|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:01:36   
Pilar
sej vem, verjetno bi mogla tale post napisat pod opremo za otroke, ampak jaz v bistvu rabim nasvet....
ne vem kateri avtosedež naj kupiva....tolk jih je, men se pa res ne sanja kaj se najbolj splača ( glede varnosti in cene)...imamo pa 2 meseca starega dojenčka in do sedaj je bil v lupinici ( ki jo bo treba kmal vrnt).

Upam, da se vam bo dalo kaj svetovat ( čeprov je ta tema oguljena)....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:18:18   
KIRA
hm... lupinice se uporabljajo tja do 8, 9 meseca (približno - 9 kg). pol pa imaš avtosedeže po skupinah.
jaz zelo navijam za sedež v vseh treh kategorijah, I, II, III, od 9 - 36 kg, kiddy life plus.

ocene so najbolše zanj. ddrgač se mi zdi zelo fajn tudi ta novi os storchenmühle, sam da je še preveč nov in še niso testi narjeni.

na tejle strani si jih lahko ogledaš, pa testi so tud gor od AMZS, ADAC, ÖAMTC.....http://soncek.si/shop

lahko pa uporabiš tudi iskalnik, ker je tama že 100 krat biila obdelana in malo pogledaš po prejšnjih debatah:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?msg=250894&id=28349&idk=100

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?msg=251114&id=28376&idk=89

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=26347&idk=100

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=29727&idk=101

Lp:rozica::rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:18:39   
KIRA
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=29727&idk=101

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:45:50   
Anonimen
No, jaz pa nikoli ne bi kupovala avtosedež od 9-26kg. Ti avtosedeži so zelo pokončni, njihov nagib se ne da dost poležat, če se sploh da.
Pri nas namreč Filip zelo rad zaspi v avtu-če se peljemo več ko 10 minut, že spi.
Ne predstavljam si, da bi mu glavca kar naprej dol visela.
ZAto smo se odločili za Römerjev King Plus. Naročili smo ga preko sončka, kjer je bil 10.000sit cenejši, kot v Baby centru. Dobili smo ga v 2 dneh. Pri ocenah je na vrhu lestvice.

Dobro preštudiraj, kaj želiš.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:46:24   
Anonimen
:zmeden2:Sem hotla napisat od 9-36kg. se opravičujem

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:50:56   
KIRA
men si zdi najbolj praktičen, ker rase z otrokom. vsakemu svoje.
sem se pa orientirala po testih - se pravi da mora bit dober, če ima vsepovsod najboljše ocene.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:55:48   
Anonimen
Seveda Kira, vsak ima svoje mere oz predstave in želje. Jaz sem gledala predvsem iz tega stališča, ker mi otrok res veliko spi v avtu.
Se pa strinjam, da je tak avtosedež od 9-36kg najbolj praktičen in cenovno prišparaš.In valjda je tud dober. Samo nagibi me motijo. :ups:

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:58:51   
KIRA
aha. a mi lahko pol še mal poveš kake nagibe ima tvoj sedež in kako se rihtajo???
ker se kiddy baje da spustit dol, pa uni starlight tud. sam še nisem uspela prit do trgovine, da bi si ogledala, kako se to nardi.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 9:59:16   
Pilar
Se pravi, da sedaj potrebujemo lupinico do 9 kg....

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:05:59   
Anonimen
Kira, brez negativnega prizvoka, prosim. Vsak ima svoje stališče. Ja, predlagam, da res greš v trgovino in probaš.
Jaz sem probala tiste, ki sem imela v ožjem izboru. In mi je Römerjev najbolj odgovarjal. Se pa da sedež nagniti v polležeč položaj le s pritiskom ročice na sprednji strani sedeža.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:10:49   
malika
Za tako melga dojenčka rabiš obvezno še lupinico. So sicer avtosedeži skupine 0-18 kg, ki se montirajo prav tako kot lupinica-v obratni smeri vožnje, ampak žal ne poznam nobenega. Vsekakor preglej tudi teste varnosti in se potem odloči.
Dober nakup.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:15:23   
KIRA
zakaj negativni prizvok??? kaj sem pa takega napisala???

seveda ga bom sprobala preden ga bom kupila. ne vem kaj se sedaj jeziš.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:16:06   
malika
še linkec te skupine sedežev 0-18 kg

http://www.soncek.si/shop/page/group/id/576

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:18:57   
thumbelina
no mi imaom concorda ultimax in smo ful zadovoljni. Zaenkrat se vozimo še v nasprotni smeri in mala lahko lepo panča, če pa je budna, lahko še vedno kuka čez okno.
Res super sedež je.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 10:31:38   
Olivija
Živjo, zakaj do 9 kg, najina lupinica je bila do 13 kg (peg perego) in sva jo uporabljala do 16 meseca. Sicer res, da zadnja tri meseca samo še za ta drug avto (je bil že mal problem z nogicam). Drugače sva ji, ko je bila stara okoli enega leta kupila Maxi cosija XP (9-18kg).

Odvisno je verjetno od tega, kdaj moraš lupinico vrniti, ker če je to kmalu ti bo mogoče res prav prišel kakšen sedež od 0-18kg.

Pri najini lupinici se mi je zdelo, da je tamala šele pri dveh mesecih res lepo ležala notri, prej se nama je zdela tako sključena, pa sva ji vedno podložila še pleničke. Za na dolga potovanja je bila pa potem super.

LP

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 11:07:02   
Seven*
Kristina. Kiddy ima veliko vecji nagib kot marsikateri drug sedez do 18 kg.. Je tudi prodajalka bila ful presenecena, ko je videla..

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 11:13:14   
Blink1
Zdravo

Mi smo imeli do 6. meseca lupinico Maxi cosi. zdaj smo kupili avtosedež od 9-18kg Maxi Cosi Priori XP. Naklon sedeža se da uravnavat, tako da dete lahko sedi ali pa skorajda leži. ima zelo dobre teste, je pa cena malce višja...Stane okoli 46.000.

Smo ful zadovoljni z njim, zato smo kupili še enega rabljenega, malo starejšega za drugi avto. Če dobiš rabljenega je tudi OK. Je zelo podoben novemu modelu, pa še ceneje je:ups:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 11:34:07   
Anonimen
Če je otrok star 2 meseca, potem res rabite še lupinico. Tja do pozne jeseni jo boste še lahko uporabljali, potem s zimski oblačili je bolj dren. Pa čimvečjo kupite, menda je med njimi kar razlika.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:24:07   
Willson
Tudi meni lupinica ni bila praktična, saj je moja:roza: noter vedno jokala. Mi pa smo ji kupili CONCORD ULTIMAX X- LINE in sicer od 0 DO 18 KG ali Do 4 LET. Je zelo fini saj so :duda: do 13 KG lahko obrnjni nazaj kar je najbolj varno pri drugih sedežih pa nisem tega zasledila. Tisti do 36 KG se mi ne zdijo praktični saj ponavadi niti blago ne zdrži tako dolgo, pa še ožji so in se zgodi, da otroci , ko so večji ne morejo udobno not sedeti ai pa sploh ne morejo. Poleg tega pa noben otrok ne sedi noter do 36 Kg, saj pol bi morali noter sedeti še pri prebližno 10- 12 letih. Meni ga je večina prodajalk odsvetovala. Se pa seveda vsak sam odloči. LP

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:27:53   
KIRA
ja to maš pa prav. niso vsi otroci enako veliki in široki. mogoče naši sploh ne bo prav do 12 leta??? hm... bom pol pač malo prej večjega kupila.
sedaj mam še celo problem, da bom 2 rabla. grooooza. kje panaj denar vzamem, ko so tako dragi! se vam ne zdi da so otroški avtosedeži grozno dragi???

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:36:47   
Willson
Ja Kira to imaš pa prav vse kar je za naše:) je vse drago. Mi smo našega kupili v Avstriji v xxx Lutz v Gradcu je bolj poceni kot pri nas pa še večja izbira. Lahko pa tudi kakšnega rabljenega kupiš. Je pa tako ni vse zlato kar se sveti. Tako, da je lahko kakšen sedež bolj varen, pa je cenejši. Lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:40:35   
KIRA
sem si že tud premišljevala. bom vidla kako je s temi akcijami - ariel ima do konca meseca 20% popusta, pri sončku pa so imeli tudi 12 jurjev cenejše sedeže, se pravi za 37 tisoč, sam jih je zmanjkalo. so mi rekli, da v 3 tednih bojo, se pravi do konc meseca. se bom počasi morala odločit kaj se mi bolj splača - ker rabljene tud prodajajo okrog 30 jurjev, pol pa je skoraj bolje novi.
meni so pa bili poglavitni testi in ocene pri izbiri, je pa res, da še nisem 100% sigurna.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:42:13   
Blink1
Kira, mi smo imeli srečo, da je od mojega sodelavka prodajala rabljen Maxi Cosi in smo ga dobili za 15.000.

Sem pa iskala rabljene te sedeže, pa jih je ful težko dobit, ker jih skoraj noben ne prodaja...:(

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:43:30   
KIRA
ja, vem. saj pravim, da so ful dragi, če že katerega rabljenega najdeš. jaz sem do sedaj 2, pa sta oba okrog 30 jurjev. po mojem bi blo skoraj bolje še tistih 7 zraven dat, pa mam novega. a ne?
kaj praviš???

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   avtosedež - ne vem katerega
16.2.2005 13:48:54   
Blink1
:zmeden:Ja....pa res. Midva ziher nebi rabljenega kupila za 30 jurjev...Še pri teh 15 sva hotela hadlat za 10:)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





TLF



(58%)

(17%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!