|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bager kopač
26.11.2008 19:56:05   
ursi
Pozdravljeni!

Zanima me, če ste kje v kakšni trgovini zasledili tole igračo - no, na ta način. Vedno, ko iščem, vidim samo ali kopača ali bagra, kombiniranega pa ne najdem. Pa si ga naš mali želi za miklavža.

No, ne morem prilepit slikce. Upam, da veste, kaj iščem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bager kopač
26.11.2008 20:05:27   
ana b
http://www.bambi.si/index.php?p=artikl&id=141&c=175

Upam, da bo aktiven link.
Mi smo pa takega dobili v Intersparu v LJ.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bager kopač
26.11.2008 20:18:09   
ursi
Ja ja, to je to! user posted image  Hvala lepa!!!!

A slučajno veš tudi ceno?

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bager kopač
26.11.2008 21:14:33   
ana b
30-40  eur

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bager kopač
27.11.2008 14:28:20   
honey
V Leclercu je za 40 € tak na daljinca

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bager kopač
27.11.2008 21:20:49   
Kranjcanka
takih igrac imamo polno stanovanje.. :)

miler, vse mogoce variante z vsemi mogocimi prikljucki, veliki.. mali... tak dolg okrog 30, 40 cm je od 20 eur pa tja do 70, ce je se na kaksnem kamionu itd. so pa bruderjevi in sikovi, se mi zdi. je pa to kar sem jaz okrog gledala cenovno najugodnejsa varianta za te, malo boljse.
imas pa cenejse razlicice v merkurju, tudi v merkatorju sem jih ze videla ampak niso za primerjat. teli so kot pomanjsani tapravi in nas poba to blazno opazi...:)


Lp

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bager kopač
28.11.2008 9:19:45   
ursi
Punce najlepša hvala! user posted image  Naš mali bo zelo vesel. Komaj čakam miklavža in svetleče očke našega fantiča! user posted image

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?