|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali kaj obžalujete?
16.6.2011 9:48:03   
Anonimen
Na tole vprašanje me je privedel članek: TUKAJ

Zlasti pomemben se mi zdi zadnji del, o sreči, ki si jo ustvarjamo sami in ki je naša izbira. Pa vi, tudi vi kaj obžalujete?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 13:41:38   
katy83
Jaz v svojem življenju velikokrat obžalujem, da včasih ne znam stegnit jezika tam ko bi ga bilo treba. user posted image   In pa to, da nimam jajc, da bi svojemu fotru povedala, da je pravi cucek, ker mu baba ne pusti, da ima stike z menoj...to sem v bistvu začela zdaj obžalovat, ko je sin star 15 mesecev, pa ni vreden, da bi ga prišel pogledat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 15:24:05   
TomTaylor
Jaz v svojem življenju velikokrat obžalujem, da včasih ne znam stegnit jezika tam ko bi ga bilo treba. user posted image In pa to, da nimam jajc, da bi svojemu fotru povedala, da je pravi cucek, ker mu baba ne pusti, da ima stike z menoj...to sem v bistvu začela zdaj obžalovat, ko je sin star 15 mesecev, pa ni vreden, da bi ga prišel pogledat. user posted image


Krivdo prevračaš na druge - kriva je "baba"....Ne, ni kriva baba, kriv je tvoj oče. Ne "zna stegnit jezika" in "nima jajc". Ti si samo hči svojega očeta. Premisli o tem.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 15:39:03   
ronja
Ja, seveda obžalujem par stvari, ki sem jih naredila in so prizadele koga, ki ga nisem hotela.
Res je pa tudi, da obžalujem še več stvari, ki jih nisem naredilauser posted image , pa čeprav bi tudi koga prizadele - zdaj me pa razumiuser posted image .
Najbolj pa obžalujem, da nisem stvari, ki sem jih naredila, naredila že prej. Ampak to si odpustim, ker sem koneckoncev naredila kot je pravuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 15:47:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Pa vi, tudi vi kaj obžalujete?



Oh, ja... Tudi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 15:52:30   
ZARA
Ne veliko, ampak kaj se pa najde. Pa ni za na forum ravno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 17:36:45   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jaz v svojem življenju velikokrat obžalujem, da včasih ne znam stegnit jezika tam ko bi ga bilo treba. user posted image In pa to, da nimam jajc, da bi svojemu fotru povedala, da je pravi cucek, ker mu baba ne pusti, da ima stike z menoj...to sem v bistvu začela zdaj obžalovat, ko je sin star 15 mesecev, pa ni vreden, da bi ga prišel pogledat. user posted image


Krivdo prevračaš na druge - kriva je "baba"....Ne, ni kriva baba, kriv je tvoj oče. Ne "zna stegnit jezika" in "nima jajc". Ti si samo hči svojega očeta. Premisli o tem.





saj veš. potihem se tega zavedamuser posted image , ampak se že kar nekaj časa tolažim, ... pač če je kriv nekdo, ki ti nič ne pomeni, je lažjeuser posted image
Vseeno pa hvala za ta iskren odgovor...še več takih ljudi bi rabila okoli sebe, pa bi mogoče tudi jaz znala kdaj stegnit jezik. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 18:52:31   
*miska.mcc*
ne obzalujem ničesar.
imam pač svojo teorijo glede obzalovanja.
tako, da nič.
res


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 21:16:54   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne veliko, ampak kaj se pa najde. Pa ni za na forum ravno.


Daj, hitr povej potem user posted image !

Žal mi je za marsikaj sedaj, ampak takrat sem pač tako razmišljala in tako čutila in je bilo zato tako. Ampak danes s to pametjo in s temi izkušnjami, bi bilo drugače. Kakorkoli, trudim se, da vedno manj počnem (oz ne počnem) nekaj, za čimer mi bo kdaj žal.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 21:39:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ne obzalujem ničesar.
imam pač svojo teorijo glede obzalovanja.
tako, da nič.
res



podpis user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 21:57:49   
khurde
sem tam nekje kot miška in mizantrop. ne obžalujem. verjamem, da sem vedno sprejela odločitev, ki je bila v danem trenutku, s takratnimi izkušnjami in brez takratne vednosti, kam me bo kasneje le-ta popeljala, najboljša. kaj se kasneje zgodi, kaj so posledice te odločitve, so svoje zgodbe; ampak tega ne premlevam in ne razmišljam o tem "kaj bi bilo, če bi...", ker sem 100%, da potem ne bi bilo tako kot je, da bi se sicer mogoče izognila zdajšnjim težavam, sigurno bi me pa kateri drugi problemi, ki jih trenutno nimam, dohiteli in da jaz ne bi bila kar sem. bi kdaj spremenila kakšno svojo situacijo, ampak ne bi spremenila odločitve, ki me je pripeljala do nje, najverjetneje niti, če bi vedela, kje bom. pa razumi ti to user posted image  

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 22:38:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
ne obzalujem ničesar.
imam pač svojo teorijo glede obzalovanja.
tako, da nič.
res


podpis user posted image


jaz tudi ne. ne morem, ker mi potem domino efekt vse podre. user posted image

no evo, khurde je "domino efekt" lepo razložila user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.6.2011 22:40:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali kaj obžalujete?
16.6.2011 23:04:49   
ronja
No, jaz sem naredila kako napako, ki ni imela nobenih usodnih posledic, pa je vseeno ne bi ponovila. Pa tudi, če bi par stvari naredila prej, se ne bi nič kaj dosti spremenilo - razen, da bi se manj časa sekirala, kar pa ni slabo;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali kaj obžalujete?
17.6.2011 2:06:11   
yellowcrystalstar
se tudi zgodi, da kdaj kaj.ampak nič takega, da bi me še zdaj zaradi tega žrlo.
je pa ena modra starka rekla, da v življenju ne obžaluje tistega kar je storila, ampak vse tisto česar nikoli ni.user posted image


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali po vašem mnenju nardijo carki rez tudi v drugo?
Rosana29



Da (74%)

Ne (26%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!