|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby puder
28.5.2010 19:17:13   
somic
da ali ne?

eni odsvetujejo, drugi predlagajo.

tiste ki ga uporabjate- kako ga uporabjate?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby puder
28.5.2010 19:37:15   
luan
Jaz sem ga pri prvem sicer imela pa ga nisem nikoli uporabila.Zakaj? Ne vem.Sem nekak raje s kremico namazal pa še to samo ponoči pa ni nikoli imel kaj preveč vneto ritko.Razen enkrat  po že enem letu starosti, ko je bil dolgo na atb terapiji.
Zdaj pri drugem pa ga tudi kupila nisem.Ritko pa tudi namažem samo za ponoči, ker ga ponoči ne preoblačim.Pa tudi zaenkrat še ni imel vnete rike.Tok-tok(moram potrkatuser posted image ).

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby puder
28.5.2010 21:16:36   
Jančika_
Če popudraš na namazano ali naoljeno ritko, se naredijo grudice in te dražijo kožo. Enkrat sem zasledila, da ga odsvetujejo, ker lahko pride v dihala, če preveč vehementno pudraš. Samo to se da kontrolirat. Jaz ga pri prvih dveh nisem uporabljala, ker ni bilo nobene potrebe po tem. Zdaj pri tretjem pa ga bom očitno morala; cel mesec smo se borili z glivicami, pomagal je šele Canesten v prahu (krema samo do ene točke, od tam naprej pa ni hotelo iti na boljše). Počasi bomo zaključili s Canestenom in če bo imel rdečo ritko, bom poskusila (navaden otroški) puder, ker vidim, da mu tale prah dobro dene; kreme še nisem našla takšne, ki bi mu res 100% ustrezala.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.5.2010 23:31:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby puder
29.5.2010 19:53:35   
marjetica8
Mi ga uporabljamo, ker se tako ful hitreje posuši ritka. jst si ga stresem majhno količino v roko in nato porazdelim po ritki. Tko ni varjante da pride v dihalauser posted image Ko je mel rdečo ritko je puder v kombinaciji s sudocremom še najbolj pomagal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby puder
30.5.2010 15:08:22   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

Mi ga uporabljamo, ker se tako ful hitreje posuši ritka. jst si ga stresem majhno količino v roko in nato porazdelim po ritki. Tko ni varjante da pride v dihalauser posted image Ko je mel rdečo ritko je puder v kombinaciji s sudocremom še najbolj pomagal.


enako.tudi drugot po telesu,npr v gubicah.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby puder
30.5.2010 17:06:55   
Taddy78
meni je tudi patronažna rekla, da naj puder uporabljam po kopanju samo na pregibih.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: baby puder
1.6.2010 12:51:05   
lilip
Imam že drugega otročka pa ga nisem še nikoli uporabljala.Za ritko se mi zdi najboljši Bepanthen.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!