|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
24.5.2006 17:16:27   
maca123
Nameravam kupiti avtosedež pa me zanima katerega mi vi priporočate.
Izbiram med Maxi cosi, Concord in Romer. Cena ni pomembna.
Zanima me ali naj kupim od 0 do 4 let ali naj kupim od 8 mesecev do 12 kg. Res pa je da je naš mali star 6 tednov in ima že 5,5 kg in mu bo lupinica kmalu premajhna.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
24.5.2006 18:00:52   
trdozimc
Mi imamo Romerja. Naš malček je tudi precej velik in je sedež zanj ozek že zdaj (4. mesece) in se mi zdi, da je v njem utesnjen Pa še na začetku je zelo težko in nerad sedel v njem, ker se mi zdi, da je sedež preveč ostro prepognjen in v njem malček, ki še ni vajen sedeti težko ''sedi''. Drugače pa so kao najbolj varni!? LP

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
24.5.2006 20:01:06   
Anonimen
Pri štirih mesecih je še premajhen za avtosedež od 9-18kg. Ta sedež je za tam od 8 mesecev naprej (!!!!!) oz. mora otrok vsaj že sam sedet. Kar pa po moje pri štirih mesecih skoraj sigurno ne počne.

Če se ti že zdi da ga moraš že zdaj dat v sedež kupi takšnega od 0-18kg, ki ga lahko namestiš tako da gleda v nasprotno smer kot se voziš (tako kot lupinica)!!!

Lep pozdrav!

(odgovor članu trdozimc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
24.5.2006 20:01:11   
PBJ
Naš je imel pri 2. mesecih 6050g in smo imeli lupinico (Romer)  do nekaj dni pred dopolnjenim 9. mesecem pri njegovih 10420g in 75 cm. Lupinica se nam je zdela res varna, čeprav je bil notri bolj na tesno. Če bi imel veliko prostora je tudi vprašljiva varnost v primeru nesreče.
Nato kupili Romerja  (9-18kg) in smo z njim zelo zadovoljni.

Svetujem ti, da ga še ne daš tako zelo hitro v večji avtosedež, saj so lupinice namenjene do teže 12kg in res varnejše.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež
25.5.2006 0:30:08   
ziva_
mi imamo concorda in smo vec kot zadovoljni, in sicer od 0-4 let. res, nimam kaj rect drugega kot da je super...

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež
25.5.2006 6:52:20   
fricka
Res še lahko počakaš z avtosedežem. Naša je bila do 10 meseca v lupinici, fiziterapevti prepovedujejo prej avtosedež! Hrbtenica še ni dovolj trdna in lahko otroku povzročiš hude poškodbe.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež
27.5.2006 15:34:11   
maca123
Najlepša hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?