|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 13:02:36   
lea23
zdj pa res ne vem več kje se me glava drži!! od najboljše prijateljice hčerka v soboto praznuje rojstni dan. stara je bila 2leti. njena mamica mi je rekla, da si tamala ful želi dojenčka. ima že ene par tistih prvih punčk, jst bi ji pa rada kupila enega res kakovostnega dojenčka! in danes grem v pikapolonico po tega dojenčka. za pomoč prosim prodalko da mi izbere tistega kateri je pač najbolj prodajan oz. najbolj priljubljen. in ona mi pokaže tri: babyborna, chouchou, in annabel. potem kličem njo po telefonu da katerega naj izberem, pa mi reče da jih ona ne pozna in naj si niti slučajno ne delam takšnega stroška.. ampak jst sem se trdno odločila in od tega ne odstopim!
zdj me pa zanima, katerega naj izberem??????? meni osebno so (po izgledu!! pa tudi ful veliko dodatne opreme je za kasneje ) najlepši chouchou, nekako se mi zdi da je baby born najbolj popularen, annabel pa ne poznam.  
imajo pa vsi trije omenjeni dojenčki ( skoraj) enake funkcije, in cena vseh treh je enaka - 50€.
res upam da mi boste ve lažje pomagale, saj že imate doma punčke in verjetno te dojenčke kej bolj poznate









Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 13:14:44   
kofetek2010
Naša ima vse tri - srednje velikega ChouChou, ki je brez funkcij (ima le dudo), Baby Borna (ki lula - za enkrat ji še ismo poazali te funkcije) in Baby Anabel (ki premika obraz, pije vodo in ji tečejo solze). Igra se z vsemi, vendar je problem, ker sta BB in BA težka in ju komaj nosi. Funkcije dojenčkov je ne zanimajo, raje jih slači in oblači, jim daje dudo in flaško, briše z robčki, prenaša iz prenosne baby posteljice v voziček in vozi na okrog,... user posted image
Težko bi ti svetovala kateri je boljši - naši je, kot sem že rekla, vseeno. user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 13:27:22   
klepetka
naša ima chou chou-ja in BB in še zdaleč ji je najbolj pri srcu BB.Lahko rečem da je BB najbolj aktualna igrača že ves čas.

_____________________________



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 13:50:27   
lea23
več izbire je, težje je. če bi imeli samo eno vrsto dojenčkov potem nebi bilo problema

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 13:51:38   
skuštrana
Naša ima Babyborna, tistega, ki lula, kaka, papa in zapre oči, ko mu daš dudo. No, to slednje je edino uporabno - zaenkrat. Se pa z njim igra tako, da ga vozi v vozku, kupili smo ji tak igralni center s previjalno mizo, banjico in stajico ter ga tam premetava sem in tja. Pa na sprehod ga pelje, ko gremo ven. Dobila ga je za drugi rojstni dan, skupaj z vozičkom in prenosno posteljico. Se mi zdi fajn, ker je cel plastičen in ga lahko nese s seboj tudi, ko se gre kopat.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 14:34:51   
Putka
Mi imamo Anabelco, pa mi je zdaj žal da nismo Babyborna vzeli. Se ga lahko kopa in ni tolk občutljiv. Teh funkcij - lulanje pa ne nucamo. Pa naša Anabela noče jokat, solzice ne pridejo venuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 15:14:52   
lea23
punce hvala vsem! no potem pa letim jutri zjutraj po baby borna

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 15:35:13   
Anonimen
chouchouuser posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babyborn, chouchou ali annabell???
14.8.2007 17:52:57   
pika30
BB se edini lahko kopa,kar bo punčki zagotovo všeč.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?