|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bager poganjač, na padela oz. na akomulator
13.12.2006 9:30:20   
tajš@
Pozdravljene,
naš dvoletni malček je kot večina fantkov njegove starosti zelo navdušen nad bagerji, zato je Božičku pisal za bagerja, na katerem bi lahko tudi sedel in ga opravljal.
Videla sem, da obstajajo takšni bagerji poganjači, vendar ne vem, ali se glede na njegovo starost še splača kupiti takšno vozilo (avto poganjač že ima in ga že eno leto pridno vozi) oz. bi bilo boljše kupiti vozilo na pedala. Vem, da obstajajo tudi takšna vozila na akomulator, vendar so verjetno kar dragi.
Kaj svetujete? Ali ste videle kje kakšno ugodno ponudbo, ki bi bila primerna za dve leti starega fantka?
V naprej hvala za pomoč!
Lep dan vsem!
Tajš@
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bager poganjač, na padela oz. na akomulator
13.12.2006 9:41:43   
total
Obstajajo na padala,sam kolk se bo tko vozil. Tudi našemu 2 letniku ne vem kaj naj prinese božiček,ker od teh stvari ima že vse,avto na akumulator,motrot,pognajalec...res ne vemuser posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tajš@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bager poganjač, na padela oz. na akomulator
13.12.2006 10:34:03   
nuala
V Leclercu so imeli vse mogoče, na pedala, pa tazga velizga, na keterem otrok sedi in upravlja z žlico ( pelje pa pomoje ne ), akumulatorskega bagra pa nisem vidla.
Otroci zelo težko vozijo avte, traktorje in bagre s pedali ( ne pogruntajo, kako je treba vrtet, ful je težko če nisi star najman 3 leta ). Poganjalce pa imajo ponavadi radi do  vsaj 3,5 let ko ga zamenja kolo. Moj 4 letnik se še vedno rad pelje, ker pa so zdaj noge predolge, ima rajši kolo.
Vozila na aku se meni zdijo brezvezna, otroka ne spodbujajo k rekreaciji ( ampak seveda, vsak po svoje! )


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bager poganjač, na padela oz. na akomulator
13.12.2006 11:47:24   
tajš@
Dale ste mi misliti-mogoče pa bi bil čisto vredu tisti veliki bager, kjer se samo sedi in upravlja z nakladalko. Ve katera, ali se dobi še kje drugje kot v Leclercu (sem iz Maribora) oz. koliko sploh takšna stvar stane?
Hvala za odgovore!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?