|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby vac
8.4.2008 21:07:28   
biga
Danes sem ga prvič uporabila pri mojem 10-mesečniku, ker vidim, da se mu v nosku nabira sluz, in bi rada, da lažje diha. Takoj ko sem ga vklopila na sesalnik in mu začela čistit nosek, je začel tako jokati, da se je kar tresel. Seveda sem hitro opravila, potem se je pa še kar nekaj časa fino jokal in ga je bilo strah. A je bilo pri vas tudi tako? Je to zaradi sesalnika, ker ni navajen zvoka, ali zaradi baby vaca? Zdaj me je kar strah ponovno ga uporabit, da ne bo dete imelo še kake travme zaradi tega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby vac
8.4.2008 21:09:21   
Lunc_a
probaj na sebi,pa boš videla,da nič ne boli. je samo neprijetnouser posted image   sčasoma bo boljše

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby vac
8.4.2008 21:16:29   
vaney
mene pa zanima, ali mu eno nosnico zatisnete, medtem ko iz druge sesate ali ne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby vac
8.4.2008 21:21:20   
skuštrana
Jaz mu ne zatisnem.

Strah ge je pa po moje sesalca, ker tole sesanje res nič ne boli.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby vac
9.4.2008 7:13:02   
rija
biga, moj še vedno tuli ko nor,pa je star čez dve leti. pa ga ni strah sesalca, pač pa je po moje krivo to, da ga pač držim ko mu čistim nos.

pa mu v dveh letih ni pustilo nobene travme. kvečjemu zdravje user posted image

nosnic pa ne rabiš zatiskat.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby vac
9.4.2008 10:22:21   
tikatoka
MI smo našemu začeli sesati kar preko igre. Se je usedel zraven sesalca, sem mu dala pumpico v roke da si jo je malo ogledal, pa res nimamo večjih težav, včasih se še celo zabava, ko pa ima slab dan pa tudi joka, ampak se kar hitro pomiri.

Moj nasvet je da mu pumpiso malo pokažeš ker so ti otročki res firbčni in vedoželjni, mogoče pa bo boljše.

Pozdravček

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




strije
ksenci

strije med prvo in drugo nosečnostjo?

strij nisem imela ne prvič ne drugič (44%)

strije sem dobila samo v prvi nosečnosti (21%)

strije sem dobila samo v drugi nosečnosti (10%)

strije sem dobila obakrat (25%)


Število vseh glasov: 205

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!