|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto sedež
5.5.2010 11:32:35   
inč

Hojla...

naša pipika bo stara 8. mesecev in že samostojno sedi...kmalu pa bo imela krst in za darilo bo dobila avto sedež...midva sva gledala Recaro...

...kakšne so vaše izkušnje in kaj mi priporočate?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto sedež
5.5.2010 12:19:11   
mini86
kolegica ga ima in je zadovoljna..nism čist zihr samo mislim da se njen ne da v ležeč položaj če tamauček zaspi..

js mam tega in ga ne zamenjam-je tok na komot za not pa vn dajat..zdj k mam tega si sploh ne predtavlam iz strani otroka dajat v avtosedežuser posted image

http://www.ceneje.si/za-otroke/vozicki-in-avtosedezi/avtosedezi/bebe-confort-axiss---blue_-_CX000C9BFE?tab=pod


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu inč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto sedež
5.5.2010 12:40:48   
alexjera
Mi imamo recaro young sport in concord trimax (rabljen). Če bi še enkrat kupovala bi kupila concorda.

Ko smo kupili Recara so nam zagotavljali, da je možna uporaba brez izofiksa v vseh avtomobilih, kar se je izkazalo za neresnico, saj ga v citroenu enostavno nismo mogli pritrditi, za kar so uvozniki trdili, da je kriv avto, nato so nam zamenjali gume na čepih, kjer se pritrdi pas, pa vseeno ni šlo nato niti v drugem avtu, zato smo potem kupili še izofiks, ker mož ni želel drugega avtosedeža. A glej ga zlomka sedaj se sedež ne prilega dobro na izofiks in ob vsakem udarcu v kakšno jamo zaškripa in škripa vedno kadar je prazen, kar gre vsem na živce. Vse je eno samo razočaranje, ampak za modo je treba potrpeti. Mogoče sta res kriva avtomobila, ki jih imamo (honda Acord in C3 picaso), ker pri znancih, ki imajo iste sedeže in drugačne modele avtomobilov, teh težav ni.

Smo pa potem dobili rabljenega concorda, ki ga veliko prestavljamo še v avtomobile starih staršev in smo zelo zadovoljni z njim, razen, da je že kar precej zmahano blago, vendar ti novo prodajo za polovično ceno sedeža, kar je absolutno predrago. Bomo pa verjetno kupili novega, ker bomo čez dva meseca rabili še en sedež in se concordu da sneti zgornji del in se potem sedišče uporablja kot jahač v skupini od 18-36 kg.

Veliko sreče pri odločitvi.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto sedež
5.5.2010 12:56:33   
Anonimen
Romer duo plus.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexjera)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avto sedež
5.5.2010 16:12:22   
marjetica8
romer king plususer posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto sedež
5.5.2010 17:46:18   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: alexjera

Mi imamo recaro young sport in concord trimax (rabljen). Če bi še enkrat kupovala bi kupila concorda.

Ko smo kupili Recara so nam zagotavljali, da je možna uporaba brez izofiksa v vseh avtomobilih, kar se je izkazalo za neresnico, saj ga v citroenu enostavno nismo mogli pritrditi, za kar so uvozniki trdili, da je kriv avto, nato so nam zamenjali gume na čepih, kjer se pritrdi pas, pa vseeno ni šlo nato niti v drugem avtu, zato smo potem kupili še izofiks, ker mož ni želel drugega avtosedeža. A glej ga zlomka sedaj se sedež ne prilega dobro na izofiks in ob vsakem udarcu v kakšno jamo zaškripa in škripa vedno kadar je prazen, kar gre vsem na živce. Vse je eno samo razočaranje, ampak za modo je treba potrpeti. Mogoče sta res kriva avtomobila, ki jih imamo (honda Acord in C3 picaso), ker pri znancih, ki imajo iste sedeže in drugačne modele avtomobilov, teh težav ni.



Tole pa ne bo cisto drzalo - Recaro Young Sport (skupina I,II,III oz. 9-36kg) se uporablja brez isofix sistema (pritrdi se ga samo s tritockovnim varnostnim pasom):
http://bob.webteh.com/si/recaro-young-sport-black-silver-topline-microfibra-i193.shtml
Res pa imajo nekateri avtomobili precej kratke varnostne pasove zadaj in avtosedezev na tak nacin ni mogoce pripeti - to je sploh problem pri pri pripenjanju lupinic, kjer potrebujes se daljse pasove. Zato je pa treba pred nakupom preveriti, kako se kaksen sedez sploh prilega v avto oz. na zadnje sedeze (kar je priporocljivo tudi v primeru isofix sistema).

Sedez Recaro Young Expert plus (9-18 kg) pa lahko pritrdis z isofix podstavkom ali pa z avtomobilskim varnostnim pasom:
http://bob.webteh.com/si/recaro-young-expert-plus-black-silver-topline-microfibra-i222.shtml


Drugace pa imamo pri nas Recaro Young Sport. Sedez je cisto ok, ima tudi dva naklona, zoprni sta mi edino tisti zasciti za ramenska pasova - se mi zdi, da nista najboljsa pogruntavscina, ker lahko drgneta vrat, ce jih ne nastavis res dobro. Material mikrofibra pa je res najboljsi. Smo sicer kupili tudi letno prevleko, pa je se vedno zapakirana user posted image . Kaksni Maxi Cosi ali pa tudi Roemer/Britax sedezi se glede blaga lahko skrijejo (ok, razen Roemerjevega highline, ki je se kar ok).

Drugi sedez imamo Roemerjevo/Britaxovo Evolvo plus, ki je glede uporabnosti bolj prakticna od Recara - otroka lazje posadis v sedez, boljsa je zascita ramenskih pasov, lazje zategovanje, pa se otrok vidi bolje ven iz sedeza. Material pa je zal trendline, cigar kvaliteta in udobje pa nista ravno najboljsa user posted image . Je pa zato cena obcutno nizja (kupljeno prek interneta iz tujine).
Kaj bomo kupili za naslednjega, pa se ne vem user posted image Mogoce kaj tretjega user posted image .






(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto sedež
5.5.2010 21:13:44   
inč

O hvala za nasvete...

...smo bli glih danes v trgovini in naša pikica je sprobala sedež...se mi zdi superski...

...imajo pa dva tipa blaga Topline Microfibre (ki naj bi bil toplejši) in Trendline Bellini (...blago ima luknjice in kjer naj bi se otrok manj potil)...meni je bolj všeč tadrugi...

...smo si pa zbrali sivega...

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto sedež
6.5.2010 8:35:00   
zaspancek1
Mi imamo pa ravno taksnega - Topline Microfibra - ta ima luknjice in je po moje najboljse blago:
http://bob.webteh.com/si/recaro-young-sport-grey-petrol-topline-microfibra-i269.shtml

Trendl  Bellini se je meni zdel bolj vroč, razen mogoce tega novejsega Trendline Bellini Punched:
http://bob.webteh.com/si/recaro-young-sport-frozem-copper-trendline-bellini-punched-i268.shtmline

(odgovor članu inč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avto sedež
6.5.2010 19:57:29   
krokar
concord trimax je zakonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!