|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:22:03   
vesela veselka

Pozdravljene,

mene pa zanima, ali uporabljate baby elektronske varuške, kako ste zadovoljne s tem ''izumom'', je vreden nakupa?

Če ste zadovoljne, katero baby elektronsko varuško uporabljate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:34:11   
*NikoLina*
Uporabljamo. Od TOMY-ja, vreden nakupa (80€). Sem zelo zadovoljna in si ne predstavljam, da je ne bi imela.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:42:33   
Todala
IZVIRNO SPOROČILO: *NikoLina*

Uporabljamo. Od TOMY-ja, vreden nakupa (80€). Sem zelo zadovoljna in si ne predstavljam, da je ne bi imela.


Imamo tudi TOMY, in smo zadovoljni. Mala spi v spalnici zgoraj, jaz lahko mirno delam spodaj v kuhinji, slišim takoj, če se zbudi ali me rabi.

http://www.ringaraja.net/forum/m_3529135/mpage_1/key_/tm.htm#3537587

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:44:43   
vesela veselka
kolikšna je razdalja med vajino sobo in sobo, kjer spi vajin otročiček? Verjamem, da je super zadeva, verjetno pa je še toliko bolj uporabna, če sta sobi kjer spijo starši in otroček bolj oddaljeni.

Problem je v tem, ker ne vem, ali bi kupili, ker sta pri nas ti dve sobi oddaljeni 2 metra. Je smiselno vseeno kupiti??????????

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:50:19   
lindy
Ja jest bi jo vseen imela, pa imaš zaprta vrata pa se ne sliši, pa si v dnevni ali kje drugje, jest jo imam tudi, če kam gremo, pa npr če mi v avtu zaspi, da ne rabim skoz gledat, men je fajn imamo pa tole od Aventa http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195222

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 22:52:10   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka



Problem je v tem, ker ne vem, ali bi kupili, ker sta pri nas ti dve sobi oddaljeni 2 metra. Je smiselno vseeno kupiti??????????



Če sta sobi oddaljeni res samo 2 m potem najbrž elek. varuške ne boš potrebovala, ker boš tut brez nje slišala user posted image , ko bo začel-a jokati.

Mi smo doma v hiši, zato sem jo tudi kupila. Mi pa je bil pogoj, ko sem jo kupovala, da lahko imam obe enoti ali na baterije ali na elektriko, da ima veliko razdaljo na katero "vleče", ima nočno lučko in še voki toki varianto. Imam pa Tomy-jevo in sem z njo zadovoljna user posted image

Tole:
user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 23:33:42   
zvezdica05
Absolutno da. To je bil moj najboljši nakup za dojenčka.
Dnevna soba in soba, v kateri spi naša punčka, sta čisto blizu, pa male ne bi slišala, ko se zbudi, ker nikoli ni v stanovanju popolna tišina. Ne vem, kako bo vaša, a naša nikoli ne joka, ko se zbudi, pa na baby sitterju vseeno slišim, da se premika in grem po njo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 23:39:46   
Najaa
Smiselna je uporaba, če otrok spi v tako oddaljeni sobi, da ga ne slišiš skozi zaprta vrata. Moja hčerka spi v zgornjem nadstropju in bi težko shajali brez nje.
Imamo pa Tomy varuško in smo ful zadovoljni.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 23:53:56   
Petr_a
Sem imela video varuško in ne te navadne.Z njimi si nisem imela kaj pomagatiuser posted image

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
2.1.2009 23:57:43   
arabela*
mi imamo tomyjevo in je res super.vsak šum se sliši.
Vendar smo sedaj v zlo malem stanovanju in je ne uporabljamo.
Če želiš ti jo prodam,smo jo ene dva tedna uporabljali,nič večuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 0:03:25   
Anonimen
Imava Angel Care s senzorjem dihanja (160€). Mala spi v isti sobi kot midva, pa imava vklopljeno, ker če ne, bi skos preverjala če še diha. Pa tudi drugače nama pride prav, ko tamala spi in greva k sosedom na kavo ali pa ko dava tamalo spat midva pa v dnevni gledava tv, ali če se grem tuširat vzamem starševsko enoto s seboj ... pa tudi kasneje, ko bo v svoji sobici (zraven spalnice), bo prav prišla, ker je fino da otroka slišiš že ko se prebuja in mu greš hitro pripravit hrano in ne šele ko se že na glas joka.

(odgovor članu Petr_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 8:03:25   
dejzi
Mi imamo Fisher-Price-ovo. Ni nič posebnega, brez nje pa si ne predstavljam, kako bi shajali. Za moje pojme: nujen pripomoček.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 8:20:40   
blemma
Pri nas imamo Baby phone Tomy in je super, sliši se vsak šum, ki se pri zaprtih vratih ne bi. Mi je super, ker ima domet 300 m, brez problema jo slišim v spodnje nadstropje. Starševska enota ima možnost priklopa na baterije, pa to še nisem probala. To bo prišlo bolj v poštev poleti, ko bom zunaj.
Vsekakor eden boljših nakupov za dojenčka.

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 8:41:32   
botrca
Mi je nimamo, ker si ne bi imela kaj začeti z njo. Vedno sem ga slišala že ko se je samo premaknil nisem rabila "alarma" za to. Če rabiš ga kupi, je zelo dobra stvar.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 8:54:52   
AnciM
Mi jo imamo Navihančka in je super. Ponoči mali že od vsega začetka spi v dnevni in pride zelo prav. Je pa tudi fajna, ko grem v trgovino. Ga dam spat in tašči v spodnji štuk varuško za vsak slučaj, če bi se zbudil.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 10:35:35   
majči22
Mi imamo Angelcare. Smo super zadovoljni. Starševska enota res daleč lovi senzor. Tako, da grem lagko k sosednji hiši na kavo in še vedno lovi. Če pa dobi slab signal te pa začne opozarjat. Imamo pa tega, ki nadzoruje tudi dihanje.

_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: baby elektronska varuška - da ali ne?
3.1.2009 11:48:16   
pigama
Varuška je zame super stvaruser posted image user posted image  in nepogresljiva. Smo prej imeli tomyja, je bil super, zdaj pri tretjem otročku mi je pa crknuuser posted image . Smo mogli nujno v šoping. V BC smo vzeli najcenejšega London, ima pa 3 leta garancije. Meni je super.
Res pa je, da če imaš malo stanovanje varuška ni tako nujno potrebna. Stvar posameznika pač.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Varnost otrok v vrtcih.
пеперутка16

Ste že slišali za vzgojiteljico, ki se grdo obnaša do otrok? na primer žaljenje, kričanje, puljenje za lase, udarjanje otrok...

Da. (45%)

Ne. (55%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!