem začela malo preverjat cene. In sem prišla, da spoznanja da je hudo drag tale Bakeruser posted image , sama kvaliteta je pa čist user posted image , vrtnine in rože pridejo v jadnem stanju, z raztrešeno zemljo. Potem sem pa 3x od vsaj 10 naročil reklamirala, so me pa blokirali, ker sem kao prevečkrat reklamacijo podala. WTF? Čemu potem 5 let garancije obljubljajo na vse, če pa upravičeno reklamiraš pa je po njihovo preveč tega.

Tako, da mi smo zaključili. Aja, te nagrade so pa hudo za lase privlečene. Razni vodnjaki, ptičje hišice in samokolnice so tako miniaturne, da še za otroke za igrat niso.

Moje mnenje!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bakker nagrade?
4.3.2011 20:20:28   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
sama kvaliteta je pa čist user posted image ,


ja ja, se strinjam...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bakker nagrade?
7.3.2011 18:40:12   
vijolca22
Ja, tiste nagrade so ponavadi res kr neki. Glede izdelkov je pa tko, neki je vredu, neki ni. Odvisno je  tudi ali stvar dobiš ob primernem času. Pa na začetku moraš biti previden da nima presuho ali premokro, ker ti drugače "crkne".  Jaz sem  lani kupila, narcise, vrtnice in gladiole. Pa je bilo vredu in je vse lepo cvetelo. Še posebno sem bila pa zadovoljna z mešanico gladiol. Sem jih skoraj 2 meseca rezala.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?