|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 8:29:02   
lina24
Jaz sem v 10. tednu. Ne duha ne sluha o nosečnosti. Ni še bušija, niti kilce več. Kako se vam dogaja? Je trebušček že kaj viden? Jaz bi ga že mal imela.
Lep dan vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 8:34:52   
puncica
Sem v 9 tednu in se mi trebušček malo pozna ampak zato, ker sem že enkrat rodila in so baje vezi bol rahle in se hitreje pozna. Pri prvi nosečnosti pa je trebušček začel rast šele pri 6 mescu in takrat so tud kilce šle gor, prej sem pa še shujšala.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 8:40:35   
*zvezdica*
Hej!
Jaz sem noseča 11 tednov...pa se mi že kar pozna...no, kdor ve, da sem noseča opazi mal trebuščka...ostali pa ne. Ampak jaz pa ful opazim razliko...prej sem ga imela skoraj na noter...zdej je pa že lepo lepo izbočen. Zredila sem se pa ene 3 kilce...preveč, a ne? eni me sprašujejo če sem prepričana, da bo samo eden user posted image . Res pa je da imam kar dober apetit...nobena stvar mi ne smrdi (razen kava iz avtomata)...ni mi slabo...no, skoraj tako, kot da ne bi bila noseča....edino joškice tkooo lepo rastejo...še men je fino k so zdej res tkoo lepe user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 10:09:41   
Nattka
Pozdravljene,
Tudi jaz jutri dopolnim 10. teden, pa se mi še nič ne pozna.  Zredila se tudi še nisem.
Včeraj sem imela 2. UZ in je vse ok. Nogice in rokice se že vidijo in tudi utripanje srčka, prav fletno je blo videt pikicouser posted image
Zdaj pa komaj čakam, da grem na NS, da vidim če bo vse OK.
Pazite nase in na svoje pikice,
LP Nattka user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 10:31:32   
lina24
Nattka, midve sva pa kar blizu glede na tedne. Jaz mam dons 9 tednov in  6/7.  Tud komaj čakam NS, 11. oktober. Potem bom bolj mirna.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 10:48:21   
Nattka
Lina, ti imaš NS en teden pred mano, jaz jo mam pa šele 17.10......kje je šele to user posted image

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 11:11:31   
lina24
Nattka, a ti po pravici povem, da štejem dneve do NS? Že ko sem bila nazadnje pri g. sem bila tok nervozna, da ti ne morm povedat. Pa me je potolažla, 14 mm je rekla. Kok sm si jaz takrat oddahnila. No, zdej pa spet živci do NS.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 11:45:34   
Nattka
Kolikor berem, vse komaj čakamo na UZ ali na NS.
Men je tko težko čakatuser posted image , tedni se mi vlečejo....za pop...
Da tut jest ne  govorim, kolk težko sem čakala 1. UZ če je  vse ok - moj je imel pa 15 mm, včeraj na 2. UZ pa 24 mmuser posted image , sem bla tko vesela, k je rekla, da je vse OK.
Ja nč, čakamo  na NS.....tko al pa drugač, pride tudi ta dan, za ene mal prej, za druge pa kasnejuser posted image

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 12:00:31   
kajča
Jaz sem v 13.tednu in se mi že kar malo pozna trebušček, čeprav je bil pred nosečnostjo vedno čisto raven, se je v nosečnosti lepo obložil. Pridobila sem že približno 3 kg, kljub temu, da nimam povečanega apetita. Pušenjak pravi, da je lahko povečanje teže na račun zadrževanja vode v telesu (celo do 5 kg).
Danes imam pri Pušenjaku NSuser posted image , komaj čakam, da vidiva najinega pikca in upam, da bo vse ok.

Pazite nase in na svoje pikice

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 12:05:36   
lina24
joj, Kajča. si vesela, a ne? no me še pridemo na vrsto. Nattka, kdaj maš pa rok? Očitno bova midve druga drugo tolažle, ker so najini bušiji bl leni in nikamor ne rastejo.

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 12:52:35   
Nattka
Lina, rok mam 26.04.06.
O, nč se ne boj, zdej je trebušček res še len, potem pa ga boš komaj dohajala user posted image

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 13:08:53   
DrejcDrejc
O glej glej, saj so še aprilke tukaj, na temo april niste bile nič kaj pridne, zgleda, da vas je treba z direktnim vprašanjem pobarat user posted image .

Tudi meni se trebušček že malo pozna, čeprav kilce niso šle še nič gor. Je pa odvisno od dneva do dneva, zjutraj velikokrat sploh nimam trebuha, čez dan se pa včasih napihnem kot žaba in zgleda, kot bi imela še 2 meseca zraven. Definitivno pa ni več ravnega trebuščka, ki sem ga še poleti lepo kazala. Po moje bodo naslednji meseci najlepši, tako glede počutja kot glede velikosti trebuha. Potem, na koncu, kaka dva meseca, že baje komaj čakaš, da pride beba na svet, ker postaneš okoren.

A boste kaj pofotkale svoje trebuščke, za dokumentacijo, kako je rasel? Kaj pa merjenje, a si katera meri obseg? Kak se sploh to meri, od kod do popka user posted image

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 13:15:37   
Nattka
Jest sem že pofotkala trebušček, ko sem izvedela da sem user posted image .Zdaj, ko se še ne pozna bom slikala enkrat na mesec, kasneje pa verjetno pogosteje, ker se bo buši iz tedna v teden večal.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 13:26:07   
Marelica
Bi že skoraj bil za pofotkat moj buši. Sicer je že kar lep čas videti velik in napet, ampak zdaj me pa že bodoči ati opominja, da se veča. Jaz mogoče najbolj občutim obseg na hlačah, v katere sem včasih z lahkoto skočila, zdaj pa jih že vlečem nase user posted image . Sicer pa bi bil že skrajni čas, da se kaj opazi, ko se bližam 13. t. Komaj čakam!!!!

Pazite nase in na svoje rastoče malčke v trebuščkih, pa naj bodo veliki ali mali... 

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 14:59:45   
lina24
Jaz sm se pofotkala isti dan, kokr sm zvedla, da sm noseč... In pol naslednji mesec in tko naprej. Pa zmerla sm si širino okrog popka, ki je še vedno takšna, kokr je bla. Pa širino bokov sm si tud zmerla in na vago stopim. Vse si zapisujem v t.i. bejbi dnevnik. Pa še počutje vpisujem not in prvo slikco iz UZ sem prilepila. Dogaja mi, priznam. Nattka, a ti veš, da maš rok en dan za mano? Dobr, ne? Bova lahko gledale, kok napredujeva.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 15:13:23   
Eviii
drage aprilke... sama sem sicer febuarka (25.2.), ampak vam pišem, da vas potolažim. kmalu bomo noseči 19 tednov. skori na polovici. pa o user posted image ne duha ne sluha. samo jaz ga opazim, ko se zvečer tuširam in pa ponoči, ker me neki tišči. do zdej sem dobila celi dve kili (res, da sem si jih v prejšnjih letih dobila gor kar 10!!!) in sem kr zadovoljna, da ne grejo kile tko hitro gor. jem pa za štiri, ne za dva. in moj user posted image  pridno raste. pri 16-ih tednih je imel že 172 g, čeprou bi jih mogu met okoli 135... je pa v nedeljo začel telovadit in brcat in nadlegovat mamico ponoči in navsezgodi zjutraj... si pa ne merim obsega pasu in podobno, samo kilažo. komur nism povedala, da sm noseča, mi sploh ne vrjame. pa tudi kolegi pravijo, da si samo zmišljujem in da sploh nism noseča!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu lina24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
27.9.2005 15:58:38   
Tadejka
ojla!
tud moj trebuscek raste in raste... user posted image
imam same ozke majcke in zgleda da bo treba it kmalu u trgovino kupt kaksno malo sirso...
sedaj sem v 13. tednu, se 1 teden do nuhalne user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
29.9.2005 0:22:04   
ksenija.
Tudi jaz sem aprilčica. Sem v 12 tednu. V ponedeljek ima NS - komaj čakam, trebušček se pa že kar pozna, verjetno je res kot pravijo, da se pri drugi nosečnosti prej vidi.

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
30.9.2005 12:41:30   
Irisa
Meni se trebuh že tudi pozna, čeprav imam še vedno -0,5 kg. Posebno je to opazno zvečer, ko sem močno napihnjena. Ravno včeraj sem si merila pas in mi je zvečer pokazal kar 4 cm več kot potem zjutraj. Počasi bom že morala začeti nositi nosečniška oblačila. Na nuhalni sem že bila in je vse v redu (1,6 mm), občutki na pregledu pa so prav božanski. Slabosti pa so mi začele počasi slabeti.
Lep pozdrav vsem nosečkam, Irisa

(odgovor članu ksenija.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
2.10.2005 17:58:08   
KMALU
danes je 11 tednov in 4 dni ... Sem ze pisala o mojem ogromnem trebuhu, tako da....user posted image
Imam vecjega kot ga je imela kolegica v petem mesecu..  Jutri grem po novo garderobo, ker ne morem obleci niti enih hlac... Groza...

Nuhalno imam v torek in ze komaj cakam, da vidim da je vse ok...

Aja, zredila sem se pa za 4 kile. Ampak jaz sem imela ze prej na 172cm 52kg, tako ni neke velike spremembe...- nisem bajsika user posted image

< Sporočilo je popravil KMALU -- 2.10.2005 18:00:14 >

(odgovor članu Irisa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
3.10.2005 18:43:22   
anina
Oj mlade bodoče mamiceuser posted image prav kmalu se vam bo kaj poznalo do konca je še kar dolga. pri tretji in potem četrti mosečnosti sem bla kot balon, ker sta bili deklici tudi kar precej težki.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aprilčice, a se vam že kaj pozna?
3.10.2005 22:39:43   
KMALU
koliko otrok pa imas?

(odgovor članu anina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




sam v sobici
TLF

Pri kateri starosti naj otrok spi sam v svoji sobici?

že od samega začetka (21%)

med 1 in 3 meseci (3%)

med 3 in 6 meseci (7%)

med 6 in 9 meseci (10%)

med 9 in 12 meseci (6%)

po dopolnjenem 1 letu (52%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!