|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ajajaj
5.8.2005 13:25:51   
Olgica
Pomagajte mi in mi povejte, če se je vam tut to dogajal...
Sicer mislim, da še nisem noseča, je pa res, da že dva tedna s:love: delava na tem...
Odkar sem se odločila, da se pridružim klubu:nosecka: ne razmišljam o tem, da bom mela otroka ampak razmišljam konkretno o deklici.
Kadarkoli pomislim, kaj vse bom počela, kako se bom počutila, vedno vidim ob sebi deklico, nikoli fantka!

Je to normalno?
Bojim se da ne bom razočarana.
Sam povejte mi če se je to dogajal tut kteri izmed vas????!!!

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ajajaj
5.8.2005 13:27:09   
Anonimen
Ja, meni, vse življenje, dokler nisem rodila fantka.:)- Pa ga imam kar rada, moram reči.

(odgovor članu Olgica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ajajaj
5.8.2005 13:29:13   
mamci

splišni, "kar rada", ups, upam, da si samo malo nerodno napisala.

mamci




(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ajajaj
5.8.2005 13:31:50   
Jančika_
Spliš8).

Na tole temo bi moj Joe kaj vedel povedat, ki bi po moje rade volje dal kako okončino stran, če bi mu to zagotovilo hčerko. Imava sina in ga ima kar rad:)-.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ajajaj
5.8.2005 13:32:11   
mimica
Tudi jaz sem na začetku mislila le na deklico in bila 100 % da bo pupa. No, v 20.tednu sem izvedela da bo :modri:. Sedaj si sploh ne znam predstavljati, da bi imela pupo.Sem presrečna z mojim malim fakinom.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ajajaj
5.8.2005 13:33:17   
Anonimen
Nisem nerodno napisala, samo hecala sem se. Katera mati pa ima "kar rada" svojega otroka?:)

(odgovor članu Olgica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   ajajaj
5.8.2005 13:34:57   
Jančika_
In tudi oče:).

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ajajaj
5.8.2005 13:36:36   
Anonimen
Ja, in tudi oče.:)

(odgovor članu Olgica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ajajaj
5.8.2005 13:46:33   
Anonimen
Jaz sem pa skoz vedela, da je fant, ker si nisem in si še vedno ne predstavljam, kako bi jaz vzgajala punčko :zmeden: ajaja pa roza oblekce, pa trakci v laskih...ne ne to ne bi blo zame ;)

Mislim pa, da nikol nisi razočaran...sej je tvoj otrok a ne? In ga morš met rad...še kar rad :)-

(odgovor članu Olgica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ajajaj
5.8.2005 13:50:18   
Joe
Kaj punčka, LELA!!!!! :love::love::love::((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ajajaj
5.8.2005 14:15:30   
Blink1
Hmmm....jaz sem tudi vedno razmišljala samo o deklicah...Ko sem bila noseča, sem imela 100 imen za deklico, za fantka nobenega...


Pa je bila punčka...po moje to čutiš...

he he...Joe...mi imamo pa pupo:bravo:

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ajajaj
5.8.2005 14:18:10   
Jančika_
Ja, še malo soli na rano, Nina:hudicek::)-.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ajajaj
5.8.2005 14:19:51   
Blink1
:hudicek: Sej nisem mislila....pa jo pridita kdaj kaj pocartat:angel:

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ajajaj
5.8.2005 14:22:40   
Joe
Eh, Nina:

Kaj pupika, LELA!!!!! :love::love::love::((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ajajaj
5.8.2005 14:26:16   
mamci
tole pa že ni več bad joke, ampak že kar črni humor; brrrrr....

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ajajaj
5.8.2005 14:29:10   
Anonimen
Kaj je to Lela, Joe? Menda ne ime? :zmeden2:

(odgovor članu Olgica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   ajajaj
5.8.2005 14:29:14   
Joe
Nikoli ni bil bad joke. 8) No, končujem s kvarjenjem debate.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ajajaj
5.8.2005 14:33:02   
mamci
sam, da je tko. ok.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ajajaj
5.8.2005 14:42:22   
Suzi*
Tudi jaz sem vedno pred nosečnostjo želela imet pončko, pa med nosečnostjo sem imela občutek da bo punči, še ko so se že videli laski med porodom, sem babici rekla da bo sigurno punčka. :)- No, pa je bil fant! :love: Mogoče prvo sekundo šok, že naslednjo pa ljubezen da ti ne znam povedat. 9nebesa Nad svojim otrokom ali bo :roza: ali pa :modri: sigurno ne boš razočarana.
Si pa še vedno želim imet punčko, tako kot Joe. :)-

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ajajaj
5.8.2005 15:17:49   
Nia30
Olgica nič ni narobe s tabo. Še preden sem prvič zanosila, potem skozi vso nosečnost vse do poroda, sem bila prepričana, da bom imela fantka. Ko sem rodila, so babice rekle "gospa, punčko mate", jaz pa "a...", sem mislila, da so se zmotle. Ampak, ko dobiš otročka na trebuh se vanjga zaljubiš in veš, da je popoln točno tak kot je. Ko sem zanosila drugič, smo si vsi "želeli" oz. prepričani smo bili, da bo punčka. Pol je pa UZ jajčke pokazal. In spet sem se zaljubila točno v tega fantka.

Lp

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ajajaj
5.8.2005 15:56:57   
Lana_s
Jaz sem tudi bila celo nosečnost in še prej 100% prepričana da bo fantek. Na UZ je vedno nogice skupaj držala, pa tudi če bi mi G rekla, da je punčka ji ne bi verjela. Potem pa v porodni...punčko imate. Jaz pa mojemu:love: "Punčka? Res je punčka? Daj poglej, če je res?" :ups:
Potem pa tak kot je Nia30 rekla, se takoj ko otroka dobiš v roke zaljubiš v njega, pa če je fantek ali punčka. Nisem se je mogla nagledati, sem par ur samo bulila v njo in nisem mogla verjet, da je ta biserček res moj.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ajajaj
5.8.2005 17:47:12   
Gina
Enako kot Splišni. Moj:love: pa enako kot Joe.:)-:)-:)-

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ajajaj
5.8.2005 18:37:54   
Jančika_
Meta, Lela je 14-mesečna pupa, ki smo jo spoznali na morju. Joeju se je strlo srce, tako je bila lepa. Res. Zdaj je pa hudič, ker prej je morala bit samo pupa, zdaj mora bit pa povrhu še tako lepa kot Lela:)-.

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ajajaj
5.8.2005 18:44:02   
eva1
Jaz sem si tudi želela pupo-pa sem hitro izvedela da bo :modri: in bila skoz ful vesela, in sedaj si ne predstavljam da bi imela:roza: ! Drugič si tut želim :modri: moj pa :roza: -lih kontra k zdej pri prvem!

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ajajaj
5.8.2005 20:54:25   
ZARA
Jst sem bla tud vedno na tem,da bom imela detko fletko...in se je uresničlo...tud ko sem bla noseča,nisem niti enkrat pomislila na to,da bi bil fant in glej ga zlomka...!!

(odgovor članu Olgica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Trajanje prvega poroda
Kajchyy

Koliko časa je trajal vaš prvi porod?

manj kot 4 ure (29%)

od 4 do 6 ur (32%)

7 do 10 ur (21%)

10 do 12 ur (5%)

vče kot 12 ur (13%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!