|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali imate...
2.5.2005 20:08:05   
urši*
...ponoči odprto okno, v sobi kjer spi vaš:duda:?našemu je blo zdj tk vroče, da se je kr naprej zbujal, pa sem ga sam s dekico pokrila in mal odprla okno na kip! a mislite, da ga bo čez noč zeblo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ali imate...
2.5.2005 20:10:01   
morskadeklica
Mi že od vsega začetka spimo pri odprtem oknu na kip, ker kurijo noro:hudicek: (včasih je v stanovanju tudi 28stopinj). Pazimo samo to da ni prepiha.

lp:muca:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ali imate...
2.5.2005 20:10:25   
dory
Jest mam odprtega...tako je v sobi vsaj normalen zrak :)...zebe pa tamalga ne,saj je skrbno pokrit :)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ali imate...
2.5.2005 20:11:23   
Annny
Ojla,
jaz tega še ne bi prakticirala- mogoče poleti, zdaj pa še ne.
Morda edino, če imaš rolete oz. žaluzije čisto spuščene, ker potem gre v sobo res bolj malo zraka- samo toliko, da je 'sveže'.
Za našo Najo že vem, da ni šanse, da je pokrita z dekico- v največje veselje ji je, da jo brcne dol...zato jo imam v spalki.

lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ali imate...
2.5.2005 20:12:17   
Annny
No, pri nas ne kurimo več oz. po potrebi minimalno.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ali imate...
2.5.2005 20:13:02   
ZARA
Jst tud nikol nimam odprtega okna,si ne upam ...

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ali imate...
2.5.2005 20:28:08   
piščanc
mi imam vedno odprto okno, ker se mi zdi, da drugače sploh dihati ne moremo, kurimo pa normalno

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ali imate...
2.5.2005 20:43:06   
sebtan
..ne kurimo več odprto okno pa obvezno, vedno, na žabico pozimi, na stežaj poleti, atomi kisika so zelo pomembni za dober in zdrav spanec....:))

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ali imate...
2.5.2005 21:09:28   
Anonimen
Pri nas je zakon-odprto okno ponoči.:)

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ali imate...
2.5.2005 21:10:35   
sebtan
:bravo::bravo::bravo:
ja neva, se vidi...primorke, ne...sonce voda zrak svoboda :morje:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ali imate...
2.5.2005 21:15:23   
Anonimen
Ej sebtan nisem videla ure da neha mraz in vsa okna in vrata v bajti odprem kakšna uživancija:)-:bravo:9nebesa

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   ali imate...
2.5.2005 21:17:56   
Maxica
Jaz poleti imam priprto okno, sedaj ga pa še ne upam imeti. Bomo še malo potrpeli. Ga pa odprem brž zjutraj, ko vstanemo.

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ali imate...
2.5.2005 22:12:37   
Anonimen
Jaz imam pri Tiborju v sobi ponoči zaprto okno. Preden gres spat, vedno temeljito prezračim, potem pa zaprem. No, saj do sedaj je itak bilo hladno, radiatorje imamo itak po celem stanovanju zaprte. Zdaj bo pa bolj kriza. Se bom morala ponoči plazit v sobo in odpreti okno. Samo imam zgoraj varovalo, da se lahko samo malo odpre. Nikoli ne veš, kaj lahko mulcu na pamet pade.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




dojenje
1hruška

Do kdaj ste dojile?

nisem dojila. (15%)

do 3 mesecev (18%)

do 6 mesecev (13%)

do 1 leta (31%)

do 1,5 leta (14%)

do 2 let ali več (9%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!