|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
18.10.2009 11:42:14   
FOCUS13
Zanima me, katere avtosedeže imate in kako ste zadovoljni. Z možem se odločava za nakup pa me zanima kakšni izkušnje imate? In pa ali od 9-18... ali 9-36......? 

_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
18.10.2009 11:46:58   
sazi
9-18 imamo v enem avtu Maxi cosi Tobi, v drugem pa Maxi cosi priori XP - z obema smo zelo zadovoljni. Sploh Tobi je fajn za vsak dan, ko se večkrat spravljamo v avto in iz njega, ker so pasovi vedno pripravljeni na zapenjanje in jih ni treba vsakič posebej nastavljat.

(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
18.10.2009 13:37:54   
DanijelaNeli
Tudi mi imamo Tobija.Če pa bi se odločila za nov nakup,bi kupila pa stolček od Bebe Comfort.Je tudi v razredu 9-18 kg. Ocene ima res super,druga in glavna prednost pred drugimi je to,da ima izjemne naklone,ko ti otrok spi.Pa še to se mi zdi super,ker ima vrtljiv disk,tako,da ko dajaš otroka noter si obrneš stolček proti sebi.Otroka pripasaš,in vrneš sedež v pravilno lego.Vse narediš z eno roko.

Naš bo pri naslednjem user posted image ,100 % ta sedež..

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 18.10.2009 13:38:23 >

(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
18.10.2009 14:12:04   
Najaa
Tobija 9-18kg. 

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež
18.10.2009 14:23:18   
tropical
maxi cosi priori xp 9-18 kg zelo zadovoljni

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež
18.10.2009 18:19:52   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

9-18 imamo v enem avtu Maxi cosi Tobi, v drugem pa Maxi cosi priori XP - z obema smo zelo zadovoljni. Sploh Tobi je fajn za vsak dan, ko se večkrat spravljamo v avto in iz njega, ker so pasovi vedno pripravljeni na zapenjanje in jih ni treba vsakič posebej nastavljat.

Mi imamo isto z obema smo zadovoljni, je pa Tobi boljši.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež
18.10.2009 18:28:04   
_sanja_*
Mi smo ravno prejšni teden kupili Tobija.

Odločali smo se na podlagi testov 2009 in ker je Maxi Cosi letošnji model Tobija izboljšal so pri samem vrhu.
Zaenkrat je super, zelo smo zadovoljni. Ima super sistem pripenjanja, všeč mi je to, da mu lahko naklon sedeža spremenim kar med vožnjo, je zelo enostavno, mali je v njem zadovoljen, super vidi ven, ko spi je v dobrem položaju, nič mu ne binglja glavica ali kaj podobnega. Nam je superuser posted image

O 9-36kg nismo nikoli razmišljali in mi niti ne pride na pamet, da bi ga kupila. Nisem zagovornica teh "dvo ali več skupinskih" sedežev. Pa je moj otrok velik in težak za svoje mesece, ampak sem vseeno mnenja, da mora imeti sedeže ločene po skupinah, se pravi najprej 0, nato I, pa II, itd...

Je res, da je drag, ampak vsekakor vreden svojega denarja.

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 18.10.2009 18:30:14 >

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež
18.10.2009 20:29:18   
Sonrisa
Maxi Cosi Priorifix. user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež
18.10.2009 21:07:14   
želva
MAxi cosi prioriuser posted image

Mi smo ravno zdaj nabavljali sedež za v 2. avto, če bi šel sličajno mož kdaj po tamalo v vrtec. In sem kupila Bebe comfort 9-36,pa pridem domov, ga mož gleda in namonira v avto in sploh ni bil fiksen, to se je kar nekaj majalo. Uglavnem, raje več denarja in več varmosti. Takoj drug dan sem ga šla zamenjat za Trimax Concord, ki naj bi imel tudi dobre ocene. Pa še vedno prisegam na Maxi cosi, vsaj glede na to, kako sedež v avtu sedi-stabilnost. Res odličen sedež.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež
19.10.2009 12:15:22   
kristinaj
jaz imam maxi cosi priori in nisem ravno zadovoljna iz razloga pri zapenjanju.... ko gre ta velika sama v sedež, se ji tisto za zapet vedno spravi pod rit tako, da jo moram vzdigovat in ji to ven izpod riti vlečt, da jo lahko privežem... za ta denar bi to lahko bilo precej bolje.....

ta mali ima pa en star chiccotov sedež in je to precej bolje poštimano, je pa slabost pri ramenskem delu pasu,ki se mi zdi je malce preveč narazen...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu FOCUS13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež
19.10.2009 14:04:57   
zaspancek1
Mi pa imamo sedez skupine 9-36 kg, in sicer Recaro Young Sport, pa smo zaenkrat zadovoljni z njim. Bomo pa najbrz kupili se enega Britax Evolva (spet skupine I,II,III).
Glede ADAC testov pa pri vecini sedezev ni tako hude razlike, kot izgleda po tistih krogcih (ce pogledas malo bolj podrobno). Stari Maxi Cosi Tobi npr. ima celo povisane vrednosti obremenitve pri frontalnem trku (Recaro ima npr. povprecne, pa je skupina I,II, III), novejsi model 2009 pa ima povprecne. Boljse ocene ima npr. Maxi Cosi Priorifix. Skratka, tudi te teste je dobro pogledat bolj natancno, ker meni npr. to, da so navodila za montazo malo bolj komplicirana, ne pomeni veliko, ker navadno nimam problema s tem, pa tudi sedeza ne bom prestavljala vsak teden. Kako dobro se fiksira sedez v vozilo, pa je odvisno tudi od samega avtomobila.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež
19.10.2009 21:11:16   
endrina
Mi smo nabavili isofix sedež od 9-18 kg od Römerja, pa tudi kasneje smo kupili tistega 15-36 kg od iste firme, ki se kasneje lahko spremeni v jahača. Z njimi smo ful zadovoljnji. Po testih takrat ko smo jih kupovali, so ti sedeži bili ocenjeni za zelo dobre in varne.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež
19.10.2009 23:10:35   
endrina
Za obdobje od 9-18 kg smo imeli Römer Duo Plus

user posted image


Za čas od 15 do 36 kg pa Römer Kidfix

user posted image

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež
20.10.2009 22:31:18   
Balonchy
Prodam novega (z računom in garancijo) Avtosedež Safefix Plus - Benno - Römer ...
Več informacij na ZS...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193959


user posted image

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?