|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 9:45:38   
livia
V albumu Mali jaz je tudi odtis rokice in nogice dojenčka. Nogico sva nekako uspeli naredit, rokico nama pa ne rata, ker drži pest in ne odpre lepo prstkov.
Kdaj je vam to uspelo odtisnit? In kako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 10:11:25   
al1*
Tudi mi nismo mogli narediti odtisa rokice, se mi zdi do enega osmega meseca. Pri nas je hči dobila v vrtcu nalogo, da vsi člani družine naredimo odtis roke na en list papirja in smo naredili tri odtise rok in en odtis nogice user posted image .



_____________________________

lp


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 10:14:59   
petka
isti problem, rokice so vse zmazane user posted image . Nikakor si ne da dopovedat kaj hočemo user posted image .



_____________________________





(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 11:34:05   
Mateja82
prvič sem poskusila pri treh mesecih, sicer je bila prava packarija in veliko zmazkov ampak eni trije so pa uspel najlepšega  sem potem izrezala in nalepila v knjigico.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 11:38:20   
Maxica
Mi smo probali pri petih tednih. Nogica je fino uspela, rokica pa isto kot praviš, jo je imel skoz v pesti. Vendar sva mu prstke nekako stegnila, da nam je vendarle uspelo.
Če ti ne uspe, pa še počakaj malo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 12:32:02   
ElaM



S katerpo barvo pa delate odtise? Jaz imam tudi to knjigo, pa ne vem katere barve naj uporabim. Vodenke?user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 19:54:49   
livia
Ne tempera. Kupiš barve za roke.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 19:57:02   
ElaM



Thanks.user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 20:02:23   
mama5
A to se prav barve za roke kupijo? V papirnici?

Hvala in lepe odtise! user posted image


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
27.9.2006 21:18:39   
arielca
Ja, v knjigarni se dobi prstne barve. Sem jih videla tudi v Mercatorju (hipermarket) in v BC.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mama5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
29.9.2006 8:34:51   
bobek05
Mi smo odtis nogice delali s temp. barvo pri 6t, odtis rokice pa pri 2,5m, vendar sva mu jo samo razprla in izrisala s svinčnikom (če razumeš kaj mislim user posted image )... Jaz mu na rokice nisem hotela dajat barv, ker je prstke nosil v usta in se mi ni zdelo primerno (tudi barve za roke ne - vsaj ne za tako majhnega otroka)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
29.11.2007 19:02:52   
starla
Nmesto odtisev sem videla, da lahko sedaj narediš prave skulpture rokic in nogic naših ta malih. Neverjetna stvar...jaz sem se že naročila. (www.migetalcki.com). Res zanimivo in tako lahko imamo za vedno spomin, kakšne so bile rokice in nogice naših bubic, ko so bile še majhne!!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: album Mali jaz in odtis rokice
29.11.2007 19:39:52   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica
Nogica je fino uspela, rokica pa isto kot praviš, jo je imel skoz v pesti. Vendar sva mu prstke nekako stegnila, da nam je vendarle uspelo.
Jaz sem to finto že drugič uporabila, ker deluje. Dojenčki radi prijemajo stvari, težko iztegneš dlan. Zato sem na en primerno velik valj (beri kozarec) nalepila papir, namazala roko in je mala zagrabila.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?