|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angina
18.12.2009 15:38:42   
leo**tia
ali je nalezljiva????soseda ima 2otroka.mala je v  vrtecu fasala angino.sedaj pa še 4mesečni fantk..pa me zanima če je nalezljivo?'da  nebi še kaj k nam prinesli.jaz mislim da je nalezljivo,mamica pa trdi da niuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angina
18.12.2009 15:40:04   
Felicita
ja je.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angina
18.12.2009 15:46:05   
bina30
Ja, če je dojenček "fasal" angino (verjetno od ta večjega, ki je v vrtcu in jo je očitno tam "fasal" od koga) je potem že nalezljivo, ali se ti ne zdi?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angina
18.12.2009 15:47:01   
leo**tia
hvala.potem so moji sumi upravičeniuser posted image ...ma ona govori da ni..ker tud tast jim nekaj pomaga tam pri hiši..a lahko on kako prenese z rokami na naše otroke?res nebi rada da zbolijouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angina
18.12.2009 15:58:29   
bina30
Seveda lahko, vendar lahko tudi ti, če recimo greš po nakupih in prijemaš nakupovalne vozičke, ki jih je prijemalo že ne-vem-koliko ljudi pred tabo in si ne umiješ rok, ko prideš domov in evo.... Otrok pa lahko take bolezni stakne bodisi v vrtcu bodisi pri zdravniku, če da v usta kako igračko.....milijon možnosti.
Tako, da ne preveč paničarit in izolirat otrok, ker lahko bolezni staknejo povsod.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angina
18.12.2009 16:02:32   
leo**tia
kako dolgo pa traja ta nalezljivost??

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angina
18.12.2009 16:04:26   
zvesta
angina je nalezljiva prva 2 dni od okužbe... tako je meni rekla zdravnica...seveda virusna angina.... za bakterijsko ne vem...

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angina
18.12.2009 16:19:34   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Seveda lahko, vendar lahko tudi ti, če recimo greš po nakupih in prijemaš nakupovalne vozičke, ki jih je prijemalo že ne-vem-koliko ljudi pred tabo in si ne umiješ rok, ko prideš domov in evo.... Otrok pa lahko take bolezni stakne bodisi v vrtcu bodisi pri zdravniku, če da v usta kako igračko.....milijon možnosti.
Tako, da ne preveč paničarit in izolirat otrok, ker lahko bolezni staknejo povsod.

ja vem.samo zakaj bi po nepotebnem bili bolani?živimo na vasi,ne hodimo po trgovinah-ne velikih...mali je v 3leta bil 2krat betežen..in ne bi rada da mi pred prazniki zbolijo.še posebej ne tamala(9)mesecev...ker gnojna angina je hudauser posted image

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angina
20.12.2009 10:03:27   
dushka
Jaz imam že en teden gnojno angino. Sem bila zelo boga. Me pa tudi skrbi, da ne bi okužla mojo punčko. Si pa redno umivam roke, zračim.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angina
21.12.2009 11:14:46   
sanelaa
Če ne bi blo nalezljivo potem bi bli v vrtcu vsi zdravi.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




ROTAVIRUS
Lelly28 RR

Ali ste svojega otroka cepili proti rotavirusu?

da (35%)

ne (65%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!